Keď je toho už prílisť: Španielsky kardinál vzdoruje vláde

Barcelona, kardinál Juan José Omella, Španielsko, vzdoroval katalánskej regionálnej vláde a slávil Requiem omšu dňa 26. júla pre údajné obete koronavírusu v obrovskej bazilike Sagrada Familia za …
Dana22
Sväté prijímanie

www.lifenews.sk/31899/22-rocna-katoli…

www.lifesitenews.com/news/22-year-old-cat…

2-ročná katolíčka vysvetľuje, prečo prijíma sv. prijímanie iba na jazyk

Na konferencii o dôležitosti prijímať sv. príjímanie na jazyk svedčila mladá rakúska katolíčka o tom, ako v nej, vďaka tradičnej latinskej omši, vzrástla úcta k sv. prijímaniu.
"Fakt, že som sa začala zúčastňovať tradičnej …More
Sväté prijímanie

www.lifenews.sk/31899/22-rocna-katoli…

www.lifesitenews.com/news/22-year-old-cat…

2-ročná katolíčka vysvetľuje, prečo prijíma sv. prijímanie iba na jazyk

Na konferencii o dôležitosti prijímať sv. príjímanie na jazyk svedčila mladá rakúska katolíčka o tom, ako v nej, vďaka tradičnej latinskej omši, vzrástla úcta k sv. prijímaniu.
"Fakt, že som sa začala zúčastňovať tradičnej latinskej omše pre mňa znamená neuveriteľnú skúsenosť", povedala Theresa Habsburgová John-Henry Westenovi. Na konferencii, ktorej hostiteľom bol Voice of the Family (Hlas rodiny), sa zišli pro-life lídri a katolícki vedci, aby spoločne vysvetlili potrebu katolíkov prijímať sv. prijímanie na jazyk. Po kulminácii koronakrízy zorganizovala 22-ročná Theresa skupinu mladých katolíkov a spoločne vyzvali rakúskych biskupov, aby sa opäť vrátilo slúženie omší.
Počas konferencie diskutovala Theresa s Westenom o svojom odhodlaní prijímať sv. prijímanie na jazyk. Spomenula, že ani ona neprijímala sv. prijímanie vždy na jazyk, no časom jej pochopenie a úcta k Najsvätejšej Eucharistii vzrástla. Poukázala na to, ako jej znemožnenie prístupu k sviatostiam počas pandémie, najmä k Eucharistii, pomohlo pochopiť dôležitosť sv. prijímania a to, aby sa to robilo náležitým spôsobom: "Uvedomila som si nerozdielne spojenie sv. omše a prijímania Eucharistie. Pochopila som, že existuje jeden správny spôsob prijímania Krista. Pretože ak veríme v to, čo hovoríme že veríme, neostáva žiadne miesto pre ´šedú zónu´. Jednoducho tam nemôže byť ... takže ak skutočne veríme, že prijímame pravé Kristovo Telo, ak v to skutočne veríme, potom je len jeden spôsob akým sa dá Kristovo Telo prijímať."
Theresa teraz vníma prijímanie sv. prijímania na jazyk ako jediný možný spôsob sv. prijímania. Kristovo Telo totiž máme prijímať " s takou pokorou a milosťou, ako sa len dá alebo Ho prijímať tým najhodnejším spôsobom, ako sme schopní." Theresa napokon povzbudila aj ostatných mladých katolíkov, aby aj oni túžili po hlbšom pochopení a porozumení sv. prijímania. A špeciálne ich nabádala, aby sa skúsili zúčastňovať tradičných latinských omší. "Aj ja som bola spočiatku skeptická, no potom som si uvedomila jej veľký význam. V dnešnom svete je všetko iba o tebe, ale celá štruktúra latinskej omše je vzdialená ľudskému ´ja´ a smeruje predovšetkým k Bohu."
Theresa povzbudzuje katolíkov - mladších aj starších - aby sa usilovali hlbšie ponoriť do svojej viery a v pravde prežívať svoje presvedčenie. K tomu im, a o tom je presvedčená, pomôže aj vnímanie prijímania sv. prijímania na jazyk ako nevyhnutnosť. "Je to otázka katechézy a správneho pochopenia v čo veríš."
www.youtube.com/watch
obyčajná veriaca žena
Úžasné svedectvo! Smutné, ze to nechápu kňazi!
Dana22
3 more comments from Dana22
Dana22
LGBT, homoideológia a jej aktivisti ukázali pravú tvár.
Sú to "bojovníci" proti cirkvi a BOHU.

www.lifesitenews.com/news/after-lgbt-mob-…

text článku bol preložený cez translator

Po útokoch davov LGBT, popredná svetová banka na zatvorenie účtov kresťanských poradenských orgánov
Tieto dve kresťanské organizácie pomáhajú ľuďom vysporiadať sa s nechcenými príťažlivosťami osôb rovnakého pohlavi…More
LGBT, homoideológia a jej aktivisti ukázali pravú tvár.
Sú to "bojovníci" proti cirkvi a BOHU.

www.lifesitenews.com/news/after-lgbt-mob-…

text článku bol preložený cez translator

Po útokoch davov LGBT, popredná svetová banka na zatvorenie účtov kresťanských poradenských orgánov
Tieto dve kresťanské organizácie pomáhajú ľuďom vysporiadať sa s nechcenými príťažlivosťami osôb rovnakého pohlavia a rodovej identity. Čelia ohromujúcemu bloku viacerých ciest, pokiaľ ide o ich schopnosť podnikať.

SEVERNÉ ÍRSKO, 27. júla 2020 (LifeSiteNews)

Dve ich kresťanské organizácie, ktoré pomáhajú ľuďom riešiť nežiaduce príťažlivosti osôb rovnakého pohlavia a problémy s rodovou identitou, boli informované o tom, že ich účty budú uzavreté.

Pohyb Barclays Bank sleduje útok na sociálne médiá, ktorý vyžaduje, aby banka ukončila svoj profesionálny vzťah so spoločnosťou Core Issues Trust (CIT) a Medzinárodnou federáciou pre výber liečebných a poradenských služieb (IFTCC), pričom obe skupiny nesprávne obviňuje z podpory „konverznej terapie“.

Začiatkom tohto mesiaca sa Facebook a Instagram tiež snažili vyvíjať tlak od aktivistov, aby zrušili CIT, čo obmedzuje jeho dosah a dostupnosť pre ľudí hľadajúcich pomoc. Mailchimp a PayPal tiež údajne prerušili účty CIT, čím ochromili schopnosť organizácie komunikovať s podporovateľmi alebo prijímať dary.

Tweet, ktorý spustil útok, sa objavil 3. júla:

EXKLUZÍVNE: Hlavný sponzor v Londýne, Barclays, v súčasnosti umožňuje organizáciu britských konverzných terapií gayov; Core Trust, s bankovým účtom pre dary tu: www.core-issues.org/giving-to-core-issues-trust

Tento orgán je v Spojenom kráľovstve stále daňovo uznateľnou charitou. Vláda musí konať.

Barclays a giganti sociálnych médií sa pripojili k homosexuálnym aktivistom, ako keby okupovali vyššiu morálnu pôdu ako CIT alebo IFTCC, pričom ich obsah označujú ako „nenávistné prejavy“, ale na stránke CIT na Facebooku sa objavili pornografické obrázky - niektoré naznačujúce pederasty - od aktivistov účtovanie na účet CIT.

VAROVANIE: Nasledujúce prepojené obrázky obsahujú explicitný a urážlivý obsah (1, 2, 3, 4).

Telefónny text, ktorý dostal Mike Davidson, ktorý vedie obe skupiny, mu povedal: „Zabite sa. Ty starý boomer c ---. Ste najväčší kus --- a dúfam, že padnete mŕtvi. Dúfam, že vás a vašu rodinu znásilnili a zabili. Urob to. Zabite sa. Len to urob."
obraz

Veľký útok CIT a IFTCC na svet bankových a sociálnych médií? CIT podporuje mužov a ženy s homosexuálnymi problémami „ktorí sa dobrovoľne usilujú o zmenu sexuálnej preferencie a prejavu“ a ponúka „individuálnu podporu jednotlivcom, ktorí sa dobrovoľne snažia opustiť homosexuálne správanie a pocity“.

IFTCC existuje, aby každému pomohol „zažiť nechcené vzťahové a sexuálne správanie, príťažlivosť a vzorce“ a vyhlasuje: „Ľudia majú právo zvoliť si spôsob života.“

Davidson zdieľal s LifeSiteNews príklad po príklade, keď Facebook odstránil príspevky CIT, citoval „nenávistné výroky“ alebo obsah, ktorý „je v rozpore s našimi normami Spoločenstva“. Tu je niekoľko:

Pravidlo davu, ďalšie sú kostoly

"Koordinovaná kampaň viedla k tomu, že sa naše ministerstvo dostalo pod obrovský tlak a poskytovatelia kľúčových služieb zrušili svoje služby," uviedol pre agentúru Christian Concern šéf CIT.

„Konverzná terapia“ sa používa ako všeobecná fráza, ktorá má za cieľ diskreditovať akúkoľvek pomoc, ktorú môžu ľudia poskytnúť tým, ktorí majú zmiešané sexuálne atrakcie, ktorí uprednostňujú svoju heterosexuálnu stránku. To by mohlo zahŕňať počúvanie ucha, formálne poradenstvo alebo duchovnú podporu, “vysvetlil Davidson.

„To znamená vládnuť davom. Ak dav sociálnych médií môže spôsobiť, že banka uzavrie účet kresťanskej služby, potom nie je kam ísť pre biblicky verných kresťanských ministerstiev, “uviedol Davidson. „Spojené kráľovstvo sa teraz stáva intenzívne netolerantnou krajinou. Kľúčoví poskytovatelia služieb zrušili svoje služby kresťanskej charite kvôli davu sociálnych médií. “
PRIHLASUJTE na denné titulky LifeSite
Svetový katolík USA Kanada

"Ak bude CIT prvý, budú to ďalšie zbory," uviedla Andrea Williams, vedúca kresťanského právneho centra, ktorá pomáha obom organizáciám.

"Ak banky a iní poskytovatelia služieb začnú umiestňovať kampane sociálnych médií jednostranným zrušením svojich účtov, Spojené kráľovstvo bude veľmi ťažké miesto pre biblicky verné kresťanské ministerstvá," dodal Williams.

V dvojitých listoch adresovaných CIT a IFTCC z 13. júla - len 10 dní po začiatku útoku na sociálne médiá - spoločnosť Barclays Bank neposkytla žiadne vysvetlenie pre svoje rozhodnutie o zrušení účtov, pričom uviedla iba to, že „vaše účty sa uzatvárajú v súlade s našimi zmluvnými podmienkami. . "

„Budete musieť uzavrieť ďalšie bankové dohody s alternatívnou bankou alebo finančnou inštitúciou,“ pokračoval list Barclays, „a nebudeme ponúkať žiadne ďalšie bankové služby.“

Ovocie kultúrneho marxistického extrémizmu
Dana22
satanisti potrebujú potraty

www.lifesitenews.com/news/watch-new-pro-l…

WATCH: New pro-life documentary exposes links between Satanism and abortion

Veľmajster lóže "Veľký orient"prehlásil:"Potraty sú pilierom našej spoločnosti."
katholisches.info/…/masonleaks-das-…
Masonleaks — das Datenleck der Großloge von Frankreich
Dana22
Okrem satanských rituálov,slobodomurárov,"potrebuje" potraty aj farma loby.
Z telíčok potratených detí vyrábajú sľubovanú vakcínu proto Covid-19.

www.lifenews.sk/31893/v-kanade-sa-tes…
www.lifesitenews.com/news/china-stalls-de…

V Kanade sa testuje na ľuďoch vakcína proti korone, vyrobená z plodov potratených bábätiek

Testovanie čínskej vakcíny proti korone, získanej z buniek plodov dávnejšie …More
Okrem satanských rituálov,slobodomurárov,"potrebuje" potraty aj farma loby.
Z telíčok potratených detí vyrábajú sľubovanú vakcínu proto Covid-19.

www.lifenews.sk/31893/v-kanade-sa-tes…
www.lifesitenews.com/news/china-stalls-de…

V Kanade sa testuje na ľuďoch vakcína proti korone, vyrobená z plodov potratených bábätiek

Testovanie čínskej vakcíny proti korone, získanej z buniek plodov dávnejšie potratených bábätiek, a ktoré sa má uskutočniť na živých ľuďoch v Kanade, sa pre prieťahy čínskych colných úradov, kvôli ktorým dodávka do Kanady mešká, sťažilo.
Meškanie vakcíny, známej ako Ad5-nCoV, o ktorej LSN informovalo, a ktorá používa HEK293 bunkovú líniu z buniek plodov dávnejšie potratených bábätiek, sa po prvýkrát spomenulo v iPolitics minulý týždeň. V máji oznámil kanadský premiér, Justin Trudeau, že Health Canada schválilo, aby sa vakcína Ad5-nCoV použila na klinické testy na ľuďoch. Podľa iPolitics uviedlo Health Canada, že za meškanie dodávky spomínanej vakcíny na testovanie sú v plnej miere zodpovedné čínske colné úrady. Vakcínu Ad5-nCoV vyvinuli spolu Pekingský inštitút biológie a čínska firma CanSinoBIO.
12. mája Kanadská národná komisia pre výskum (NRC) oznámila spoluprácu s CanSinoBIO na testovaní a vývoji tejto vakcíny v Kanade. Klinické testy sa majú uskutočniť v Kanadskom centre pre vakcináciu v Dalhousie University, ktorá sa nachádza v Halifaxe a má byť testovaných celkovo 600 ľudí. Hovorca Univerzity sa k meškaniu dodávky vakcíny nevyjadril. Nemôžu totiž potvrdiť, či zásielka mešká kvôli rastúcim politickým treniciam medzi Kanadou a Čínou z dôvodu extradície v prípade Meng Wanzhouovej, výkonnej pracovníčke z čínskej telekomunikačnej spoločnosti Huawei, ktorá je v súčasnosti v domácom väzení v Britskej Kolumbii. Kanadské úrady ju zatkli na žiadosť Ministerstva spravodlivosti USA, ktoré ju obvinilo z porušovania sankcií voči Iránu. V USA ju chcú obviniť a súdiť. Krátko po zatknutí Meng boli v Číne zatknutí dvaja kanadskí občania - diplomat Michael Kovrig a biznisman Michael Spavor; logicky vznikli špekulácie, že ide o snahu zvýšiť tlak na Kanadu, aby prepustila Meng. Meng a čínska vláda popierajú, že by urobili čokoľvek nesprávne, zlé, a požadujú jej prepustenie.
Kanadský premiér Justin Trudeau odmieta prepustiť Meng a pripúšťa, že existuje "priame prepojenie" medzi zatknutím Meng a dvoch Kanaďanov v Číne. Minulý mesiac ich Čína obvinila zo špionáže. Trudeau sa vyslovil, že "Čína sa dopúšťa poľutovaniahodných krokov". CTV informuje, že Health Canada oznámila, že klinické testovanie na vakcínu začne hneď, ako dorazí do Kanady. Vo štvrtok Trudeau na tlačovej konferencii oznámil, že Kanada stále spolupracuje s Čínou na Ad5-nCoV vakcíne. V júni Čína odsúhlasila, že túto vakcínu budú rok používať pre svoju armádu a preskočia tak záverečnú fázu klinického testovania.
Ted Kuntz, predseda Vaccine Choice Canada (VCC), neziskovky, založenej rodinami, trpiacimi zlou reakciou a následným poškodením, súvisiacim s podaním vakcíny, uviedol v máji pre LSN, že Kanaďania by sa mali viac zaujímať o bezpečnosť testovania spomínanej vakcíny: "Rozhodnutie Health Canada povoliť testovanie vakcíny na ľuďoch sa totiž týka nás všetkých. Obídením štandardných a prísnych bezpečnostných protokolov v snahe o urýchlené dodanie vakcíny na trh, sa nielenže zvyšuje riziko výroby produktu, ktorý môže spôsobiť viac zla ako osohu, ale existuje reálna možnosť, že celá táto záležitosť podkope dôveru v našich zdravotníckych profesionálov, v naše zdravotnícke agentúry a vo filozofiu vakcinácie ako takej."
Spoločnosť Huawei dúfala, že sa stane prominentným kandidátom na majoritnú účasť v Canada´s 5G network, avšak nedávno sa obe kanadské spoločnosti, Bell a Telus, vyjadrili, že namiesto nej sa spoja s Nokiou a Ericssonom. Kanada zostáva poslednou krajinou tzv. Five Eyes Intelligence Alliance, ktorá oficiálne neoznámila odmietnutie spolupráce s Huawei. Všetky ostatné krajiny tejto aliancie - USA, Veľká Británia, Nový Zéland a Austrália - už zastavili podporu Huawei 5G (5Gear - 5 rýchlostným) vybavením. V správe aliancie spred dvoch mesiacov sa uvádza, že čo sa týka vypuknutia krízy koronavírusu, Čína úmyselne klamala a chladnokrvne ho nechala rozšíriť do celého sveta.
Kandidát na lídra Konzervatívnej strany Kanady a člen parlamentu, Derek Sloan, skritizoval Trudeaua, že podľa vzoru štyroch krajín z aliancie ešte nevydal zákaz spolupráce s Huawei: "Fakt, že Kanada je jedinou z týchto krajín, ktorá nič nepodnikla na zníženie bezpečnostného rizika účasti Huawei v našej 5G network, je žalostným zlyhaním povinnosti Trudeauovej vlády chrániť našu národnú bezpečnosť. Vláda by mala radšej skôr ako neskôr oznámiť, že Huawei bude zakázaný ... Ja by som, ako premiér, nepovolil Huawei 5G v Kanade."