Clicks1.5K
ekans
12
emeritní papež. zlomen svým neplodným životemMore
emeritní papež.

zlomen svým neplodným životem
Tomislav
Velmi si vážím papeže Benedikta XVI., třebaže okolnostem jeho odstoupení nerozumím, ani po nich nepátrám, protože jejich znalost nepotřebuji ke spáse.
ekans
modernisti si rozumějí, chápu
ekans
toto už je případ pro Chocholouška VLADYKOVÉ BKP - METODĚJ-TIMOTEJ NEJEN O VĚCECH VÍRY
ľubica
ľubica
Napriek toľkým polenám pod nohy zo strany prelátov=slobodomurárov, vo Vatikáne, hlavne ked sa pustil do boja s LGBTImafiou a homoloby vo Vatikáne, a ustanovil ako prvý pápež v dejinách súdy na odsúdenie týchto zločinov......tak na jeho tvári nevidím zlomenie, len veľkú únavu z boja so zloduchmi v nebeskej sfére, ktorý si osedlali takmer celú hierarchiu . On bol prvý ktorý vyčistil kaplnku sv. …More
Napriek toľkým polenám pod nohy zo strany prelátov=slobodomurárov, vo Vatikáne, hlavne ked sa pustil do boja s LGBTImafiou a homoloby vo Vatikáne, a ustanovil ako prvý pápež v dejinách súdy na odsúdenie týchto zločinov......tak na jeho tvári nevidím zlomenie, len veľkú únavu z boja so zloduchmi v nebeskej sfére, ktorý si osedlali takmer celú hierarchiu . On bol prvý ktorý vyčistil kaplnku sv. Pavla od satanistických rituálov!!!
Iba jeho Svatost Benedikt XVI. znova vysvätil maličku kaplnku susediacu so sixtinskou kaplnkou, kde predtým vatikánski hadi v 60 rokoch pravidelne ´slúžili satanské omše´, viac tu:P.G.Amorth: Také v církvi máme adepty satanských sítí.

Volali ho železný kardinál, tak asi pre niečo človeče=snake, ktorý máte pásku cez oči a poriadne štuplaky v ušiach! Prosím hláste sa čím skor na ORL a očnom oddelení, aby to nedopadlo s vami ešte horšie, napr. srdce obrastené pancierom nenávisti a zloby! Co vsetko o pp. Benediktovi akože viete ..... ale je toľko vecí, ktoré o ňom nevieme... a s akým odporom bol zosadený a musel zahrať akože odstúpenie!!!
ekans
😀 😀 😀 😀
zaba
Lépe zatím neplodný než plodný směrem ke zlu, viz. plodnost jeho úřadujícího nástupce.
Anton Čulen
ekans
ľubica
dakujem, obrázok potešil je z tohto roku? Takto ako sedia okolo pp. Benedikta XVI. českí biskupi, mali by sa aspon v duchu posadiť do jeho prítomnosti aj naši z KBS!a okrem toho spomenuť jeho meno v liturgii sv. omší ako to urobil tento dekan
Prorocké slová čestného dekana Alojza Lackoviča z Modranky