Uznávaná toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu

(Dr. Lindsayová, lifesitenews.com) – Uznávaná toxikologička Dr. Janci Chunn Lindsayová, PhD., vyzvala vládu USA na zastavenie distribúcie vakcín proti ochoreniu COVID-19. Koncom apríla 2021 povedala …More
(Dr. Lindsayová, lifesitenews.com) – Uznávaná toxikologička Dr. Janci Chunn Lindsayová, PhD., vyzvala vládu USA na zastavenie distribúcie vakcín proti ochoreniu COVID-19.
Koncom apríla 2021 povedala Lindsayová na stretnutí Poradného výboru CDC pre očkovacie postupy (ACIP) v Atlante, že „kvôli bezpečnostným obavám na niekoľkých frontoch treba vakcíny okamžite zastaviť“.
ACIP sa zišiel kvôli tomu, aby prediskutoval krvné poruchy súvisiace s vakcínou proti ochoreniu COVID-19 od spoločnosti Johnson & Johnson.
Dr. Lindsayová, ktorá má doktorát z Texaskej univerzity a viac než tridsaťročné vedecké skúsenosti, uviedla v súvislosti s očkovaním potenciálne problémy s krvnými zrazeninami, plodnosťou a imunitou. Celé jej svedectvo sa dá nájsť na YouTube, s prepisom tu.
„To nie je náhoda“
„V polovici deväťdesiatych rokov som pomáhala pri vývoji dočasnej ľudskej vakcíny proti počatiu, ktorá u pokusných zvierat skončila vyvolaním nezamýšľanej deštrukcie vaječníkov a sterility, napriek snahám tomu …More