00:31
PiotrM
186.3K
UWAGA! KS. MIKOŁAJ KONARSKI TO KOLEJNY WILK W OWCZARNI.
justuss
😱 😡
Izabela Sylwia
Gdyby one widziały samych siebie na tym filmiku, jak się takim machaniem flagami (i to w kościele), ośmieszają, to by prawdopodobnie nie powtórzyły czegoś takiego.
Tymoteusz
Tutaj jest potrzebny sprzeciw (świadectwo) Wiernych z tego kościoła...
tekla
Wariatki z flagami. Zapewne to najpobożniejsze z pobożnych. 😉
Walczyć o prawdę
Że też nikt nie uspokoi tych durnych bab, które popisują się przed ołtarzem machaniem flagami. Czyżby rozum musiał się ukorzyć przed głupotą?
Krzysztof Kolumb
No co Wy - tak działa klimatyzacja bez prądu.
Tymoteusz
Tak mi się skojarzyło :
MAANAM- Raz Dwa, Raz DwaMore
Tak mi się skojarzyło :

MAANAM- Raz Dwa, Raz Dwa
Lucym1961
TRZY WARIATKI 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡
Krzysztof92
kolejny, jesteś katolikiem ?
PiotrM
A jak to nazwać- nową normalnością?
Tadeusz Kaktus
Ależ to głupie.
Tadeusz Kaktus
Fanatyczne kobiety w uniesieniu religijnym umieją dać taki żenujący popis, jakiego by się nie ośmieliły dać nigdzie indziej. Ale "duch" "święty" albo inne rzeczy szczególnie w charyzmatycznej odmianie usprawiedliwiają zachowania, które nigdzie indziej nie byłyby stosowne. I kobiety się wyżywają, za czasy młodości, że już nie mają tych samych motylków w brzuszku co wtedy, ale jak se pomachają, …More
Fanatyczne kobiety w uniesieniu religijnym umieją dać taki żenujący popis, jakiego by się nie ośmieliły dać nigdzie indziej. Ale "duch" "święty" albo inne rzeczy szczególnie w charyzmatycznej odmianie usprawiedliwiają zachowania, które nigdzie indziej nie byłyby stosowne. I kobiety się wyżywają, za czasy młodości, że już nie mają tych samych motylków w brzuszku co wtedy, ale jak se pomachają, poczują, że jeszcze umieją zatańczyć jak za młodu, to się i lepiej czują.
One more comment from Tadeusz Kaktus
Tadeusz Kaktus
Mnie to się wydaje żenujące. Tej kobiecie do machania flagi niepotrzebne, takie ma ramiona, że mogłaby ten wiatr robić bez użycia szmat.
Patrzenie na tę żenującą gimnastykę jest niesmaczne. Kobiety w pewnym wieku jeśli mają odrobinę klasy zachowują się stosownie, są matkami, żonami, babciami. To jest jakiś status społeczny. Jakaś godność. Takie wymachiwanie rękami odbiera godność, wygląda głupio …More
Mnie to się wydaje żenujące. Tej kobiecie do machania flagi niepotrzebne, takie ma ramiona, że mogłaby ten wiatr robić bez użycia szmat.
Patrzenie na tę żenującą gimnastykę jest niesmaczne. Kobiety w pewnym wieku jeśli mają odrobinę klasy zachowują się stosownie, są matkami, żonami, babciami. To jest jakiś status społeczny. Jakaś godność. Takie wymachiwanie rękami odbiera godność, wygląda głupio i zwraca uwagę na ciało, w jego głupawych i niepotrzebnych pozach. Pierwsza rzecz jaką się widzi, to otłuszczone ramiona które nie wykonują żadnej sensownej pracy tylko się bujają w idiotycznym ruchu. Przecież to zerowanie ludzi. Że młodzi którzy lubią bezsensowną aktywność, byle było głośno i kolorowo, to bym zrozumiał, ale u takiej matrony, co mało kiszek z wysiłku nie zgubi zamiatając nie tylko szmatą w powietrzu ale własnym ciałem, to bym nie pomyślał.
Francio53
Oni przeganiają Ducha Świętego żeby im nie przeszkadzał. Jacy papieże (posoborowi) tacy duchowni, taka wiara, tacy wierni. Panie odpuść im, bo nie wiedzą co czynią.
PiotrM
dali się wkręcić i odpadli.
m.rekinek
Napędzają Ducha Świętego robiąc wiatr, a neokapłani oraz nawiedzeni liderzy pseudocharyzmatyczni uzyskują to poprzez dmuchanie w mikrofon 😇
asia7
A tym machającym co dolega?
seku26
Nie jest jeszcze tak źle bo nie machają ukraińską.