pl.news
72.4K

Jeden kardynał i siedmiu biskupów podpisanych pod homoseksualnym oświadczeniem

Ośmiu biskupów USA podpisało oświadczenie, które ma na celu wspieranie pokus homoseksualnych u młodzieży: "Bóg cię stworzył, Bóg cię kocha i Bóg jest po twojej stronie" – napisali (TylerClementi.org, 25 stycznia).

Sygnatariuszami są ci, co zwykle: Kardynał Newark, Tobin, arcybiskup Santa Fe, Wester, biskup Lexington, Stowe, biskup San Diego, McElroy, biskup Cheyenne, Biegler, biskup Tucson, Weisenberger, oraz emerytowani biskupi pomocniczy Gumbleton (Detroit) i Madden (Baltimore).

Stawiają oni ogólne twierdzenie, że Chrystus nauczał miłości, miłosierdzia i "przyjęcia wszystkich ludzi" – co nie jest prawdą, gdyż ostro atakował faryzeuszy i nie tylko. Oświadczenie dodaje, że czułość Chrystusa była skierowana szczególnie na tych, "którzy czuli się" prześladowani lub zepchnięci na margines, co również jest nieprawdą, ponieważ Chrystus troszczył się o prześladowanych dla Królestwa Bożego, a nie o tych, "którzy czują się" prześladowani.

Biskupi wybiórczo cytują Katechizm Kościoła Katolickiego, który naucza, że homoseksualiści mają być traktowani z szacunkiem, współczuciem i wrażliwością. Pomijają inne oceny zawarte w Biblii i Katechizmie, według których homoseksualizm jest obiektywnie nieuporządkowany, wewnętrznie zły, jest grzechem wołającym o pomstę do Boga i jest obrzydliwością.

Grafika: Press Release, TylerClementi.org, #newsGigiipspde

Tymoteusz
Daleko nie trzeba szukać, w Polsce mam kolegę, Przyjaciela, księdza, zakonnika w zgromadzeniu, który to Przyjaciel mi powiedział, że w jego zgromadzeniu na szczytach władzy są homoseksualniksięża”. Natomiast każdy w tym zgromadzeniu, który wspomni o tym problemie zostaje „zbanowany”, czyli wysłany na placówki, na które ci umiejący się lepiej ustawić księża w życiu by nie poszli...
pielgrzym55
Prawdopodobnie sami są homosiami.
Posoborowe absurdy
I TAKICH SODOMITÓW W K.K. WSPIERA FRANCISZEK
jac05
Zdrajcy ! Módlmy się za zwiedzionych naukami, korzyściami ziemskimi. Króluj nam Chryste, nie anty-Chryście !
wlowoj
Bez żadnych okularów widać że nie jesteśmy w tym samym kościele, a skoro i oni i my twierdzimy że reprezentujemy Kościół Katolicki to znaczy że on się rozpadł. Proste i smutne. Dlaczego nikt tego nie pisze w Niedzieli i nie mówi w RM? Orkiestra jedności i braterstwa będzie grała do końca...
trio plus
Do zwolnienia.