Clicks1.3K
csk.news
8

Totální propadák: František Obdržel 75 Kliků

Zbytečný Papežská Rada pro Kulturu hostila mezi 6. - 8. květnem zbytečnou, ale hodně inzerovanou "Zdravotnickou Konferenci" s asi 100 reproduktory.

Videa byla publikována na YouTube.com kanálu co-hosting nadací New York Cura. Většina z nich obdržela mezi 1 a 200 a některá 500 kliknutí.

Lékařská diskuse o dlouhodobých efektech Covid-19 generovala 7 tisíc kliknutí and zastánkyně potratu zpěvačka Katy Perry 3.2 tisíc kliknutí. Během živého převozu bylo v průměru 12 až 17 diváků.

Americký rocker Joe Perry, který v roce 1987 vyprodukoval píseň o transvestitovi, obdržela 1.7 tisíc shlédnutí poté, co byla propojena s Katolickým stránkami jako Canon2012.com and NovusOrdoWatch.org. Během jeho prezentace koktal a vyslovoval moudrost, že "diet je pro zdraví důležitá."

Na konci konference, sobota večer ve 23.59, mělo video následující zobrazení

František: 75
Figurka Nového Věku Deepak Chopra: 86
US-Covid organizátor Antoni Fauci: 145
Sopránová Zpěvačka Renée Flemingová: 43
Supermodelka Cindy Crawfordová: 88
Moderna CEO, Stéphane Bancel: 51
Zdravotnická Divize Googlu David Feinberg: 11

Hlavním cílem konference bylo použít "morální" hlas [nemorálního] Vatikánu pro protlačení Covid-19 vakcín.

Během konference, Chelsea Clintonová vyzvala k cenzuře na sociálních médiích, aby se zabránilo otevřeným informacím o Covid vakcínám.

Fauci, odpadlý Katolík, řekl, že “zpráva” [vakcínové propagandy] musí být přizpůsobena správnému “poslu” mezi nimiž duchovenstvo hrálo důležitou roli [protože se na nic jiného nehodí].

Cindy Crawfordová hovořila o významu "zeleného čaje," "meditační rutině," a "10 minutách kardio tréninku." Konference byla konečným důkazem, že neo-modernistický Vatikán se změnil v parodii sekty.

#newsRtpimuulwm

Přítel
Apredsasatoci, duše zbloudilá a nešťastná!!! Boží dítka prodávají, co mají, rozdávají chudým a ty toužíš po špercích a.diamantech?! Jsi na široké cestě do zahynutí.
apredsasatoci
Vypros mi prosím ťa šperky a diamanty.
Ty ako Božie dieťa ich určite dostaneš.
Nezabudni mi ich potom poslať!
Martina Bohumila Lutherová
nebuď trdlo
apredsasatoci
Ján 15:1-2 SSV
Ja som pravý vinič a môj Otec je vinohradník. On každú ratolesť, ktorá na mne neprináša ovocie, odrezáva, a každú, ktorá ovocie prináša, čistí, aby prinášala viac ovocia.
One more comment from apredsasatoci
apredsasatoci
bergoglio je satanov služobnom, a?
Aj jemu dáva Boh slobodnú vôľu.
Rozhodol sa!
A teraz čo?
bergoglie je vetva na Mystickom Kristovom telo.
Je na Božom Synovi, kedy ju odreže zo svojho Stromu.
Či to nie je Jeho vinica?
Preto BDEJME!!!
Roberto 55
Uz to koho tam pozvali hovori za vsetko.Ich zaujimaju iba ich tela a chceli by zit vecne a tiez vecne parazitovat na inich ludoch a samozrejme bez Boha. Ak sa nezmenia, tak sa im to splni...
Ferko namiesto toho aby sa staral o spasu dusi a moralku, tak robi vsetko naopak.
Metod
Robert, presne!