Clicks1.3K
csk.news
2

Gestapo Jej Dostalo: Slavný Vzteklý Kazatel Ve Vězení

Protestantský kazatel Artur Pawlowski a jeho bratr byli 8. března zatknuti na cestě zpět ze servisu v Calgaře v Kanadě.

Pawlowski se stal slavným za vztekání se na Covid policii tím, že je nazýval "Nacisty" a "Gestapem."

Bratři byli obviněni z “organizování nelegálního shromažďování.” Policisté dorazili v půlce tuctu hlídkových vozů. Zastavili kazatelovo auto a řekli dvěma bratrům, že byli “zatčeni.”

Oba vyjádřili vzdor tím, že klečeli na mokré silnici, zatímco je spoutávali. Ve svém domě modlení, Pawlowski nikdy neklečí. Policie je pak táhla do policejního auta. Během zatýkání, Pawlowski opakoval své nacistické litanie.

Během prvních šesti hodin, policie Pawlowskému odmítla vidět právníka. Policejní prohlášení uvedlo, že Pawlowski obdržel soudní příkaz proti jeho shromažďování, ale ignoroval požadavky hygienického distancování, nošení roušek a snížené limity kapacity pro účastníky.

V den zatčení 3 (!) z 4,4 milionu lidí v Albertě zemřelo na Covid-19.

#newsWjfrckfidu

Roberto 55
Uz je prepusteny.
Sv.Prokop
Jeruzaléme, Jeruzaléme, který zabíjíš proroky a kamenuješ ty, kdo byli k tobě posláni; kolikrát jsem chtěl shromáždit tvé děti, tak jako kvočna shromažďuje kuřátka pod svá křídla, a nechtěli jste! Hle, váš dům se vám ponechává pustý. Neboť vám pravím, že mě neuzříte od nynějška až do chvíle, kdy řeknete: ‚Požehnaný, který přichází ve jménu Hospodinově.‘“ (Matouš 23,37-39)