artur40
3421

TYLKO PRAWDA NAS WYZWALA - Grzegorz Braun NIE JEST ZA LEGALIZACJĄ PROSTYTUCJI !!!

Pisanie, że Grzegorz Braun opowiada się za legalizacją prostytucji to kłamstwo !!!

polecam dosłuchać: 13:38 - 14:24:

"Prowadzący: Na przykład jeśli chodzi o penalizację prostytucji."
Braun: "Żadnej penalizacji proszę pana, żadnej penalizacji tego, co tam kto ma ochotę jeden z drugim w zaciszu domowym. Jak kto sobie chce zmarnować życie, no to jest właśnie między nim, Panem Bogiem, ewentualnie spowiednikiem, ewentualnie jak możemy naszemu bliźniemu pomóc to pomóżmy, ale nie angażujmy do tego policji, nie angażujmy do tego Państwa. Wszystkie z tego samego powodu, wszystkie pomysły tak zwanej legalizacji prostytucji, to jest coś na co się nie mogę zgodzić. Nie mogę się zgodzić na to, żeby moje Państwo czerpało zyski z nierządu."

Może nie każdy wie, co znaczy penalizacja:
Penalizacja - proces prowadzący do poszerzenia prawa karnego o nowe pojęcia i uznania konkretnych czynów za przestępstwa podlegające temu prawu

Tu cały wywiad, z którego wynika, ze Grzegorz Braun nie jest za legalizacją prostytucji, nie jest też za legalizacją narkotyków.
Depenalizacja i legalizacja to są dwa różne terminy..

www.youtube.com/watch
22Cecylia
Przyszły Prezydent - Grzegorz Braun - pragnie wraz z Episkopatem Polski dokonać AKTU INTRONIZACJI Jezusa Chrystusa na Króla POLSKI.
Martyna1 15:52
Ksiądz Kneblewski wypowiadając pewne słowa miał całkowitą rację.
Powiedział niejednokrotnie, że " Jestem osobą niewierzącą, mianowicie - NIE WIERZĘ W PRZYPADKI"
Zgadzam się z Księdzem Romanem w 100% - bowiem, NIE jest przypadkiem to, że Grzegorz …More
Przyszły Prezydent - Grzegorz Braun - pragnie wraz z Episkopatem Polski dokonać AKTU INTRONIZACJI Jezusa Chrystusa na Króla POLSKI.

Martyna1 15:52

Ksiądz Kneblewski wypowiadając pewne słowa miał całkowitą rację.
Powiedział niejednokrotnie, że " Jestem osobą niewierzącą, mianowicie - NIE WIERZĘ W PRZYPADKI"
Zgadzam się z Księdzem Romanem w 100% - bowiem, NIE jest przypadkiem to, że Grzegorz Braun stanie się przyszłym Prezydentem POLSKI.
Niech Pan Bóg błogosławi Panu Grzegorzowi.
********************************************************************************************************************************************
Jeżeli jednak Grzegorz Braun nie zostanie Prezydentem Polski, to nadal w 100% będziesz zgadzała się z ks. Kneblewskim i powtórzysz:
Zgadzam się z Księdzem Romanem w 100% - bowiem, NIE jest przypadkiem to, że Grzegorz Braun nie stał się Prezydentem POLSKI?
Czy jest możliwe, żeby jednocześnie za prawdziwe uważać te dwa twierdzenia?
Martyna1
ZBM - powinien, ale on ma tu zadanie do wykonania i jest "pod ochroną"
Nie ma sensu jemu coś tłumaczyć. Sam wystawia o sobie świadectwo.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZBM
Tylko prawda wyzwala winien być wyrzucony z portalu katolickiego.
Rafał_Ovile
Bóg zapłać za ten artykuł, który jest obroną przed atakiem sił masońskich mających na celu zniszczyć Grzegorza Brauna poprzez zniekształcenie jego poglądów. SURSUM CORDA!