Jest już plan. Są zakupy

Rząd już wie. Trzecia dawka szczepionek i kolejna fala COVID zaplanowane! - Portal-polski.pl

Medialne spekulacje o trzeciej dawce szczepionek znajdują potwierdzenie. Polski rząd we współpracy z Komisja Europejską kupuje kolejne dawki szczepio…
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Szczepienne okaleczanie i zabijanie dzieci oraz młodych
osób, które praktycznie nie chorują na covid i nie
umierają z tego powodu, są szczególnie odrażającą
zbrodnią.
Maria Majewska nonnocere3@gmail.com >
Do 27.6.21 do bazy VAERS zgłoszono 6136 zgonów po szczepieniach covid (z czego 4816 w USA), a do bazy Vigiacess - 6811 zgonów (z tego 3814 w Europie). Łącznie w USA i Europie zgłoszono …More
Szczepienne okaleczanie i zabijanie dzieci oraz młodych
osób, które praktycznie nie chorują na covid i nie
umierają z tego powodu, są szczególnie odrażającą
zbrodnią.
Maria Majewska nonnocere3@gmail.com >
Do 27.6.21 do bazy VAERS zgłoszono 6136 zgonów po szczepieniach covid (z czego 4816 w USA), a do bazy Vigiacess - 6811 zgonów (z tego 3814 w Europie). Łącznie w USA i Europie zgłoszono tych zgonów 8630.
Te liczby pomnożone przez 100 (bo zgłaszanych jest tylko ok. 1% przypadków), dają liczbę 863000 zgonów po szczepionkach covid. To więcej, niż potwierdzonych ofiar covida. Nie można więc mieć już wątpliwości, że te szczepionki to ludobójcza broń biologiczna.
Załączony poniżej Wykres 1[prosić mail’em u Autorki. md] ilustruje systematyczny wzrost zgonów po szczepieniach covid od początku ich stosowania. Warto zwrócić uwagę na dynamikę przyrostu zgonów w różnych okresach roku 2021. W marcu, kiedy szczepiono najwięcej, miesięczny przyrost zgonów Д wynosił 1340, w kwietniu i w maju, gdy szczepienia zwolniły przyrost Д wynosił 1295 i 1125. Natomiast w czerwcu, kiedy szczepienia dorosłych niemal ustały, ponieważ ludzie rozumieli jak bardzo są szkodliwe i nie dają żadnej ochrony przed covidem, przyrost zgonów Д znacznie większy i wyniósł 1454. Generalnie, liczby zgonów poszczepiennych korelują z liczbami powikłań, gdzie również obserwuje się pokaźny czerwcowy przyrost (Wykres 2). Do Vigiaccess zgłoszono już ponad milion powikłań (1 257 452), co znaczy, że mogło być ich ponad 100 milionów. Równocześnie zgłoszono 577 580 powikłań neurologicznych, czyli było ich prawdopodobnie ponad 57 milionów.
Czym wytłumaczyć wzrost powikłań i zgonów w okresie zmniejszonego natężenia szczepień? Możliwe są dwa warianty. Albo w czerwcu pojawiła się opóźniona fala powikłań i śmierci po wcześniejszych szczepieniach (co było przewidywane), albo mamy tu do czynienia z okaleczeniami i zgonami dzieci i młodzieży, które rozpoczęto właśnie w tym czasie. Możliwe są też kombinacje obu czynników.
Wykresy 3, 4, 5, i 6 [prosić mail’em u Autorki. md] ilustrują liczby powikłań i zgonów zgłoszonych do VAERS po szczepieniach covid. Okaleczenia dzieci, nastolatków i młodych ludzi są bardzo zatrważające.
Zgłoszono 11856 powikłań, 200 przypadków zapalenia mięśnia sercowego, 6 zakrzepicy, i 9 zgonów wśród zaszczepionych dzieci w wieku 6-17 lat , oraz 45736 powikłań, 388 przypadków zapalenia mięśnia sercowego, 87 zakrzepicy, i 60 zgonów u osób w wieku 18-29 lat.
Te liczby trzeba pomnożyć przez ok. 100, żeby otrzymać liczby wszystkich prawdopodobnych przypadków. Zapalenia mięśnia sercowego zdarzały się w głównie u chłopców i młodych mężczyzn, znacznie rzadziej u kobiet. U osób powyżej 50 r. życia ta przewaga mężczyzn zanika, co sugeruje, że męskie hormony androgeny potęgują kardiotoksyczne działanie szczepionek covid. O uszkodzeniach serca, zawałach i zakrzepicy u młodych zaszczepionych osób coraz częściej donoszą także niezależni lekarze, instytucje medyczne, i media. Nawet FDA dodała ostrzeżenie o powodowaniu zapalenia serca przez szczepionki Moderny i Pfizera. google.com/ServiceLogin?service=mail&passive=true&rm=false&co
Szczepienne okaleczanie i zabijanie dzieci oraz młodych osób, które praktycznie nie chorują na covid i nie umierają z tego powodu, są szczególnie odrażającą zbrodnią. Wiadomo już, że głównym czynnikiem patogennym genetycznych szczepionek covid-19 jest białko kolcowe wirusa, produkowane we wszystkich komórkach zaszczepionych osób (ahajournals.org/action/cookieAbsent), lecz nie wiadomo jak długo jego toksyczne działanie będzie się utrzymywać w organizmie.
Opisywane w mediach przypadki młodych zdrowych sportowców, którzy umierają podczas zawodów, lub trafiają do szpitali na wydziały kardiologiczne to wymowne przykłady powikłań po szczepieniach covid. Jest bardzo prawdopodobne, że tegoroczna porażka naszych piłkarzy podczas zawodów Euro to skutek ich okaleczenia tymi szczepionkami. Można sobie wyobrazić tysiące uczniów dostających zawałów serca i umierających w szkołach po wakacyjnych covid szczepieniach.
wacula25wp.pl
A gdyby nie plan rządu ratowania Polaków przed pandemią byłoby już 1000000 grobów .Wiem, że wszyscy jesteśmy tą sytuacją już bardzo zmęczeni. Ale zróbmy to dla naszych bliskich, dla naszych rodzin i dla siebie ZASZCZEPMY SIĘ . Przekonaliśmy się, że koronawirus może dotknąć każdego. Bez względu na wiek i stan zdrowia w walce z pandemią nie ma i nie było łatwych rozwiązań . Ale nasz rząd bierze za …More
A gdyby nie plan rządu ratowania Polaków przed pandemią byłoby już 1000000 grobów .Wiem, że wszyscy jesteśmy tą sytuacją już bardzo zmęczeni. Ale zróbmy to dla naszych bliskich, dla naszych rodzin i dla siebie ZASZCZEPMY SIĘ . Przekonaliśmy się, że koronawirus może dotknąć każdego. Bez względu na wiek i stan zdrowia w walce z pandemią nie ma i nie było łatwych rozwiązań . Ale nasz rząd bierze za nie wszystkie natychmiast i to było b. mądre Nie można cofnąć czasu gdy byliśmy nie zarażeni i było mniej grobów
fartuszniak leszek
Przecież już dawno rządzący tym światem opętani masoni i domagający się odszkodowań, to zaplanowali, że Polaków może być nie więcej jak 15 mln :
=> 3obieg.pl/dlaczego-polakow-ma-byc-15-mln/
Dopóki większość Polaków się nie nawróci, to nie pozbędą się lęku i dadzą sobie prawie wszystko wcisnąć, rzekomo da ich dobra.
wacula25wp.pl
Milicja Obywatelska Piszesz -[ W Stanach Zjednoczonych w niektórych miastach już wprowadzono zakazy dla osób zaszprycowanych. Wiele państw wycofuje szczepionki ]==A to co napisałeś to jest tak zwany faac- nius=CZYLI BZDURY podobnych internautów jak Wieczne Odpoczywanie Amen itp.na glorii NAWIEDZONYCH itd.
wacula25wp.pl
fartuszniak leszek Piszesz -[Przecież już dawno rządzący tym światem opętani masoni i domagający się odszkodowań, ]==A MOGĄ mogą tylko gadać i podrapać sie po brodzie .Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział w wywiadzie , że Polska nie pogodzi się z brakiem odszkodowań za straty wojenne, a polskie roszczenia, także wobec Rosji, nie ulegają przedawnieniu Prezydent Andrzej Duda zapowiedział, że …More
fartuszniak leszek Piszesz -[Przecież już dawno rządzący tym światem opętani masoni i domagający się odszkodowań, ]==A MOGĄ mogą tylko gadać i podrapać sie po brodzie .Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział w wywiadzie , że Polska nie pogodzi się z brakiem odszkodowań za straty wojenne, a polskie roszczenia, także wobec Rosji, nie ulegają przedawnieniu Prezydent Andrzej Duda zapowiedział, że nie zgodzi się na wypłatę przez Polskę odszkodowań za mienie bezspadkowe. Jak dodał, zgodnie z powszechnie przyjętymi rozwiązaniami mienie bezspadkowe przechodzi na własność państwa
wacula25wp.pl
Milicja Obywatelska No na czymś musimy oprzeć prawdę rząd oferuje nam miarodajne źródła .W polskim systemie pomocy społecznej gdzie jednak dominują działania osłonowe dla narodu polskiego jak zakup szczepionek za $ bo my nie mamy i ratuje nas .Oczywiście nie cierpię kacz-prezesa ponieważ jest NIEUDACZNIKIEM malwersantem itd. Ale mimo to ma rację w sprawach odszkodowań wobec żydostwa którzy …More
Milicja Obywatelska No na czymś musimy oprzeć prawdę rząd oferuje nam miarodajne źródła .W polskim systemie pomocy społecznej gdzie jednak dominują działania osłonowe dla narodu polskiego jak zakup szczepionek za $ bo my nie mamy i ratuje nas .Oczywiście nie cierpię kacz-prezesa ponieważ jest NIEUDACZNIKIEM malwersantem itd. Ale mimo to ma rację w sprawach odszkodowań wobec żydostwa którzy chcą kolejny raz nas polaków okraść .
wacula25wp.pl
A o emerytury-[ ,renty oraz inne tego typu sprawy dla żydów.]==Tego to nie wiem ?
starski
Ujnia europejska ogłosiła że zamówili 300mln fizerów, plus inne, i ma zaplanowane szczepienie wszystkich 3x lub połowy 5x (czy jakoś tak). Kto nie widzi i nie słyszy tego co się planuje jest zawinionym ignorantem (idiotos, jak powiedział Braun o Dudzie).