Clicks2.1K

Kňaz hovorí o súčasnej situácii

Kňaz hovorí o súčasnej situácii

„Máme kardinálov, arcibiskupov, nunciov, ktorí sa podpísali pod výzvu Cirkvi, ktorí hovoria, aby sme zastavili toto klamstvo s tým kovidom“.
Vy viete, že to tretie fatimské posolstvo bolo také, že Cirkev ho vždy chránila, stále ho strážila, bolo okolo toho veľa šumu a nikdy to nechceli povedať atď. a tu nejaký útržok, tam nejaký útržok, aby sa ľudia nepohoršili, aby sa ľudia nebáli, aby … A možno aby sme nečítali nie? Ani nevieme, že aké to je tie fatimské posolstvá, že čo všetko je jeho obsahom. A Fatima je schválená! Dakto povie, ó tam tí kňazi hovoria tuná nejaké súkromné zjavenia, nie sme povinní im veriť.

Áno, nie si povinný im veriť. Dneska nikomu a ničomu nie si povinný veriť. Veď mi ani ničomu neveríme. Veríme… vakcínam. Vakcína je sloboda! Vakcína nádej! Vakcína je spása! Vakcína je najradostnejšia zvesť, akú ľudstvo počulo. Naozaj tomu veríme? Nemusíte hovoriť nahlas. Nech sa každý zamýšľa. Nech sa každý zamýšľa, že kto to financuje, kto to propaguje, kto to dáva. Ja neviem, či je Bill Gates ten najmúdrejší lekár tohto sveta, ktorý chce zachrániť ľudstvo, keď toľko hovorí o tom, že treba znížiť populáciu ľudstva. A že keď urobíme dobrú prácu s vakcínami, tak môžeme znížiť aj o desať percent populácie tohto sveta, lebo sme preľudnený, nie a spotrebúvame všetko na tomto svete a nebude dosť pre ostatných.

My vieme, že on už robil nejaké očkovacie kampane v Indii a v Afrike. V Afrike biskupi mali odvahu podať súdnu žalobu na Billa Gatesa za vakcíny, ktoré spôsobili genocídu národa v Keni a v ďalších dvoch republikách Afrického národa, keď očkovali ženy proti tetanu od nejakých dvanástich rokov až po päťdesiat, päťdesiatpäť, kedy sú ženy v plodnosti. Výsledkom tejto očkovacej kampane bolo, že ženy nemohli počať dieťa, vynosiť dieťatko a tie, ktoré už boli tehotné, tak potratili toto bábätko.

Ale to sa nestalo jednému človekovi! To bol celý národ očkovaný. To je genocída jedného národa. A pod tou súdnou žalobou sú podpísaní kardináli, arcibiskupi – metropoliti. A to je záležitosť stará desať, či pätnásť rokov. A ešte doteraz nebol odsúdený, lebo je najbohatším mužom sveta. A to isté urobil v Indii, kedy so súhlasom vlády Indie, očkoval deti v Indii a výsledkom bolo, 500 000 ochrnutých detí, 500 000 ochrnutých detí. Päťsto tisíc! Zrušili s ním túto očkovaciu kampaň a tak isto sa súdia doteraz. A mnoho iných žalôb bolo podaných na Billa Gatesa. A nie o ňom chcem hovoriť. Len hovorím, že ten, ktorý to financuje, ten, ktorý sa tvári ako spasiteľ sveta, on už ukázal, čo vie a ako hovorí Ježiš, podľa ovocia ich poznáte.

Niekedy som si myslel, že keď som čítal apokalypsu, je tam napísané že anjel zatrúbil a jedna tretina ľudstva zahynula. Jedna tretina ľudstva zahynula. A ľudia nekonali pokánie. Zatrúbil anjel druhý krát a druhá tretina ľudstva zahynula. To sú slová apokalypsy- Zjavenia svätého Jána. A vždy som rozmýšľal, že čo môže spôsobiť takéto katastrofu, že by tretina ľudstva, alebo dve tretiny ľudstva zahynuli? Čo to môže byť? Rozmýšľal som, nejaká obrovská cunami, ale to by vnútrozemské štáty potom mohli prežiť, nie? A to týka sa aj vnútrozemských, aj iných štátov. Že by nejaká obrovská sopka? Ale tak sopky tiež nie sú po celom povrchu. Že by to boli jadrové zbrane, ktorých sme vyrobili toľko, že by sme celú zem mohli zmiesť z povrchu zeme aj tridsať krát? Mohli by to byť aj jadrové zbrane. Lebo aj Božie Slovo hovorí, že bude padať oheň z neba. Že bude padať oheň z neba! Ale vidíme, že dneska máme aj iné prostriedky, ako znížiť populáciu sveta. Keď už tak veľa ľudí je zaočkovaných. Neviem.

Nositeľ Nobelovej ceny vo Francúzsku žiadal zastaviť okamžité očkovanie, lebo ľudia budú umierať v miliónoch. Ale my máme iných odborníkov. Tak hovorím, že treba sa zamýšľať, treba čítať, treba konfrontovať, lebo je veľa rozporov a osobne si myslím, že to, o čom hovorila Ivetka, že príde také klamstvo, ktorému uveria mnohí, že či to možno nie je práve tento čas. Lebo z jednej strany máme kardinálov, arcibiskupov, nunciov, ktorí sa podpísali pod výzvu Cirkvi, ktorí hovoria, aby sme zastavili toto klamstvo s tým kovidom, niektorí ich nazývajú, že to sú konšpirační kardináli, lebo, lebo dokázali možno že povedať pravdu.

Alebo oni si myslia, že to je pravda. Nie je ich málo, pod tou výzvou, boli tam kardináli z Honkongu, či z New Yorku, či z Mexika, či veľmi známi arcibiskup, ktorý bol nunciom v USA, arcibiskup Vigano, alebo kardinál Burke, alebo mnohí iní, ktorí sa nebáli možno že povedať, že nie je to všetko s kostolným poriadkom, že je to čosi zlé. Že by sme sa nad tým možno že zamýšľali, alebo sa konfrontovali. Niektorí hovoria, že to sú konšpirační kardináli, v každom prípade ich Cirkev nesuspendovala, neodvolala, oficiálne ich nejak takto neonálepkovala, sme to my, ktorí sme im dali takéto nálepky a tvárime sa, že ich slová nemajú žiadnu moc, žiadnu hodnotu. Pritom kardináli sú tí, ktorí sú kniežatá Svätej Cirkvi, sú tí, z ktorých budú vyvolení ďalší pápeži, a nazvať kardinála konšpirátorom je trošku silná káva.

Na Slovensku už v súčasnosti nemáme, na Slovensku nemáme žiadneho slovenského kardinála. Jediný je emeritný kardinál Jozef Tomko v Ríme, ktorý je na dôchodku vo vysokom veku. Ale týchto najvyššie postavených mužov Cirkvi hierarchie mnohí spochybňujú, že nie.

Prečítajme si tretie fatimské posolstvo.
Panna Mária povedala Lucii z Fatimy, hneď, ako sa skončil ten úžasný tanec slnka, ten slnečný zázrak, ktorí videli všetci, 100 000 ľudí, ktorí tam boli, veriaci, neveriaci, všetci tí ho videli, Panna Mária potom Lucii povedala: Práve si pred malou chvíľkou videla zázrak, veľký zázrak slnka. A teraz ohlasuj v mojom mene. Trest stihne celé ľudské pokolenie. Nepríde dnes, ani zajtra, ale v druhej polovici dvadsiateho storočia. To, čo som odhalila v La Salette, prostredníctvom detí, Melanie a Maximína, dnes pred vami opakujem. Ľudské pokolenie zhrešilo a pošliapalo dar, ktorý dostalo. Nikde nevládne poriadok. Satan sa dostal na najvyššie miesta a rozhoduje o priebehu udalostí. Podarí sa mu uviesť sa a dostať na najvyššie miesta v Cirkvi. Podarí sa mu uviesť a dostať sa na najvyššie miesta v Cirkvi.

Podarí sa mu zviesť mysle veľkých vedcov, ktorí budú vymýšľať zbrane, pomocou ktorých bude možné zničiť polovicu ľudstva v priebehu niekoľkých minút. Bude mať vo svojej ríši mocné národy, a bude ich viesť k masovej výrobe týchto zbraní. Ak ľudstvo neurobí kroky, ktoré by ich zastavili, budem nútená nechať padnúť ruku svojho Syna. A potom Boh potrestá človeka oveľa prísnejšie, ako keď to urobil prostredníctvom potopy. Veľkí a mocní zahynú, rovnako ak slabí a malí. Ale príde čas, tvrdých skúšok aj pre Cirkev. Kardinál sa postaví proti kardinálovi a biskup proti biskupovi. Z neba potom bude padať oheň a dym a vody oceánov sa vyparia. Para vyskočí na oblohu a všetko, čo stojí sa potopí. Milióny ľudí každú hodinu zahynú a tí, ktorí zostanú nažive budú závidieť tým, ktorí zomreli.

Keď pápež Pavol VI. Ktorý sám povedal, že pekelný dym prenikol do Cirkvi, toto tretie fatimské posolstvo ukázal prezidentovi Kennedymu, Chruščovovi a Mc Millanovi, pred moskovskými stretnutiami, tak nakoniec predsa len sa títo traja muži, ktorí rozhodovali o osude tohto sveta trošku umravnili a výsledkom bolo podpísanie dohody zo 6. augusta 1963 o kontrole atómových testov. Ďalších deväťdesiat krajín sa podpísalo pod obsah dohody. Ale to boli šesťdesiate roky. Vieme, že odvtedy ľudstvo bolo niekoľkokrát na hrane atómovej vojny. A my sme mohli naozaj túto planétu zničiť, veľmi, veľmi, veľmi, veľa krát.

Drahí bratia a sestry, Panna Mária plače. Plače slzy obyčajné, plače slzy krvavé. Aj minulého roku na Veľký piatok v Grécku, socha ukrižovaného Ježiša, takéto slzy stekali po jeho tele na túto zem. Ľudstvo zažilo to, čo za dvetisíc rokov nezažilo. Veľká Noc, Pascha, bola bez svätej omše, boli sme pozatváraní a čakali sme, čo bude. A nevieme, čo ešte bude.

Viete, čo je zaujímavé, čo sa deje vo svete? V decembri 2018 bol posvätený oltár pre Tretí Jeruzalemský chrám. On ešte nie je postavený, ale robí sa všetko preto, aby sa Tretí Jeruzalemský chrám postavil. Ako treba povedať, že Židia majú na to právo, pretože sú jediný národ na celom svete, jediné náboženstvo, ktoré nemá svoj chrám. A vy viete veľmi dobre z Božieho Slova, že je tam napísané, že iba v Jeruzaleme je to miesto, kde sa mi budete klaňať a budete prinášať tieto zápalné obety. A potom, ako Rimania v tridsiatom, či štyridsiatom roku (68 po Kristovi) Jeruzalem dobyli a zničili, aj keď nechceli tento Jeruzalemský chrám zničiť, preto, že bol veľmi krásny a bol ozdobený zlatom a mnohými drahými kameňmi, mali úctu k tomuto chrámu, ale v zápale toho boja došlo k tomu, že ten chrám podpálili a bol spustošený.

Potom bol aj celý Jeruzalem spustošený, milióny otrokov bolo odvedených do otroctva, ceny otrokov klesli tak, že tých otrokov dávali ako potravu pre psy, pre levov, pre divé zveri. Ten otrok nemal žiadnu cenu, padol trh z otrokmi. Lebo tak veľa ich naraz vstúpilo a nikto ich už nechcel kupovať. To boli milióny otrokov, lebo Židia tam boli zhromaždený na Paschu v tom meste, ktoré nemohli dobyť, ho obliehali a neboli by ho dobili, keby nejaký zradca neotvoril brány, pretože nemohol vydržať ten hlad, ktorý bol v tom meste. A tak Rimania potom dobyli a Jeruzalem celý zničili. Do dnešného dňa Židia nemajú svoj chrám. Keď vieme, že dvakrát bol postavený Jeruzalemský chrám.

A vieme aj to, že v Apokalypse je napísané, že keď bude postavený Tretí chrám, tak v ňom zasadne Antikrist. A my vieme, že všetko sa robí preto, aby tento Tretí chrám bol postavený. A ako hovorím, v decembri v roku 2018 bol teda posvätený oltár pre tento nový Jeruzalemský chrám. Boli dokonca tlačené mince, kde z jednej strany už stojí tento chrám a na ďalšom mieste je zobrazený prezident Trump s kráľom Kyrosom, či s ktorým, ktorý dal postaviť ten Druhý Jeruzalemský chrám.

Veci sa hýbu veľmi rýchlo. V marci (na Veľkonočnú nedeľu, Ezechiel Ben David) tohto roku si Židia vyvolili mesiáša. Zachytili ste takúto správu? V marci tohto roku, po viac ako dvoch, či troch rokoch intenzívnej štátnej kampane, kde sa všetci do toho zapojili, premiéri, poslanci, herci, všetci významné osobnosti, všetci hovorili, rádia, televízie, mesiáš už je tu. Už je tu v Jeruzaleme. Ešte vám nepovieme, kto to je, ale už je tu, mesiáš už prišiel, ale modlime sa, aby sme boli schopní privítať mesiáša. A v marci tohto roku, kedy celý svet bol zamknutý počas tých lockdawnov v Izraeli prebehla taká, nazvime to náboženská revolúcia, lebo zrazu sa objavil mesiáš pre Židovský národ a jedného z tých rabínov oni teda pomazali, alebo uviedli za svojho mesiáša. V tom židovskom ponímaní. Nie v tom našom, lebo my čakáme, že sa Mesiáš zjaví na oblohe a bude tu druhý a slávny príchod Ježiša Krista. Ale oni si svojho mesiáša už vyvolili.

Keď pred niekoľkými rokmi jeden židovský rabín, jeden z tých takých najslávnejších Yitzhak Kaduri pred svojou smrťou povedal, že viem, kto je Mesiáš, ale by ste to nepochopili, neprijali, tak zanechal testament. Po smrti, keď ho otvorili, tak bolo tam napísané, Ješua je Mesiáš, Ježiš je Mesiáš, ale neuverili. Aj keď im to povedal ich obľúbený rabín, najvyšší, pre nich pápež, neuverili mu. Povedali, pomiatol sa na svoju starobu. To nemôže byť predsa pravda, že by bol Ježiš naším Mesiášom. Zavrhli ho aj tento krát. A tak si teraz v marci tohto roku, začiatkom tohto roku vyvolili svojho vlastného mesiáša.

Drahí bratia a sestry, hovorím to len preto, že aby sme si uvedomili, že ten čas je naozaj vážny, že je to zlomový čas! Že čas, v ktorom žijeme je veľmi silný a je na nás, že ako sa v týchto duchovných bojoch rozhodneme. A to, ako budeme reagovať, ako sa pripravíme na tento čas, preto že to je čas, kedy Boh od teba požaduje jasné rozhodnutia. Ako povedala Ivetka, nebude vlažný, nebude..

Alebo si za Boha, alebo si proti Bohu. Buď, alebo. Nemôžeš lavírovať, nemôžeš stále, ešte nie, ešte zajtra, ešte Pane mi daj času, lebo ešte chcem hrešiť. Áno, je to v našej ľudskej prirodzenosti. Ale proste už niet času. Už niet času.
Panna Mária od deväťdesiatich rokoch hovorí, že my sme už v dobe Apokalypsy. Už sme v dobe Apokalypsy, netreba čakať inú dobu. Lebo my už sme v dobe Apokalypsy! A keď to nevidíme, tak…

Je čas, kedy sa treba zasvätiť Panne Márii. Čo najlepšie. Možno že úplne ideálne urobiť zasvätenie sa podľa Ľudovíta Grignona. Tridsať tri dní za radom sa zasväcovať, zasväcovať si svoje telo, dušu, myseľ, emócie, svoj život v minulosti, v prítomnosti, v budúcnosti, stať sa doslova že otrokom Panny Márie. Je čas, aby si v svojom živote vykonal celoživotnú spoveď, generálnu svätú spoveď. Ako také rozhodnutie, že chcem byť s Bohom, chcem sa očistiť, nechcem čakať až na to Varovanie, až na to osvietenie svedomia. Viete si potom predstaviť, tie dlhé rady ku kňazom? Neviem, či sa všetci dostanú ku kňazom! Neviem, či všetci potom budú mať čas sa pripraviť na spoveď!

Vedeli ste si pred rokom predstaviť, že budete sa musieť možno že v tajnosti schádzať na sväté omše? A budete sa musieť potajomky skrývať, aby ste išli na sväté prijímanie? Vedeli ste si predstaviť čas, že nebudete mať v kostoloch svätenú vodu? Vedeli ste si predstaviť čas, že vám povedia, že nezaočkovaní nemôžu prísť do Božieho chrámu? Vedeli ste si toto všetko predstaviť? A my nevieme, čo všetko nás ešte čaká, preto že mocní tohto sveta, oni majú veľké vízie.

Elon Musk, veľký vizionár, mystik, ako ho nazývajú masmédia, hovorí, že my už teraz, už teraz môžeme dávať neuročipy do mozgu. A ti môžeš počúvať hudbu akú chceš. Môžeš mať hifi, video v tvojej hlave, lebo ti namontujeme taký neuro čip, neuro link a budeš technologicky nejaký cyborg, vylepšíme ti tvoje vlastnosti, tvoju pamäť, tvoj rozum, tvoju inteligenciu. Klaus Schwab, hlavný predstaviteľ ekonomickej reformy, ktorý je vlastne iniciátorom tohto veľkého resetu, ktorý sa momentálne deje, ekonomický reset, duchovný reset, sociálny reset, on hovorí a verejne hovorí o tom, že do roku 2025, že budeme všetci očipovaní! Do roku 2025! Nepovedal som to ja, je to on, Klaus Schwab, ten, ktorý je jeden z hlavných ekonómov tohto sveta, ktorému sa klaňajú Merkelová, Macron a mocní tohto sveta. On to povedal, nie ja!

V Izraeli premiér pred niekoľkými týždňami vyzval svojich inžinierov, technológov, aby deťom implantovali čipy, deťom aby implantovali čipy, lebo viete, deti sú neposlušné, aj keď sú zaočkované, ale nedodržiavajú dvojmetrové sociálne rozostupy a my predsa máme technológie na to, aby sme aj toto mohli urobiť, tak vysvetľoval, že už je čas v Izraeli. Kde je väčšina populácie zaočkovaná. To nie sú konšpirácie, to sú normálne veci, ktoré sa dejú vo svete. Ktoré sa dajú veľmi ľahko overiť. A mnoho iných vecí sa deje. Proste, je tu ten čas, čas, na ktorý sme tak možno že dlho čakali a zrazu je tuná a nám sa netreba báť, jak povedala Ivetka.

Nehovorím nám to preto, aby nás vystrašila, ale preto, aby sme sa pripravili, preto, aby sme sa rozhodli. Preto, aby sme urobili akési konkrétne kroky v svojom živote, lebo už je tu ten čas. Znova príde tretia, či štvrtá vlna, a zase budeme zatvorení doma. A nikto z vás nepríde na takúto omšu ku cti Ducha Svätého. Bude sa doma sám modliť litánie a spomínať na čas, kedy si mohol kľačať a vzývať Božieho Svätého Ducha, aby očistil tvoje srdce, aby ho premenil, aby ho uzdravil aby ho oslobodil a nebudeš môcť prísť ku Eucharistii, lebo… Lebo!

Lebo už aj niektorí povedali, že je to vlastne veľký problém, lebo sú kňazi, ktorí sa nechcú dať zaočkovať a teda vlastne ani potom ako môžu slúžiť sväté omše, keď sa nedajú zaočkovať? To je taký čas, kedy vám zoberú kňazov, lebo budú nezaočkovaní, lebo budú neposlušní, lebo budú nezodpovední, lebo, lebo jednoducho sa nebudú chcieť podrobiť nejakému diktátu tohto sveta.

Tak, ako sa vyhrážal dneska ráno primátor Bratislavy Valo, ktorý povedal, že nepustíme deti, ktoré nebudú zaočkované. Nehovorím nič nové, to máte v novinách, máte to na internete, máte to v televízii. Ja vám to len opakujem a dávam vám to dokopy, aby ste vy sami pochopili, aby ste si vytvorili sami názor. Lebo informácie máme možno že príliš veľa a nevieme si ako keby ich dať dokopy. Veľmi tlačia a Boh len pozýva. Pokánie, pokánie, pokánie. Modlite sa drahé deti, modlite sa, modlite sa. Takto nás pozýva Panna Mária v Medžugorí.

Pripravil: Anton Čulen
Foto zdroj: Internet
Metod
Anton, krásna analýza súčasných biblických časov!
ľubica
DEO GRATIAS ZA MUDRE A ODVAZNE SLOVA,ano veci sa vyvijaju velmo rýchlo, Bergogliansky misál a zmenené slová premenenia alebo neplatná omša!
Roberto 55
70% katolikov neveri v zivu pritomnost Pana Jezisa v Eucharistii...
dyk
Hovoril som s jedným notárom, ktorý mi povedal, že zrazu začalo veľa ľudí zomierať a má problém stíhať dedičské konania a ešte keď sa začnú medzi sebou hádať...

Prečo asi je na Slovensku boom zomierania?
ľubica
dyk a s knazmi a biskupmi nehovoríš? ti čo? nepochovávajú? nikto sa nestažuje že nestíha pochovávať!? čo si to Covidová Katolícka Cirkev zamietla pod postel? Najprv tieto zmije kážu zaočkujte sa a potom čo? Kto bude tých ludí pochovávať? no máš pravdu..... asi laici, lebo nerozumni a bez viery knazi tiez pomreli.....
Hermenegild
Ľubica, pochovávať sa už nebude od r. 2022. Tajne o tom rozhodli, že bude možné len spopoľňovať, nie pochovávať. Každý, kto zomrie, šup s ním do pece.