Clicks1.2K
Edward7
4

Patent do oceny i śledzenia kredytu społecznego w celu wdrożenia przymusowych szczepień covid

Amerykański patent zatwierdzony 31 sierpnia 2021 r. ujawnia technologię wykorzystywaną do śledzenia ludzi w celu zidentyfikowania osób rzekomo bardziej narażonych na rozprzestrzenianie się Covid-19 i identyfikacji nieszczepionych osób, aby można im było wstrzyknąć eksperymentalne zastrzyki. Patent złożyli izraelscy rzecznicy patentowi dr Gal Ehrlich i Maier Fenster z Ehrlich & Fenster .

Technologia wykorzystana w patencie analizuje dane gromadzone przez smartfony, aplikacje telefoniczne na zlecenie rządu, agencje wywiadowcze, kamery publiczne, kamery bankomatów, kamery prywatne firmowe i inne źródła ( np kamery paczkomatów- czytniki QR dopow.)

Zasadniczo ludzie otrzymają „punktację” na podstawie stanu szczepień, noszenia masek, zachowania, ruchu, socjalizacji i innych czynników.
Komunikujące się ze sobą urządzenia elektroniczne na podstawie różnych elementów określą, czy ktoś jest „superrozsiewaczem” albo czy nie jest „superrozsiewaczem”.

Jak widać na poniższym diagramie, zbiór technologii nadzoru wyśle dane do analizy w celu określenia „punktacji”, która umieszcza osobę w grupie.
Każda grupa jest uszeregowana, aby rząd mógł ustalić, kogo zaszczepić w następnej kolejności.

Kolejny diagram pokazuje sieć osób śledzonych w miejscach publicznych.
Zgodnie z dokumentem „rząd może nakazać obywatelom zainstalowanie dedykowanej aplikacji na ich smartfonach (lub innych inteligentnych urządzeniach, takich jak tablety, smartwatche, inteligentne okulary itp.), aby pomóc rządowi w logistyce procedur szczepień” (nie musi , nowoczesne urządzenia same instalują np; wszystkie urządzenia z androidem od 9 mają - śledzenie kontaktów covid - niby z przełącznikiem którym można to wyłączyć dopow.). „Rząd (lub inny organ) zapewnia społeczeństwu takie dedykowane inteligentne urządzenia”, kontynuuje. „W niektórych przykładach zainstalowana aplikacja i/lub urządzenie inteligentne jest skonfigurowane tak, aby przez cały czas informować o lokalizacji użytkownika i komunikować się z sąsiednimi urządzeniami inteligentnymi (na przykład przez Bluetooth (w celu oceny interakcji między użytkownikami, na przykład odległości między użytkownikami). , ruch użytkowników itp.)”

W artykule stwierdzono, że istniejąca technologia może być również wykorzystywana do śledzenia ludzi, na przykład oprogramowanie do telefonów komórkowych z systemem Android i iPhone.

Dane geolokalizacyjne będą monitorowane za pomocą telefonów komórkowych, mediów społecznościowych, użycia kart kredytowych, adresów IP, technologii rozpoznawania twarzy stosowanej w kamerach monitorujących, bankomatach oraz prywatnych kamerach monitorujących w sklepach, budynkach i domach.

Big Brother Australia: Masz 15 minut na zrobienie selfie i wysłanie go do rządu .

Zapewniając przykłady śledzenia zachowania podmiotu, patent twierdzi, że może określić, czy dana osoba „nosi maskę” poprzez „analizę zdjęć zrobionych podczas połączeń” lub czy osoba „myje ręce” poprzez „analizę odgłosów płynącej wody lub ruchu za pomocą smartwatcha.”

Niektórzy eksperci, tacy jak dr Robert Young i dr Vladimir Zev Zelenko, sugerują, że tlenek grafenu wprowadzony do organizmu ludzkiego poprzez „szczepienie” może wchodzić w interakcje z satelitami (lub z urządzeniami w pobliżu) lub wieżami komórkowymi w celu dostarczenia informacji na ten temat. „Sugerują, że szczepienie jest pozorem, w którym dosłownie umieszcza się materiały metalowe, które są potencjalnie magnetyczne, aby oddziaływać z satelitami lub wieżami komórkowymi z ludzkim ciałem” – powiedział dr Robert Young. „Innymi słowy, zamiast używać telefonu komórkowego, możesz użyć swojego ciała i telefonu komórkowego do zdalnego testowania, powiedzmy, poziomu cukru we krwi, ciśnienia krwi lub poziomu tlenu. I to właśnie patent sugeruje, że firma Pfizer wykupiła go, który został przyznany w zeszłym miesiącu, 31 sierpnia tego roku”.

„To był wniosek, do którego doszedłem: że jest to pierwszy patent, który pojawia się na liście około 18 500 w celu śledzenia, jak sądzę, wszystkich zaszczepionych ludzi na całym świecie, którzy będą lub są teraz połączeni z Internet rzeczy” – powiedział Stew Peters we wrześniu. Około godziny 40:00 w poniższym wywiadzie dr Zelenko opisuje system śledzenia Covid w patencie. „Opisuje technologię, która już istnieje w szczepionkach, aby mierzyć twoje wewnętrzne dane fizjologiczne i przesyłać te informacje z twoją lokalizacją do strony trzeciej” – powiedział.

Video - brighteon.com/e765ffbd-8e47-45f2-9bfc-06776a78c916

W technokratyczne elita przygotowują dystopii „ Black Mirror ” społeczeństwo dla ludzkości, a plany są na otwartej przestrzeni.
InfoWars.com przez -humansarefree.com/…re-and-tracking-app-forced-covid-vaccinations.html
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Edward7