Clicks1.8K
Libor Halik
3

USA vakcinolog, který „řeší“ problém, byl tím, kdo financoval jeho vznik

Jak je to s KORONOU doopravdy?

Abychom mezi lidmi nezastávali mylné názory, pár čerstvých informací, které se v našich médiích téměř neobjevují…
V sobotu večer (12.6.2021 sobota Památky Neposkvrněného srdce PMarie) se objevil diskusní příspěvek:
… tak a je to vonku, huraaaaaaa:))))))
a odkaz na video:
facebook.com/login/?next=https://www.facebook.com/martin.sedmak
A je to oficiální.

Senát Spojených štátov dnes oznámil :

‼️Corona je lož ‼️
„Médiá zakrývajú pravdu 💥Big Pharma a WHO budú niesť zodpovednosť za všetko čo napachali ☝️

Velmi dobre zprávy.
Tzn. velké farmaceutické firmy, Světová zdravotnická organizace WHO a také velké technologické firmy (BigTech) za cenzuru a umlčování nepohodlných názorů (což je v USA těžkým prohřeškem proti ústavou zaručené svobodě slova) budou volány k zodpovědnosti.
Dnes už je to dostupnější pod titulkem:

US senát- vyšetrovanie Covid podvodu a cenzúry Big Tech
aneb Tlačová konferencia o pôvode a pravde o Covide-19: rumble.com/…t-vyetrovanie-covid-podvodu-a-cenzry-big-tech.html
To čtvrthodinové video opatřené slovenskými titulky stojí za shlédnutí. Bylo to také na YouTube: youtube.com/null . bylo to tam však brzy smazáno. YT je rychlý. Ale zas je o to jasnější kam patří.

Pro kontrolu či doplnění může posloužit na jiném webu totéž video s českými titulky: bitchute.com/video/FJyVi7wyNVyT/

Výtah z videa s mnoha odkazy k tématu lze nalézt v článku:
infovojna.sk/…odol-na-cenzure-nepohodlnych-informacii-facebookom
Senátorka Marsha Blackburn (na fotce) za americký štát Tennesse obvinila uznávaného imunológa a hlavného poradcu Bieleho domu v oblasti koronavírusu Anthonyho Fauciho zo zneužívania technologických a mediálnych spoločností na svoju „PR kampaň“, a že Fauci spolupracoval od roku 2020 s rôznymi sociálnymi sieťami a médiami na tom, aby ututlali možný únik koronavírusu z laboratória v čínskom Wu-chane.

Jeví se to jako jedna z prvních vlaštovek v oficiálních zdrojích, které takovéto skutečnosti udatně zamlčovaly. Co tomu předcházelo? Poté co na žádost senátorů na základě zákona o svobodném přístupu k informacím bylo uveřejněno počátkem června na 3 000 mailů, korespondence Dr. Fauciho ("americký Prymula"), dostaly se na světlo hlavně tyto skutečnosti:
Fauci věděl, že covid byl vyroben a financován. Že šíření viru není bezpříznakové, že existují léky, které by ho vyléčily, ve svých e-mailech vysvětloval, že masky nefungují. Pro omezení nebyl žádný důvod.
Jsou tu i další hlasy:
Našel jsem úžasný Fauciho FOIA e-mail, ve kterém se ho vědec snaží varovat (z 18. března 2020), že COVID se rozšířil daleko za hranice jakýchkoli vhodných opatření pro omezení šíření, a říká, že Čína lže o svých údajích.
Fauci neodpovídá, říká svému asistentovi, že je to příliš dlouhé na čtení.
twitter.com/jordanschachtel/status/1399895927666659332
Začněte na straně 2002:
documentcloud.org/…nts/20793561-leopold-nih-foia-anthony-fauci-emails

Z FOIA emailů Fauciho zatím vyplývá:
-Měl několik naléhavých, časově citlivých diskusí o zvyšování funkčnosti. (Rozuměj: zvyšování účinnosti laboratorních materiálů jakožto biologických zbraní.)
-Řekl kolegům, že maloobchodní masky nefungují kvůli velikosti viru.
-Ignoroval vědce, který mu řekl, že Čína lže o viru a datech.
-Byl si dobře vědom možného úniku z laboratoře.

Fauci samozřejmě tyto e-maily ve výpovědi v Kongresu několikrát popřel. Od hraní si na hlupáka až po tvrzení opaku toho, co věděl, že je pravda. Nezkorumpovaný korporátní tisk by tento příběh rozmetal, zejména informace z laboratoře Wuhan.
twitter.com/jordanschachtel/status/1399925035943485448
E-mail Adama Gaertnera Dr. Faucimu z 11. března 2020.
Předmět: Metoda výroby koronavirové biologické zbraně.
„Ahoj Anthony, takto byl virus vytvořen.“
gab.com/KanekoaTheGreat/posts/106339896885710340

E-mail: Vědec, který financoval laboratoř ve Wuhanu a přiznal manipulaci s koronaviry, poděkoval Faucimu za to, že odmítl teorii o úniku informací z laboratoře
summit.news/…uses-thanked-fauci-for-dismissing-lab-leak-theory/
E-maily doktora Fauciho byly zveřejněny na základě žádosti podle zákona o svobodném přístupu k informacím a jsou v nich docela zajímavé věci, zejména jeden e-mail, v němž výzkumný pracovník, který financoval Wuhanský virologický institut, děkuje Faucimu za veřejné odmítnutí teorie o úniku z laboratoře na počátku pandemie.

Zajímavé. Bylo to v době, kdy se počet případů šíleně zvýšil a my jsme byli nuceni do omezení (lockdown). A ty testy nebyly přesné? Pěkné.
PS: Já vím, že nejsou přesné, jen je hezké vidět, jak to Tony přiznává takhle přesně.
gab.com/SomeBitchIKnow/posts/106339883834051148
BUM! E-mail ukazuje, že výzkumník, který financoval wuhanskou laboratoř, přiznal manipulaci s koronaviry a děkoval Faucimu, že zavrhnul teorii, že vir unikl z laboratoře.
zerohedge.com/…uhan-lab-admits-manipulating-coronaviruses-thanked

Fauciho šéf přiznal financování laboratoře ve Wuhanu: „Neměli jsme kontrolu nad tím, co dělají.
thenationalpulse.com/…n-lab-we-had-no-control-over-what-they-were-doing/
Dr. Francis Collins, ředitel Národního institutu pro zdraví (NIH), se ve včerejším rozhovoru s Hughem Hewittem dostal do přímého rozporu se svým podřízeným Dr. Anthonym Faucim.
„Když poskytujeme grant, jsou k němu připojeny podmínky, co má příjemce grantu s těmito prostředky dělat. A my vyžadujeme výroční zprávy, abychom zjistili, zda to skutečně dělají. A my věříme, že příjemce grantu bude čestný a nebude klamat. Grantové prostředky, které šly do Wuhanu a které byly subdodávkou společnosti Eco Health, byly velmi konkrétně zaměřeny na pokus o kategorizaci virů, které by mohli izolovat z netopýrů v čínských jeskyních, o nichž jsme měli dobrý důvod chtít vědět více, vzhledem k SARS a MERS, které odtud přišly. A tak jsme v podstatě měli tato kritéria připojená ke grantu. Jsem si jistý, že částka, kterou jsme poskytli Wuhanskému virologickému ústavu, byla jen nepatrným zlomkem jejich celkového financování. A my jsme neměli žádnou kontrolu nad tím, co dalšího s těmito prostředky dělají. To je další věc, o které bychom rádi věděli více a kterou by nám případně mohlo prozradit vyšetřování.“

BREAKING: Video Anthonyho Fauciho, který na zasedání poradního sboru NIAID 29. ledna 2018 oznámil, že „NIH ruší pozastavení financování výzkumu zvyšování funkčnosti“.
gab.com/KanekoaTheGreat/posts/106345470174199546
„Nyní byl stanoven rámec, kterým se budou řídit rozhodnutí o financování navrhovaného výzkumu, u něhož lze předpokládat vytvoření, přenos nebo využití posílených potenciálních pandemických patogenů.“
Tento program se nazývá P3CO.
Potential Pandemic Preparedness Care And Oversight (Péče a dohled nad potenciální pandemickou připraveností).“
Celé video:
nih.gov/watch=26934

Američtí vládní úředníci pomohli Číně utajit původ COVID. „Celá věc byla podvod“.
gab.com/a/posts/106351821458874496

JUST IN: Akční síť pro informovaný souhlas (ICAN) právě zveřejnila dalších 3000 stránek e-mailů Anthonyho Fauciho.
gab.com/KanekoaTheGreat/posts/106350597362086989

Zde je celá sbírka Fauciho e-mailů, nahraná a online, abyste nemuseli stahovat jednotlivé soubory. Načítání bude chvíli trvat. Je to velké PDF.
Šťastný lov.
gab.com/SomeBitchIKnow/posts/106350736936951554
Emailová komunikace Fauciho vede k vrcholným představitelům vojenských laboratoří Fort Detrick a k čínským virologům ve Wuhanu.
infovojna.sk/…dokazuji-ze-v-americkem-kongresu-lhal-pod-prisahou
Dosud se vědělo, že Senát USA zastavil příděl financí pro výzkum v Marylandu r. 2014, protože nemá praktický význam, když stejně je používání biologických zbraní zakázáno, Fauci už v r. 2015 zařídil odeslání biomateriálů a grantu 3,7 milionů dolarů do filiální laboratoře ve Wuchanu, aby tam výzkum či vývoj pokračoval. Teď vyšlo najevo:
ODHALENO: Daszakově EcoHealth Alliance – skupině, která financovala výzkum koronaviru ve Wuhanu – federální vláda poskytla 123 milionů dolarů a Pentagon 39 milionů dolarů.
gab.com/gatewaypundit/posts/106355892000387727
– Čína tedy stoprocentně vytvořila tento virus, aby zabíjela a ovládala lidi.

– Fauci v tom nejenže jel, ale financoval to z našich daní a spolupracoval s Čínou, protože dělat to na domácí půdě by bylo nelegální a nemorální.
– Fauci věděl, že omezení a masky nefungují, ale stejně to lidem vnutil. Nedovedu si představit, kolik Čína vydělala na vývozu masek a smála se, zatímco její konkurenti dobrovolně uzavírali vlastní ekonomiky.
– Z laboratoře to s jistotou uniklo, protože jejich vlastní výzkumníci byli první, kdo onemocněl, a oni to zpočátku kryli, protože je to činilo odpovědnými.
Je to americky zábavné:
1. Vypustí se uměle vytvořený virus, aby zničil vaši ekonomiku a začal usilovat o ukradení voleb.
2. Ze všech lidí si vyberete šéfa NIAID (Fauci), aby byl doslova tváří zásahového týmu na tiskových konferencích a dostal se tak do centra pozornosti.
3. O rok později, když se narativ změní, svět vidí, že muž, který „řeší“ problém, byl v první řadě tím, kdo financoval jeho vznik.

Video, ve kterém Peter Daszak popisuje „čínské kolegy“, kteří vyvíjejí „zabijácké“ koronaviry.

gab.com/KanekoaTheGreat/posts/106378670892184478
„Když pak získáte sekvenci viru, který vypadá jako příbuzný známého ošklivého patogenu, stejně jako v případě SARS. U netopýrů jsme našli další koronaviry, celou řadu z nich, a některé z nich vypadaly velmi podobně jako SARS. Takže jsme sekvencovali spike protein: protein, který se připojuje k buňkám. Pak jsme… Já jsem tuto práci nedělal, ale moji kolegové v Číně. Vytvoříte pseudočástice, vložíte do nich spike proteiny z těchto virů a zjistíte, zda se vážou na lidské buňky. V každém dalším kroku se posouváte blíže a blíže k tomu, aby se tento virus mohl skutečně stát pro lidi patogenním. Nakonec získáte malý počet virů, které skutečně vypadají jako zabijáci.“
thenationalpulse.com/…als-chinese-colleagues-manipulating-coronaviruses/

Závěrečný povzdech: Ó, jak starostlivá a ohleduplná jsou naše média v čele s ČT 24, když nás takových nepříjemných zpráv hledí ušetřit a jen usilovně agitují pro vakcinaci. Jenže co když zanedlouho vyjde na světlo, že je to i s "vakcínami" hooodně jinak, než jak nám to neomylně k věření předkládá?
Observateur
L: došlo mi emailem a zveřejňuji.
Public domain
U.S.C.A.E.
Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

idnes.cz/…-armada-san-francisco.A180220_173117_xman-styl_fro

ale toto robili aj rusi v petrohradskom vtedy leningradskom metre to je jeden z istých príkladov. A urobili to tak že v ňom rozfúkli patogén a skúmali následky.
Glockner ...
Americká specialita: všechno zamotat, aby se pak vina hodila na Čínu. Ve skutečnosti konali už dávno Američané vývoj SARS a pak Covid jako biologické zbraně, a potom přesunuli a zafinancovali dokončení této biologické zbraně v čínském Wuchanu. Hlavní vinu nesou především Američané, Rockefeller, Gates, Zuckerberg, Bezos, Soros, Fauci aj. a prostředečně čínská KS.
Libor Halik
Čo šokujúce obsahujú maily Dr. Fauciho
09.06.2021 | 11:00 Dr. Anthony Fauci je riaditeľom Amerického národného inštitútu alergií a infekčných chorôb (NIAID) a hlavný poradca prezidenta USA vo veci riešenia pandémie SARS-CoV-2 (obdoba slovenského hlavného hygienika Mikasa).
Pred niekoľkými dňami viaceré portály zverejnili databázu e-mailov dr. Fauciho z USA (kompletný 3234-stranový dokument je k …More
Čo šokujúce obsahujú maily Dr. Fauciho
09.06.2021 | 11:00 Dr. Anthony Fauci je riaditeľom Amerického národného inštitútu alergií a infekčných chorôb (NIAID) a hlavný poradca prezidenta USA vo veci riešenia pandémie SARS-CoV-2 (obdoba slovenského hlavného hygienika Mikasa).
Pred niekoľkými dňami viaceré portály zverejnili databázu e-mailov dr. Fauciho z USA (kompletný 3234-stranový dokument je k dispozícii na tomto odkaze a na: gab.com/SomeBitchIKnow/posts/106350736936951554 a archive.org/…emails-2021-06-03/ICAN Fauci Emails_2021_06_03.pdf )
Predmetné e-maily sú z obdobia február – marec 2020, teda z obdobia, keď sme ešte nemali skúsenosť s lockdownom a Igor Matovič ešte riešil len zloženie koalície.
Pripomeňme si, že dané obdobie bolo ešte plné dohadov o povahe a pôvode vírusu. Nebolo známe, aké sú účinné spôsoby ochrany a ani aká by mohla byť liečba. Vírus sa v tom čase javil ešte zákernejší a nevyspytateľnejší ako dnes. Dr. Fauci, kvôli geopolitickému postaveniu svojho šéfa, bol od začiatku jednou z hlavných postáv, ktoré ovplyvňovali globálnu reakciu na vírus. Tým sa jeho rozhodnutia dotýkajú aj našich životov.
Predmetné maily nie sú „uniknuté“ ako wikileaks. Médiá ako Washington Post a Buzzfeed si ich vyžiadali na základe slobodného prístupu k informáciám. Kvôli tomu nie sú úplne odtajnené a ich rozsiahle časti sú cenzurované. Určite sa z nich teda nedozvieme o komunikácii dr. Fauciho s veľkými farmaceutickými firmami, lebo obsah tých mailov bol predmetom obchodného tajomstva.

Vzhľadom na významné postavenie dr. Fauciho neprekvapuje, že za dva mesiace dostal tých mailov z celého sveta tisícky a na väčšinu odpovedal len jednou vetou. Je však zaujímavé, že už na samom začiatku sa našlo veľa praktických lekárov aj výskumníkov, ktorí sa chceli podeliť so svojimi skúsenosťami a prispieť k porážke spoločného nepriateľa.
Uveďme si niekoľko príkladov. Viz: infovojna.sk/article/co-sokujuce-obsahuju-maily-dr-fauciho