Orędzia
3K

29.05.21 Uzbrojenie wrogów jest gotowe, wkrótce nastąpi wielka masakra, w każdym zakątku Ziemi będzie słychać grzmot bombowców rakietowych!

Karbonia 29-05-2021 – godz. 16.58
Straszne dni nadejdą teraz na tę głupią Ludzkość.
Prawda jest tylko w Jezusie Chrystusie, Tym, który wszystko stworzył: Ojca, Syna i Ducha Świętego, …Trójcę Świętą.
Radujcie się, gwiazdy miłości, bo Miłość nadchodzi, aby was objąć; bądźcie gotowi z przepasanymi biodrami, butami na nogach i laską w ręku.
Grzmot spadnie z Nieba na ziemię i wszędzie nastanie ciemność, a rozpacz ogarnie tych, którzy nie poszli za Bogiem Miłości, Jezusem Chrystusem Panem, tych, którzy oddali swoje życie w ręce szatana.
Świat ukradł Moje dzieci, Lucyfer był przebiegły, udało mu się uwieść ludzi, udało mu się ich oddalić ode Mnie.
Pomimo nieustannych wezwań niebieskich, apeli Najświętszej Dziewicy, Jezusa i proroków posłanych przez Boga, by głosić Prawdę, człowiek trwa niezachwianie na drodze do całkowitego zniszczenia samego siebie.
Łzy Krwi Jezusa i Maryi już zraszają ziemię, moje dzieci! Tak wiele krwi jest przelanej na tej Ziemi przez niewinnych, tych, którzy są wykorzystywani do złych celów przez potężnych Ziemi, którzy nie chcą niczego więcej niż dostać się do być większy i większy, ale, …. większy niż co? W krótkim czasie wszystko zostanie zniszczone i oni pierwsi stracą wszystko, pierwsi stracą całą władzę, pieniądze, ale przede wszystkim duszę!
Doszliście do punktu, o ludzie, byliście w stanie zniszczyć wszystko, co dobre, wywyższyliście szatana! Zło prześladuje tę Ludzkość i wszystko, co należy do tego świata.
Głos Boga woła o nawrócenie, o ludzie! Prosi was o szybki powrót do Miłości, do poszanowania Prawa Bożego, do poszanowania Bożych Przykazań, do życia w świętości. Nawróćcie się w tym czasie, zanim stanie się to, czego się nawet nie spodziewacie, bo wtedy nie będziecie mieli możliwości niczego.
Ostrzeżenie jest teraz nad wami, moje dzieci, jeśli nie nawrócicie się zanim to się stanie, pójdziecie cierpieć na tej planecie, pocąc się krwią, będziecie cierpieć to, na co zasłużyliście, co wybraliście dla siebie zamiast Dobra.
Uzbrojenie wrogów jest gotowe, wkrótce nastąpi wielka masakra, w każdym zakątku Ziemi będzie słychać grzmot bombowców rakietowych!
Ziemia ta ma zostać otoczona ogniem, który wybuchnie nie tylko z ziemi, ale i z nieba. Nie macie pojęcia, Moje dzieci, co was czeka. Łzy, które wylewają Jezus i Maryja, łzy Krwi, to nie zabawa, ale głęboki smutek z powodu twojej straty, z powodu tego, jak idziesz! Jezus i Maryja widzą, jak ich dzieci wpadają w nieszczęsne ręce piekielnego wroga, już widzą ich upadek do piekła, już słyszą ich głęboki krzyk bólu, ale wtedy już nic nie będzie możliwe, bo wybory będą już dokonane.
Czas, który pozostaje do Twojej dyspozycji, to tylko pstryknięcie palcami!
Nie ma już czasu, Moje dzieci! Nie ma więcej czasu! Nawróćcie się szybko!
Pracujcie dla dobrych rzeczy, ofiarujcie się w miłosierdziu waszemu Bogu-Miłości,
bądźcie miłością między sobą i obdarzajcie miłością swoich braci.
Módlcie się za swoich wrogów, módlcie się za tych ludzi, którzy teraz wpadli w ręce szatana; te dzieci nie mają zamiaru pokutować i powrócić do Jezusa, …powrócić do Bożej Miłości, …powrócić w ramiona swojej Niebieskiej Matki, ich słowo jest w szatanie, …stracili wszystko, stracili wszystko! Moje biedne dzieci!
Krwawy księżyc jest bardzo ważnym znakiem tych czasów. Krew spadnie z nieba na ziemię, ziemia będzie skąpana we krwi! Wielu będzie męczenników, wielu będzie ludzi, którzy upadną, …tak wiele będzie krwi przelanej na tej Planecie, tak wiele Moje dzieci, tak wiele. A jednak nie myślicie o niczym innym, jak tylko o swojej przyszłości na tej Ziemi, …oszczędzacie pieniądze, …upiększacie swoje domy, …wybieracie najpiękniejszy samochód. Moje dzieci, marnujecie swój czas! Marnujesz czas.
Czas, który poświęcacie na te sprawy, przeznaczcie na modlitwę, uklęknijcie przed Krucyfiksem i błagajcie, naprawdę błagajcie Boga o interwencję nad wami, błagajcie o Jego miłosierdzie, błagajcie, moje dzieci, o Boże miłosierdzie.
Wielki będzie ból dla tej Ludzkości, wielki! Ale Niebo pozostaje zdumione wobec zachowania człowieka, wobec jego obojętności. W człowieku nie ma już miłości, jest tylko niegodziwość, trucizna szatana zastąpiła krew w ich żyłach, nałożył przekleństwa i nieszczęścia.
Naprzód wojownicy Światła! Naprzód moje dzieci!
…O wy, którzy naśladujecie Jezusa Chrystusa przez Maryję Najświętszą.
Współodkupicielka w dziele zbawienia;
…o wy, którzy jesteście jego wiernym wojskiem na tej ziemi;
…ty! …wyciągnijcie miecze, bo wróg jest teraz przed wami;
…trzymajcie się mocno słowa Bożego w waszych sercach,
Niech z waszych ust wypływają płomienne słowa miłości;
niech twoja siła będzie śmiercionośnym piorunem przeciwko twoim wrogom.
w mieczu, który trzymacie w rękach: święty Różaniec.
Straszne dni nadejdą teraz na tę głupią Ludzkość, …dni wielkiego smutku dla wielu, podczas gdy dla innych nadejdzie nowa Wiosna, nowe Słońce, nowy Dzień, wejście do nowego życia: …szczęście w ramionach Niebieskiej Matki i Ojca Stwórcy! Będziecie mieli łaskę poznania piękna Wszechświata, zobaczenia na własne oczy całego Bożego Stworzenia! Miłość Boża! Miłosierdzie Boże!
Moje dzieci, wy, którzy jesteście w Moim Sercu, wy, którzy jesteście Moimi wiernymi żołnierzami, wy, którzy walczycie o Prawdę, …jesteście bliscy zabrania z góry! Twoje uniesienie jest bliskie! Niech wasze serca będą zawsze czyste, zawsze w miłości i miłosierdziu, gotowe na Słowo Boże, na wołanie o miłość do Boga Stwórcy.
Dzieci moje, Niebo nakazuje wam miłość! On nakazuje wam dobroczynność! Niebo obejmuje cię i przykrywa sobą. Bądźcie mocni w powołaniu, bądźcie mocni w tej szczególnej misji, do której Bóg was powołał. Każdemu z was dał dar, dar, który wkrótce zostanie objawiony oczom świata, nie tylko waszym, bo nawet wy o tym nie wiecie; zostaniecie objawieni światu przez Miłość Boga, będziecie ludźmi w Bogu i będziecie wielcy w Bogu! Wtajemniczeni w świętość, będziecie święci w Świętym i wejdziecie do Jego świata, do Miasta ze złota.
Kocham was, błogosławię was i czekam na was zawsze w wiernej miłości do mnie.
W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen