CÓRKA MARYI
211.3K

JEZUS: Moi wierni słudzy przygotowują się teraz na całym świecie do tego dnia, który nadejdzie, gdy już więcej nie będzie codziennej Ofiary Mszy

JESUS: My loyal servants are preparing now, all over the world, for that day to come when the daily Sacrifice of the Mass will be no more

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

piątek, 11 października 2013 roku, godz. 22.30

Moja szczerze umiłowana córko, wiedz, że idę przy tobie każdego dnia, w każdej minucie, czekając na twoją odpowiedź. Są chwile, kiedy masz zbyt wiele do zrobienia w tej Misji, ale zawsze musisz przeznaczyć odpowiedni czas dla Mnie, twojego Jezusa. Pamiętaj, zawsze jestem obecny i zawsze odpowiadam tym, którzy Mnie wołają. Nic nie może oddzielić cię od Mojego towarzystwa, ponieważ czas, jaki Mi oddajesz, przynosi ci wielkie Łaski.

Dzisiaj proszę was wszystkich, którzy uznajecie, że teraz mówię do całego świata poprzez Księgę Prawdy, abyście się przygotowali. Nigdy nie dopuśćcie, aby Moje Orędzia były przyczyną waszego niepokoju, zmartwienia czy paniki. Nigdy nie wierzcie, że poprosiłbym was, abyście uciekli ze swoich domów do miejsc schronienia, bo to polecenie nie pochodzi ode Mnie. Miejsca schronienia, o których mówię, to miejsca, do których będziecie musieli iść, aby uczestniczyć we Mszy i przyjąć sakramenty.

Moi wierni słudzy przygotowują się teraz na całym świecie do tego dnia, który nadejdzie, gdy już więcej nie będzie codziennej Ofiary Mszy.

Zawsze musicie mieć błogosławioną Pieczęć Boga Żywego w swoich domach i w takim formacie, żebyście także mogli ją nosić przy sobie. To uchroni was od wszelkiego rodzaju prześladowań i uzyskacie siłę niezbędną do pozostania wiernym Bogu i wszystkiemu, co jasno zostało przedstawione w najświętszej Biblii.


Bądźcie wszyscy spokojni i wiedzcie, że Bóg jest zawsze silny i że każdy akt, niezależnie od tego, jak bardzo byłby zły, może zostać przez Niego zdeptany.

Wy, którzy zdecydowaliście się odpowiedzieć na Moje wezwanie, jesteście błogosławieni. Wy, poprzez wasz akt miłości do bliźniego, będziecie rozpowszechniać Pieczęć Boga Żywego wszędzie, dokąd pójdziecie. Musicie to robić teraz.

Ufajcie Mi. Nigdy nie odczuwajcie niepokoju, bo Ja nie sieję strachu. Ja rozpowszechniam Prawdę, która dla niektórych może być przytłaczająca. Jestem waszym Obrońcą, waszym Zbawicielem i wkrótce przyjdę, aby przynieść wam ostateczne zbawienie i przyszły świat, w którym nie będzie zła.

Trwajcie w pokoju. Będę prowadził i chronił was wszystkich i dam wam Dar wytrwania we wszystkich próbach, które was czekają.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…-bardzo-bylby-zly-moze-zostac-przez-niego-zdeptany

_________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

ORĘDZIA O PIECZĘCI BOGA ŻYWEGO

________________________________________________________
CÓRKA MARYI
"Ufajcie Mi. Nigdy nie odczuwajcie niepokoju, bo Ja nie sieję strachu. Ja rozpowszechniam Prawdę, która dla niektórych może być przytłaczająca. Jestem waszym Obrońcą, waszym Zbawicielem i wkrótce przyjdę, aby przynieść wam ostateczne zbawienie i przyszły świat, w którym nie będzie zła."