CÓRKA MARYI
1891

Matka Zbawienia: Mój Syn nie wysłał nikogo, aby odciągać was od tych Orędzi

KSIĘGA PRAWDY

środa, 6 sierpnia 2014 roku, godz. 13.00

Moje drogie dzieci, uważajcie na tych, którzy prześladują was w Imię Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, bo będą się oni starannie ukrywać pod maską świętości.

Zły duch nigdy nie przedstawi się takim, jaki naprawdę jest, bo jest zbyt przebiegły. Natomiast zbliży się do was za fasadą miłości poprzez dusze, na które ma wpływ, i wielu ulegnie jego oszustwu. Słowa, których używa, mogą wydawać się kojące i kuszące, ale pozostawią w waszych duszach uczucie niepokoju.

Kiedy na polecenie Mojego Ojca Przedwiecznego światu przekazywane są Orędzia, one nigdy nie będą stawiać wam żądań. Nigdy nie dadzą człowiekowi władzy nad wami, zachęcając was, byście przysięgali wierność jakiekolwiek żyjącej osobie. Wszelka chwała należy się Bogu. Nikt nie może obiecać wam zbawienia, bo ono może przyjść tylko od Boga.

Możecie przygotować swoje dusze, jak was uczył Mój Syn, Jezus Chrystus, i przyjmować sakramenty. Możecie przyjąć Dary Łask dane wam przeze Mnie, Niepokalaną Dziewicę Maryję, ale nie potrzebujecie pozwolenia od kogokolwiek, aby ono uczyniło was godnymi służenia Mojemu Synowi w tej czy innej misji ustanowionej w Niebie.

Bądźcie ostrożni wobec wrogów Mojego Syna, ponieważ oni są wszędzie, robiąc wszystko, co w ich mocy, aby zaślepić ludzkość na Prawdę obietnicy Mojego Syna o Jego Powtórnym Przyjściu. On wkrótce wróci, a wtedy Prawda zostanie ujawniona i wszystko, co obiecał, wyjdzie na światło dzienne.

Aż do tego wielkiego Dnia Pańskiego musicie skupić się jedynie na Moim Synu i złożyć w Nim całą swoją ufność. Mój Syn nie wysłał nikogo, aby odciągać was od tych Orędzi, ostatnich tego rodzaju, i nikt, kto twierdzi inaczej, nie pochodzi od Niego.

Ufajcie, ufajcie, ufajcie w Miłosierdzie Mojego Syna. Słuchajcie, czego was uczył – wszystko jest zawarte w Piśmie Świętym. Jego Słowo jest proste. Ono nie jest skomplikowane. Wystarczy postępować zgodnie z Jego Nauczaniem, które trwa od ponad dwóch tysięcy lat, a wtedy odnajdziecie pokój.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/mother-of-salva…

______________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Matka Boża: Moja Obecność i znaki, które pokazuję na niebie, oraz inne przejawy obecności są odrzucane

MATKA BOŻA: Moje kochane dzieci, i nie dajcie się zwieść, ponieważ szatan otrzymał także moc czynienia wielkich znaków

Matka Boża: Pozwólcie Mi, abym wam pomogła jako Matka Zbawienia, a jest to Mój ostatni tytuł z Nieba

Matka Zbawienia: Ostatnia tajemnica fatimska nie została ujawniona, tak była przerażająca

Matka Zbawienia: Przez umieszczenie od wewnątrz na ścianach Pieczęci Boga Żywego ... miejsca schronienia pozostaną niewidoczne dla wrogów Boga

______________________________________________________________