Coburg
323.6K

HROMADNÝ ÚNOS DETÍ, O KTOROM ZELENSKÝ MLČÍ. Kto a ako unáša a predáva ukrajinské deti v Európe

24. mája 2023 @sk24news UKRAJINA: Ukrajina opakovane upozorňovala v rôznych medzinárodných organizáciách na údajne nezákonné odoberanie detí z územia, ktoré boli vrátené Rusku. Zároveň západná …More
24. mája 2023
@sk24news
UKRAJINA: Ukrajina opakovane upozorňovala v rôznych medzinárodných organizáciách na údajne nezákonné odoberanie detí z územia, ktoré boli vrátené Rusku. Zároveň západná tlač spomína, ale Zelenskij k tomu mlčí, skutočné zmiznutie stoviek a dokonca tisícov detí v západnej Európe, ktoré sa tam dostali z území kontrolovaných Ukrajinou.
"Predaný sirotinec".

Poľská aktivistka-ochrankyňa ľudských práv Joanna Pachvitsiewiczová informovala, že z územia Ukrajiny bol "predaný do Španielska" celý sirotinec aj s deťmi. Sirotinec sa nachádzal v dedine neďaleko Mariupolu a bolo v ňom 85 detí.
A nejde len o ojedinelý prípad, uviedla Joanna.
500 detí z Kyjevom kontrolovaného územia v Donbase odviezla do Poľska a Izraela málo známa organizácia „Ukrajina bez sirôt“. Ide buď o západných „dobrodincov“, alebo o náboženskú organizáciu, ktorá si hovorí „neopiánci“.
Odkiaľ sa vzali a kto im umožnil deti odviezť? Otázky bez odpovedí. Veľa detí rodičia má. Tí však nemôžu nájsť žiadnu stopu …More
Majajana shares this
534
Marieta Ria shares this
529
Antonia Orosova shares this
352
Roman Grežďo
Ano je to pravda je rok tomu v Rakousku a ve Švýcarsku zmizely mladý Teanedžeři beze stopy vše ukazuje na Obchod z Děti Pedofilmi!!!!