Marieta Ria
72K

Najväčšia kamufláž v našich dejinách od čias 11. septembra 2001: Americký vedec, ktorý spolupracoval s laboratóriom vo Wu-chane tvrdí, že COVID-19 bol geneticky upravený a unikol z čínskeho laboratória. Zodpovednosť prisúdil vláde USA, pretože výskum podľa neho financovala

5.12.2022
Bývalý viceprezident organizácie EcoHealth Alliance Dr. Andrew Huff vyhlásil, že vírus SARS-CoV-2 bol geneticky upravený a unikol z laboratória v Číne.

Vedec, ktorý úzko spolupracoval s laboratóriom vo Wuhane financovaným USA, tvrdí, že Covid bol geneticky upravený a unikol z čínskeho zariadenia.

Bývalý viceprezident organizácie EcoHealth Alliance Dr. Andrew Huff označil pandémiu za "jednu z najväčších kamufláží v histórii" a "najväčšie zlyhanie amerických spravodajských služieb od 11. septembra".

Informátor Huff sa vo svojom odbornom stanovisku vyslovil domnienku, že financovanie grantov, ktoré poskytol popredný americký imunológ a hlavný zdravotnícky poradca Bieleho domu Anthony Fauci prostredníctvom Národného inštitútu zdravia (NIH) organizácii EcoHealth Alliance, súviselo s "vytvorením SARS-CoV-2".

Tvrdí, že NIH "[financoval] prácu na zosilnení funkcie koronavírusu (Gain-of-function /GOF)) a že spravodajská komunita USA o tejto práci vedela a zrejme sa na nej podieľala".

Všeobecne sa verí, že práca na získaní funkcie (GOF) vytvorila SARS-CoV-2. Huffv tejto súvislosti zdôrazňuje, že bola kľúčom k vytvoreniu agresívnej a nákazlivej choroby.

Pandémia sa rozšírila po celom svete a doteraz si vyžiadala životy 6,64 milióna ľudí po tom, ako bola koncom roka 2019 prvýkrát hlásená ako nárast prípadov zápalu pľúc v čínskom meste Wuhan.

V uplynulých dvoch rokoch sa do centra pozornosti dostal Wuhanský virologický inštitút, vysoko zabezpečené laboratórium špecializujúce sa na koronavírusy, pričom mnohí si položili otázky, či práve spomínané laboratórium nie je zdrojom vysoko nákazlivej choroby.

Čína aj laboratórium obvinenia dôrazne popreli, ale dôkazy o úniku informácií z laboratória získavajú na sile, pretože vedci, výskumníci a vlády hľadajú odpovede.

Odborníci naznačujú, že Covid mohol uniknúť zo zariadenia vo Wuhane prostredníctvom infikovaného výskumníka, nesprávnej likvidácie odpadu alebo možného porušenia bezpečnosti na mieste.

Dr. Huff vo svojej novej knihe Pravda o Wuhane uvádza výbušné tvrdenia, že pandémia bola výsledkom financovania nebezpečného genetického inžinierstva koronavírusov v Číne vládou USA.

V rozhovore pre denník The Sun Huff uviedol, že "vláda USA je zodpovedná za prenos nebezpečnej biotechnológie do Číny".

Poukazuje na čínske pokusy s GOF, ktoré sa podľa neho uskutočňovali v prostredí so zníženou biologickou bezpečnosťou, čo viedlo k úniku informácií z laboratória vo Wuhanskom inštitúte virológie financovanom USA.

Aliancia EcoHealth a zahraničné laboratóriá nemali zavedené primerané kontrolné opatrenia na zabezpečenie riadnej biologickej bezpečnosti, biologickej ochrany a riadenia rizík, čo v konečnom dôsledku viedlo k úniku z laboratória vo Wuhanskom inštitúte virológie," povedal.

Vojenský veterán z Michiganu uviedol, že organizácia dlhé roky učila laboratórium vo Wuhane "najlepšie existujúce metódy na vytváranie koronavírusov netopierov, aby mohli napadnúť iné druhy".

Čína od prvého dňa vedela, že ide o geneticky upravený prostriedok," povedal.

"Bol som zdesený tým, čo som videl. Práve sme im odovzdali technológiu biologickej zbrane.

Odborník na infekčné choroby vo svojej knihe tvrdí, že "chamtiví vedci zabili milióny ľudí na celom svete", a zachádza až tak ďaleko, že tvrdí, že vláda USA to všetko kryla.

Huff uviedol, že by nemalo byť prekvapením, že Čína o vypuknutí choroby klamala a potom vynaložila "mimoriadne úsilie, aby to vyzeralo, že choroba vznikla prirodzene".

"Šokujúce na tom všetkom je to, ako nám všetkým klamala vláda Spojených štátov," povedal.

(Poznámka InfoVojna:

Prečítajte si súvisiaci článok „Syn amerického prezidenta Hunter Biden zabezpečil milióny dolárov na výskum biologických zbraní Pentagónu na Ukrajine. Firma Metabiota má úzke väzby na Wuhanský virologický inštitút, ktorý je podozrivý ako pôvodný zdroj nákazy ochorenia COVID-19“)


Zdroj: dailymail.co.uk
Preklad: InfoVojna
Peter(skala)
ja by som zašiel ešte dalej, nie lenže USA ma prsty v činskom uniku z laboratoria, ale dokonca oni sami si to už predtým vyskušali doma:
COVID-19 najprv unikol v americkom Marylandu
U.S.C.A.E.
zasa tie gnostické kraviny je nevyhnutné potrebné vrátiť sa k Filozofii svätého Tomáša Akvinského tieto nominalisticko-novoveké somariny oberajú o rozum. Tomizmus nie je v podstate ničím iným ako filozofiou zdravého rozumu a reality.
ich blbosti sú ilúziaMore
zasa tie gnostické kraviny je nevyhnutné potrebné vrátiť sa k Filozofii svätého Tomáša Akvinského tieto nominalisticko-novoveké somariny oberajú o rozum. Tomizmus nie je v podstate ničím iným ako filozofiou zdravého rozumu a reality.

ich blbosti sú ilúzia
U.S.C.A.E.
to s tou myšlienkou to je práve nominalizmus a hypernominalizmus wykefovho strihu ono sa to potom prelialo do husových bludných fantázii na to pozor.
tovika
U.S.C.A.E. Vy mě mnohdy pobavíte, vyjadřujrte se vytříbeně katolicky a zároveň jen tak mimochodem utrousíte nějaké to jadrné slovo, které v nadsázce podtrhuje to, o čem je právě řeč. V osobní rovině to svědčí o Vašem smyslu pro humor a v obecné rovině (se domnívám, že) humor je svrchovaně katolický aspekt života.
dyk
Tento svet je ilúziou :)
Vědci přiházejí s neuvěřitelnou zprávou: zřejmě máme důkaz, že náš svět je pouhá iluze | AC24.cz
Minule, keď som sa buchol do hlavy, nemal som pocit, že by bol ilúziou :)
Vlastne je, lebo všetko mimo Boha je iba jeho myšlienkou, ktorú udržiava pri existencii. Keď prestane má tento svet myslieť, tak tento svet prestane existovať.More
Tento svet je ilúziou :)

Vědci přiházejí s neuvěřitelnou zprávou: zřejmě máme důkaz, že náš svět je pouhá iluze | AC24.cz

Minule, keď som sa buchol do hlavy, nemal som pocit, že by bol ilúziou :)

Vlastne je, lebo všetko mimo Boha je iba jeho myšlienkou, ktorú udržiava pri existencii. Keď prestane má tento svet myslieť, tak tento svet prestane existovať.
Peter(skala)
Presne o tom je film Metrix, kde sa snažia ludí presvedčiť že nežijeme v realite a to iste sa teraz pokuša Elon Musk 😲
forthetruth333
Pred nástupom Trumpa,ktorý zakázal biologicke zbrane ,,,,okamžite to predali Číne,,,,,také sú fakty,,,,,,,