Rafał_Ovile
134.1K

Polka mieszkająca w Niemczech ujawnia, co się dzieje. „Człowiek staje się QR kodem”

Polka mieszkająca w Niemczech ujawnia, co się dzieje. „Człowiek staje się QR kodem”
6 grudnia 2021
fot. Facebook

Polka pochodząca z Piekar Śląskich udostępniła w mediach społecznościowych nagranie z Niemiec, które stało się wiralem i ma już ponad 70 tys. wyświetleń.
Młoda kobieta chodzi po centrum niemieckiego miasta, w którym odbywa się świąteczny jarmark. Na teren jarmarku są wpuszczane osoby wyłącznie z certyfikatem covidowym.
„Wszędzie do każdego sklepu żeby wejść, trzeba mieć albo szczepionkę albo być ozdrowieńcem. Po sześciu miesiącach szczepionka i ozdrowieniec nie mają już żadnych praw i muszą się znowu zaszczepić” – twierdzi piekarzanka.
Dalej mówi, że certyfikat obowiązuje nawet w drogerii i u fryzjera. Dodaje, że oprócz certyfikat trzeba nosić maseczkę i się testować.
„Po szczepieniu każdy dostaje QR kod, człowiek staje się QR kodem. (…) Ja nie wiem, czy chcecie, żeby w Polsce u was było to samo, jak nie, to walczcie, już walczcie” – oznajmiła.
Przy jednym z lokali nagrywająca pokazała potykacz informujący, że do środa może wejść wyłącznie osoba zaszczepiona i ozdrowieniec tzw. zasada 2G. Nadal jednak w sklepie obowiązuje limit osób.
„Mimo tego, że dają wam trochę wolności po szczepionce, to jednak nie do końca. (…) Oni będą wiedzieć wszystko o was, każdy wasz jeden krok będą widzieli” – mówi.
Zobaczcie nagranie

W Niemczech będą jeszcze większe restrykcje?

Bardzo możliwe, ponieważ nowym ministrem zdrowia została osoba, która jest zwolennikiem twardego podejścia do walki z koronawirusem.
Ministrem zdrowia Niemiec w nowym rządzie będzie Karl Lauterbach, epidemiolog, zwolennik twardego podejścia do walki z epidemią.
— Łukasz Bok (@LukaszBok) December 6, 2021

tarnogorski.info/polka-mieszkajaca-w-niemczec/
megur shares this
556
m.rekinek
,,Mamy do czynienia z kolosalnym podstępem, opartym na kłamstwie i oszustwie. To oszustwo zaczyna się od założenia, że uzasadnienia przedstawiane przez władze na poparcie ich działań są szczere.

Mówiąc prościej, błąd polega na tym, że wierzymy, iż rządzący są uczciwi i zakładamy, że nas nie okłamują. Trwamy więc w wynajdywaniu mniej lub bardziej wiarygodnych uzasadnień, by nie przyznać się, że …More
,,Mamy do czynienia z kolosalnym podstępem, opartym na kłamstwie i oszustwie. To oszustwo zaczyna się od założenia, że uzasadnienia przedstawiane przez władze na poparcie ich działań są szczere.

Mówiąc prościej, błąd polega na tym, że wierzymy, iż rządzący są uczciwi i zakładamy, że nas nie okłamują. Trwamy więc w wynajdywaniu mniej lub bardziej wiarygodnych uzasadnień, by nie przyznać się, że jesteśmy obiektem zaplanowanego w najdrobniejszych szczegółach spisku.

Gdy próbujemy racjonalnie wytłumaczyć irracjonalne zachowania, gdy przypisujemy logikę nielogicznym działaniom tych, którzy nami rządzą, dysonans poznawczy prowadzi nas do zamykania oczu na rzeczywistość i prowadzi do wiary w najbardziej bezwstydne kłamstwa.

Powinniśmy byli zrozumieć – pisałem o tym już jakiś czas temu – że plan Wielkiego Resetu nie był wynikiem kaprysów jakiegoś „teoretyka spisku”, ale bezwzględnym dowodem zbrodniczego planu, obmyślanego przez dziesięciolecia i mającego na celu ustanowienie powszechnej dyktatury, w której mniejszość niezmiernie bogatych i potężnych ludzi zamierza zniewolić i podporządkować całą ludzkość ideologii globalistycznej. Zarzut „teorii spiskowej” być może miałby sens, gdy spisek nie był jeszcze oczywisty, ale dziś zaprzeczanie temu, co elity planowały od lat 50. jest nie do obrony.

To, co Kalergi, Rothschildowie, Rockefellerowie, Klaus Schwab, Jacques Attali i Bill Gates mówią od II wojny światowej, jest opublikowane w książkach i gazetach, komentowane i podejmowane przez międzynarodowe ciała i fundacje, tworzone właśnie przez partie i większość rządów.

Stany Zjednoczone Europy, niekontrolowana imigracja, obniżenie płac, ograniczenie roli związków zawodowych, zrzeczenie się suwerenności narodowej, wspólna waluta, kontrola obywateli pod pretekstem pandemii oraz redukcja populacji poprzez stosowanie szczepionek przy użyciu nowych technologii nie są niedawnymi wynalazkami, ale wynikiem zaplanowanej, zorganizowanej i skoordynowanej akcji – akcji, która wyraźnie dowodzi, że trzyma się ona jednego scenariusza pod jednym kierownictwem."

Carlo Mario Viganò, Arcybiskup
V.R.S.
"Mówiąc prościej, błąd polega na tym, że wierzymy, iż rządzący są uczciwi"
---
Jak pisał Chesterton: jeśli człowiek nie wierzy w Boga jest w stanie uwierzyć cokolwiek. Nawet w "uczciwy totalitaryzm" objawiony w pełnej krasie na wiosnę Roku Pańskiego 2020. I powiem szczerze wierzenia tego typu sekciarzy-foliarzy ani ich motywacja niewiele mnie interesują,mogę jedynie się modlić by im rozum wrócił.…More
"Mówiąc prościej, błąd polega na tym, że wierzymy, iż rządzący są uczciwi"
---
Jak pisał Chesterton: jeśli człowiek nie wierzy w Boga jest w stanie uwierzyć cokolwiek. Nawet w "uczciwy totalitaryzm" objawiony w pełnej krasie na wiosnę Roku Pańskiego 2020. I powiem szczerze wierzenia tego typu sekciarzy-foliarzy ani ich motywacja niewiele mnie interesują,mogę jedynie się modlić by im rozum wrócił. Ale cytowanie credo tego kultu semi-kowidian, może ciekawe dla antropologa, w roli autorytetu czy punktu odniesienia nie bardzo rozumiem.