TROCHA KONŠPIRÁCIE

PS: Preklad z ruštiny. TROCHA KONŠPIRÁCIE. Globálne kataklizmy a jadrová vojna sú naplánované na 3. novembra 2023. (VIDEO) Poznámka Ed. - Drahí bratia a sestry! Už sme mnohokrát zopakovali, že …More
PS: Preklad z ruštiny.
TROCHA KONŠPIRÁCIE. Globálne kataklizmy a jadrová vojna sú naplánované na 3. novembra 2023. (VIDEO)
Poznámka Ed. - Drahí bratia a sestry! Už sme mnohokrát zopakovali, že satanisti, ktorí sa chopili moci vo svete, spravidla vždy ukazujú ľudstvu v zašifrovanej alebo úprimnej forme, čo plánujú urobiť v blízkej budúcnosti.
Preto sa nájde nemálo nadšencov, ktorí sa snažia rozlúštiť tieto hádanky diabolských detí. Niekedy sa to podarí, ale najčastejšie sa ukáže, že uvidíte zašifrované udalosti potom, čo sa stali. Pane, odpusť nám a zmiluj sa nad nami! Zbavte sa sietí a veci závislé na Antikrista! Vďaka Bohu za všetko! Amen.

GLOBÁLNE KATAKLIZMY A JADROVÁ VOJNA SÚ NAPLÁNOVANÉ NA 3. NOVEMBRA 2023.
Asi pred desiatimi rokmi sa na sieti objavilo veľmi zvláštne marketingové video, ktoré sa začalo virálne šíriť a malo názov 231134421 BE READY:

Konšpirační teoretici si nad tým lámu hlavu celých tých desať rokov, ale jediné, čo je viac-menej jasné a zrejmé, je text na konci videa …More
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Současné plánování Pentagonu ukazuje, že Spojené státy se podle všeho připravují na totální válku proti Rusku a Číně. Vyplývá to z prohlášení hlavního nákupčího zbraní Pentagonu.
Dá se očekávat, že napětí mezi Spojenými státy a jejich spojenci na jedné straně a Ruskem a Čínou na straně druhé v příštích letech výrazně vzroste. Kromě zástupné války na Ukrajině proti Moskvě se …More
Současné plánování Pentagonu ukazuje, že Spojené státy se podle všeho připravují na totální válku proti Rusku a Číně. Vyplývá to z prohlášení hlavního nákupčího zbraní Pentagonu.

Dá se očekávat, že napětí mezi Spojenými státy a jejich spojenci na jedné straně a Ruskem a Čínou na straně druhé v příštích letech výrazně vzroste. Kromě zástupné války na Ukrajině proti Moskvě se pravděpodobně brzy rozproudí i ta proti Pekingu ve vztahu k Tchaj-wanu.

A teď, když se americké sklady zbraní a střeliva vyprazdňují kvůli zásilkám na Ukrajinu, Kongres pravděpodobně vypíše bianco šeky pro Pentagon. Jde o obrovské objednávky na nové zbraně a střelivo.

To alespoň tvrdil nejlepší nákupčí zbraní Pentagonu Bill LaPlante 4. listopadu na neokonzervativní a globalistické Univerzitě George Masona, která se nachází poblíž amerického ministerstva obrany.

Zdůraznil, že současný Kongres (který zůstane ve funkci do ledna) podnikne příslušné kroky po volbách v polovině období 8. listopadu. Cílem je tedy vyzbrojit vhodné „reprezentanty“ (jako v současnosti Ukrajina, ale i Tchaj-wan) do válek proti Rusku a Číně.

Dnes už totiž není pro americké politiky vhodné obětovat vlastní vojáky pro zájmy globalistů, ale bojovat proti hlavním geopolitickým protivníkům – Rusku, Číně , Severní Koreji a Íránu – do posledního Ukrajince, Tchajwance, Araba, Jihokorejce, Japonce nebo Evropana.

Jak informoval odborný portál „ Defence News “ 7. listopadu, LaPlante očekává miliardy dolarů na vojensko-průmyslový komplex (MIK) – a to na nadcházející roky.

„Podporují projekt. Dají nám víceletý mandát a poskytnou nám finanční prostředky, které můžeme skutečně investovat do průmyslové základny – a mluvím o miliardách dolarů v průmyslové základně – na financování ty výrobní linky,“ řekl v pátek o zákonodárném sboru LaPlante. „Prorokuji, že se to stane a děje se to nyní. A pak lidé budou muset říct: ‚Asi to mysleli vážně‘. Ale to jsme nedělali od studené války.“

Dříve, 17. října, Defence News informovaly, že legislativa obou politických stran zavedená v Senátu by měla dát Pentagonu pravomoci pro nákup válečných zakázek, které by mu umožnily nakupovat obrovské množství vysoce prioritní munice na pomoc Ukrajině, aby mohla bojovat s Ruskem. Uvedl, že Kongres z obou stran naléhá na ministerstvo obrany, aby dodávalo více zbraní, rychleji a déle.

Pokud se formulace stane zákonem, umožnilo by to ministerstvu obrany zadávat zakázky výrobcům zbraní související s Ukrajinou bez soutěže, což je myšlenka, kterou do legislativy prosadila senátorka Jeanne Shaheen, DN.H. a 13 dalších senátorů. Bez soutěže, aby to šlo rychleji.

Nejmenovaný „poradce“ Kongresu řekl: „Nemůžeme se plížit kolem nákupu této munice za výhodné ceny. Je těžké si představit něco tak vysoko na seznamu jako nákup mnoha tun munice na několik příštích let pro naše protičínské operační plány a pokračující dodávky na Ukrajinu.“ O to americké vládě skutečně jde.

Z toho je jasné, kam se ubírá směr: po ruském vojenském oslabení v důsledku pokračující války na Ukrajině má být „vykrvácena“ čínská armáda ve válce na Tchaj-wanu. Na to jsou k dispozici obrovské sumy peněz. Nebo jednoduše řečeno: Američané platí, Ukrajinci, Tchajwanci (a všichni ostatní takzvaní „spojenci“) mají krvácet. A americký zbrojní průmysl sklízí ovoce.
agnesino
Prilejeme k tejto konšpirácii takú zaujímavosť, keďže plánovači v pozadí milujú astrológiu a rôzne načasovania o ktorých mi nemáme ani páru, ale radi nám dopredu ukazujú, čo majú na pláne, lebo milujú systém zrieknutie sa zodpovednosti v duchu veď my sme im to povedali v správach dopredu a oni neverili, také Pilatove umytie rúk. Predpoveď speváčky M.Laiferovej (mimochodom ešte pred vypuknutím …More
Prilejeme k tejto konšpirácii takú zaujímavosť, keďže plánovači v pozadí milujú astrológiu a rôzne načasovania o ktorých mi nemáme ani páru, ale radi nám dopredu ukazujú, čo majú na pláne, lebo milujú systém zrieknutie sa zodpovednosti v duchu veď my sme im to povedali v správach dopredu a oni neverili, také Pilatove umytie rúk. Predpoveď speváčky M.Laiferovej (mimochodom ešte pred vypuknutím tzv.pandemie predpovedala aj tu)
Alexis Nor
Rusko samo nikdy nezahájí atomovou válku. Má však dost prostředků, jak zničit atomového útočníka, který myslí, že zničí Rusko prvním úderem.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
231134421 BE READY:RUN AWAY SECTOR NY WATER VODA