08:31
VAROVANIE Kolaps sa Blíži ! PS: Preklad z ruštiny. VAROVANIE... Jedlo, voda a palivové drevo sú potrebne pre skoré zásobenie sa ! (VIDEO) Poznámka redakcie - Drahí bratia a sestry v Kristovi! Hovoríme …More
VAROVANIE Kolaps sa Blíži !

PS: Preklad z ruštiny.

VAROVANIE... Jedlo, voda a palivové drevo sú potrebne pre skoré zásobenie sa ! (VIDEO)

Poznámka redakcie - Drahí bratia a sestry v Kristovi! Hovoríme a píšeme o tom už dlho, ale ako vidíme, tento čas je bližšie ako kedykoľvek predtým. O niekoľko týždňov svetová vláda Antikrista spustí globálny planetárny kolaps bankového systému a ekonomiky.

Koniec koncov, títo satanisti musia zničiť súčasný svetový poriadok, aby na jeho ruinách postavili digitálne kráľovstvo Antikrista s bezprecedentným otroctvom pre všetky národy sveta, ktoré prežijú vo svetovej apokalyptickej kríze. Mať myseľ, áno zo všetkých! Pomôž nám, Pane!


Generálny riaditeľ v Európe bije na poplach: blíži sa banková kríza, kolaps priemyslu, domácností, hospodárstva - "o niekoľko týždňov".

odkaz na YouTube ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ... Еда, вода и дрова - это то, чем вам нужно запастись в ближайшее время! - YouTube

Európa momentálne čelí totálnemu finančnému kolapsu - gloria.tv

Vysvetlenie prečo bude značka šelmy na čele alebo na paži - gloria.tv

Tucker Carlson: Evropa se vrací do středověku - gloria.tv
Public domain
Metod
Varovanie sa blíži.....
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ľudia sú varovaní 10tky až 100vky rokov pred tým čo prichádza na svet a ja na garabandal a ich "varovanie" vôbec neverím.
TERRACOTTA
ale VAROVANIE, ohlásené v Garabandale, je naozaj to, čo nás v blízkej dobe čaká...nehovoria o ňom len vizionárky z Garabandalu, ale aj mnohé iné svedectvá a tuším aj v Biblii je o ňom zmienka...
Libor Halik
Varování garabandalské dle poselství z té doby přijde až ruská, znovu komunistická armáda, obsadí bleskurychle většinu Evropy, teprve pak dojde ke znamení varovnému z nebe. Čili až bude za 3. války světové NEJHŮŘ. Ne dříve, čili až po smrti všech obyvatel USA, spálení mnoha velkoměst EU. Ne dříve.