Coburg
323.6K

HROMADNÝ ÚNOS DETÍ, O KTOROM ZELENSKÝ MLČÍ. Kto a ako unáša a predáva ukrajinské deti v Európe

24. mája 2023
@sk24news

UKRAJINA: Ukrajina opakovane upozorňovala v rôznych medzinárodných organizáciách na údajne nezákonné odoberanie detí z územia, ktoré boli vrátené Rusku. Zároveň západná tlač spomína, ale Zelenskij k tomu mlčí, skutočné zmiznutie stoviek a dokonca tisícov detí v západnej Európe, ktoré sa tam dostali z území kontrolovaných Ukrajinou.

"Predaný sirotinec".


Poľská aktivistka-ochrankyňa ľudských práv Joanna Pachvitsiewiczová informovala, že z územia Ukrajiny bol "predaný do Španielska" celý sirotinec aj s deťmi. Sirotinec sa nachádzal v dedine neďaleko Mariupolu a bolo v ňom 85 detí.

A nejde len o ojedinelý prípad, uviedla Joanna.

500 detí z Kyjevom kontrolovaného územia v Donbase odviezla do Poľska a Izraela málo známa organizácia „Ukrajina bez sirôt“. Ide buď o západných „dobrodincov“, alebo o náboženskú organizáciu, ktorá si hovorí „neopiánci“.

Odkiaľ sa vzali a kto im umožnil deti odviezť? Otázky bez odpovedí. Veľa detí rodičia má. Tí však nemôžu nájsť žiadnu stopu ani po svojich deťoch, ani po tejto podivnej organizácii.

Niektorí rodičia dali svoje deti "do Ľvova" alebo do nejakého "európskeho prázdninového tábora" a zostali úplne bez kontaktu.

V Holandsku je nezvestných 170 ukrajinských tínedžerov.

Ďalších 30 alebo 40 detí z iného ukrajinského sirotinca malo ísť z Madridu v Španielsku na Kanárske ostrovy, ale cestou zmizli.
Polícia a španielske úrady sa odvolávajú na nejakého ukrajinského občana, ktorý na nich mal na Kanárskych ostrovoch čakať.

Ďalších 159 sirôt bolo evakuovaných z južnej Ukrajiny do Turecka, ale ich stopa sa stratila. Boli umiestnené v utajovanom hoteli v Antalyi, údajne z bezpečnostných dôvodov, napísala turecká agentúra Anadolu. Osud detí je neznámy.

V Litve bola zadržaná skupina 43 detí z Ukrajiny. Boli prepravované údajne na „adopciu“ do iných krajín, ale dokumenty boli veľmi podozrivé. Deti boli umiestnené do starostlivosti litovského Centra pre podporu rodiny a detí. No, aspoň nejaká účasť štátu v ich osude, nie len veľmi podivní „osvojitelia“.

O všetkých týchto prípadoch písali západné noviny a spravodajské agentúry. Ale ukrajinský štát je na to úplne ľahostajný.

Obchod a otroctvo

Tieto prípady sú hrozivé a nepochopiteľné. Ako môže zmiznúť 170 detí? Ako a komu mohol byť "predaný" sirotinec?

Už samotné podozrenia sú strašné.

Deťom sú často vopred odoberané vzorky krvi, sú podrobené pečeňovým testom, ako aj testom ďalších orgánov. Takéto doklady stoviek detí boli nájdené v priestoroch „charitatívnych“ západných organizácií v Mariupole a Chersone.

Podľa správ OSN sa teraz vo svete rozmáha obchod s deťmi. Ciele: moderné otroctvo, vrátane sexuálneho. Výroba pornografia. Žobranie. Obchod s drogami. Lekársky výskum. A tak ďalej.

Ciele sú také, že človek ani nechce vedieť, že takéto ciele vôbec existujú.


Našťastie (ak sa to tak dá povedať) odborníci na tieto záležitosti, právnici, medzinárodní detektívi, ktorí pátrajú po nezvestných deťoch, tvrdia, že obchod s detskými orgánmi za účelom vykonávania tzv. "čiernych transplantácií", je pomerne vzácny zločin.

Otroctvo je oveľa výnosnejšie.

Bývalý plukovník americkej armády Douglas McGregor v jednom zo svojich televíznych relácií naznačil, že západní pedofili obchodujú s desiatkami tisíc detí z Ukrajiny.

Všetky tieto prípady sú známe vďaka práci západných novinárov a ochrancov ľudských práv. Pritom ide len o ojedinelé, náhodné skutočnosti, ktoré sa dostali do ich povedomia. Rozsah „dovozu detí“ je pravdepodobne oveľa väčší.

Mykola Azarov, bývalý ukrajinský premiér, na svojom kanáli Telegram napísal o takom prípade v Poľsku.

Mykola Azarov je však bývalý premiér. Súčasné ukrajinské úrady sa týmito otázkami nezaoberajú. Je dokonca možné, že niekto pri moci tento „export detí“ organizuje.

Koľko detí odišlo do európskych krajín? Koľko detí tam odišlo bez rodičov? Tieto čísla nikto nepozná.

Ako sa odoberajú deti

Aj keď deti odídu s rodičmi, čaká na ne v Európe ďalšie nebezpečenstvo: polícia pre mladistvých.

Existujú už desiatky prípadov, keď boli ukrajinským rodinám odobraté deti. Na Západe neslávne známe „opatrovnícke orgány“ môžu dieťa odobrať a poslať do „normálnej rodiny“, ak matka napríklad príliš plače. Alebo na dieťa kričí.

Elena Kovalevová z Dnepropetrovska (ukrajinsky Dnipro) sa presťahovala do Nemecka. Ale príliš plakala a údajne zle dieťa kŕmila. Opatrovnícke úrady jej odobrali štvorročného syna Richarda priamo z pieskoviska, kde sa hral (sťažnosť podali bdelí susedia).

Teraz ho nesmie ani vidieť. Dieťa už bolo umiestnené do inej rodiny. Opatrovnícke úrady dokonca pohrozili, že jej odoberú aj staršieho syna.

Julija Pančenko z rovnakého Dnepropetrovska skončila v Španielsku v utečeneckom centre. Jej dve dcéry pri večeri hnevali, tak im zobrala telefóny a hračky. Zamestnanci centra okamžite zavolali políciu, dievčatá jej boli odobraté a už ich nikdy nevidela.

Julija sa snažila niekoľko mesiacov pátrať sama, ale nešlo to, a tak nakoniec odišla do Bieloruska. A teraz jej pomáhajú bieloruské ochrankyne ľudských práv. Video s Juliiným príbehom bolo odvysielané v televízii. Možno, že aj ďalší rodičia v rovnakej situácii budú vedieť, kam sa obrátiť.

Bielorusi si najali právnika v Londýne a dúfajú, že sa Júlii podarí získať svoje deti späť. Pokiaľ všetko vyjde, chce zostať a žiť so svojimi deťmi v Bielorusku.

Príliš úzkostlivá matka

Úplne šokujúce prípad sa stal Oksane Buratevič z mesta Irpen pri Kyjeve. Prišla so svojím synom Savelijom aj do Nemecka. Chlapec sa začal sťažovať, že ho bolí brucho. Lekári matke poradili, aby si vzal lieky proti bolesti.

Oksana sa vrátila na Ukrajinu, dieťa vyliečila a odišli späť do Nemecka. Choroba sa však obnovila, znovu bolo treba navštíviť lekára. A jeden z lekárov, otrávený ich návštevami, napísal na Oksane sťažnosť.

Vraj je choroba dieťaťa psychosomatická a spôsobuje ju matkino nevhodné správanie a nadmerné emócie.

A služba pre mladistvých dieťa Oksane odobrala. Prejavovala vraj príliš veľa emócií kvôli synovej chorobe!


Teraz sa môžu vídať raz týždenne pod dohľadom špeciálneho personálu. Počas návštev môžu hovoriť iba nemecky alebo anglicky.

Savelij prechádza oficiálne experimentom. Je v detskom domove, kde je sledovaný, aby sa zistilo, či ho nebude bolieť brucho, keď bude žiť oddelene od matky.

U desaťročného Savelija prepukne z takého hororu s najväčšou pravdepodobnosťou desať ďalších chorôb psychosomatického charakteru. Avšak – táto absurdná situácia je teraz normou života v súčasnej Európe.

Tiež Oksana sa rozhodla vyhľadať ďalších rodičov s podobným osudom. Je ich čím ďalej viac. Deti sa dávajú „nejakým dvom oteckom, nejakým ľuďom stredného rodu,“ hovorí rozhorčene žena. "Transgenderová rodina je veľmi reálna perspektíva."

Len v Nemecku je už asi sto podobných prípadov.

Na ukrajinskej ambasáde, kam sa matky vrhli, rozhadzujú rukami. Pokiaľ vám udelí štatút utečenca, podliehate úplne nemeckým zákonom.

Oksana napísala ukrajinskému prezidentovi, jeho manželke Olene Zelenskej. Nedostala však žiadnu odpoveď.

"Obrátim sa na Putina!" – hovorí.


Bohužiaľ je nepravdepodobné, že by ruský prezident mohol v tejto situácii pomôcť. Ale za pokus to stojí.

Prinajmenšom ruskí právnici, rovnako ako právnici v Bielorusku, môžu začať právny proces vrátenia detí z „nových európskych rodín“.

A deti z detských domovov? Nádej majú iba ochrancovia ľudských práv v európskych krajinách. Ale nádej je to veľmi malá. Osud stoviek detí odobratých z Ukrajiny do Európy zostáva neznámy.

Všetky výzvy rodičov detí, ktoré zmizli na Západe, adresované prezidentovi Zelenskému, sú márne. Na Západe ho zaujímajú iba peniaze a zbrane. Deti unesené pedofilmi alebo “legálne” získané transgenderovými osobami ho nezaujímajú. Tie mu neprinesú ani peniaze, ani zbrane.

AUTOR: Jelena Murzina


ZDROJ

Preklad: PhDr. Jana Görčöšová/Nová Republika

cz24.news/…do-a-jak-unasi-a-prodava-ukrajinske-deti-v-evrope/
Majajana shares this
534
Marieta Ria shares this
529
Antonia Orosova shares this
352
Roman Grežďo
Ano je to pravda je rok tomu v Rakousku a ve Švýcarsku zmizely mladý Teanedžeři beze stopy vše ukazuje na Obchod z Děti Pedofilmi!!!!