Edward7
737.4K

Jedzenie robaków jest częścią planu depopulacji

SD Wells
( Natural News ) Ludzie mają stać się "chodzącymi pasożytami", a globaliści chcą, aby wszyscy spożywali świerszcze, ponieważ zawierają one doskonałą „zbroję”, której pasożyty i patogeny używają do zarażania ludzi i zwierząt oraz rozprzestrzeniania się chorób w ich wnętrzu. Patogeny powodują wszelkiego rodzaju choroby u zwierząt i ludzi i wykorzystują chitynę (i chitynazy) z egzoszkieletu świerszczy jako płaszcz chroniący je przed trudnymi warunkami panującymi w ciele żywiciela, które atakują. Pomaga to infekcji ujawnić się i wykorzystać żywiciela, a tym samym łatwo przenosić się z jednego kręgowca na drugiego za pośrednictwem „ wektorów owadzich ”, jak opisano w badaniach opublikowanych w National Library of Medicine przez National Institutes of Health.

Jedzenie chityny jest jak włączenie - wyłącznika zabijania pasożytów
Pasożyty wewnętrzne infekują swoich gospodarzy i mogą powodować poważne szkody zdrowotne, w tym utratę apetytu, biegunkę, uszkodzenia neurologiczne i niepowodzenia reprodukcyjne. Jaja pasożytów wylęgają się wewnątrz owada i mogą stać się dość trwałe wewnątrz żywiciela, zwłaszcza po podaniu określonego pokarmu. Patogeny i (metazoan) pasożyty wywołujące choroby u ludzi i zwierząt wykorzystują chitynę w swoich cyklach życiowych. Wiele z tych pasożytów zawiera płaszcze chitynowe, które chronią je przed zniszczeniem przez naturalne systemy obronne żywiciela. Ludzie, którzy jedzą świerszcze, karmią się pasożytami i patogenami, dokładnie tym, czego one potrzebują, aby stać się bardziej odpornymi, poprzez karmienie ich coraz większą ilością chityny. Jedzenie świerszczy może stać się paliwem dla następnej „pandemii” i zgładzić kilka milionów, jeśli nie kilka miliardów ludzi. Iwermektyna jest lekiem przeciwpasożytniczym, który ma niezwykle wysoki procent sukcesu w walce z Covid na wszystkich etapach. Czy to możliwe, że spożycie chityny uzbroi pasożyty i wirusy następnej pandemii w taki sposób, że iwermektyna przestanie działać (wzmocni działanie szczepień )? Czy globaliści i ich podstępni naukowcy o tym wiedzą? Czy chityna jest wyłącznikiem awaryjnym? Czy ten nowy nacisk na ludność, by konsumowała owady, jest częścią planu wyludnienia? Wymaga to starannego rozważenia.

Zjadanie szarańczy, świerszczy, mrówek, chrząszczy, robaków, pszczół, os, gąsienic, larw i ślimaków może napędzać kolejną falę śmierci ludzi – dokładnie tego chcą globaliści
Zjadanie owadów może powodować ciężkie reakcje alergiczne, w tym anafilaksję i inne zagrażające życiu konsekwencje. Niebezpieczne owady do spożycia to szarańcza, robaki mączne, cykady, ślimaki, jedwabniki i świerszcze. Biblia mówi: „Wszystkie owady latające, które chodzą na czworakach, będą dla was obrzydliwością”. Niektóre (jadowite) mrówki, chrząszcze, osy , pająki, gąsienice, a nawet motyle mogą być śmiertelne, jeśli zostaną zjedzone przez ludzi. Jednak Big Pharma używa śmiercionośnych jadów i peptydów jadu do produkcji leków na receptę , a te leki mają listę szalonych skutków ubocznych. Nic dziwnego. Jeśli zaczniesz regularnie jeść owady, ponieważ wierzysz, że uratuje to ziemię przed "globalnym ociepleniem" lub „zmianą klimatu”, możesz narazić siebie (i wszystkie swoje dzieci) na niebezpieczeństwo, przyczyniając się do złego programu globalistów, którzy chcą wyludnić planetę. Dlatego elitarny 1% z 1% to ludobójczy maniacy, którzy mówią, że wszyscy powinni przestać jeść mięso i zacząć chrupać owady przez cały dzień. Amazon obecnie promuje i sprzedaje świerszcze w wielu formach przeznaczonych do spożycia przez ludzi , w tym liofilizowane iw postaci proszku.(Zmanipulowani ludzie) chwycą worek chrupiącego egzoszkieletu krykieta chitynowego i pomogą tym wewnętrznym pasożytom rozmnażać się i bronić/przetrwać w swiom ciele, aby mogli "ocalić ziemię" przed (zmianą pogody) , by pomóc globalistom stać się jeszcze bogatszymi i potężniejszymi. To jest wewnętrzna miarka PRAWDZIWEGO powodu, dla którego globaliści chcą, aby wszyscy żywili się owadami obciążonymi pasożytami. Czas zadać sobie pytanie, czy kolejnym oszustwem nie będzie infekcja pasożytnicza, którą chityna pomaga chronić, aby jeszcze bardziej wyludnić planetę? Globaliści z jakiegoś nieznanego powodu popychają dotychczasowych, szczepionkowych ćpunów, do jedzenia większej ilości świerszczy, i i nie chodzi tylko o to, by jeść mniej mięsa.

Źródła- NaturalNews.com Brighteon.com Pubmed.ncbi.nlm.nih.gov Dubiaroaches.com www-naturalnews-com.translate.goog/…letons-contain-chitin-parasites-and-pathogens.html

Zagrożenia dotyczące przewodu pokarmowego dotyczące mączki z owadów

Kompas żywieniowy "Friedman School of Nutrition Science and Policy", odsłonięty pod koniec 2021 roku, jest kolejnym narzędziem Wielkiego Resetu Światowego Forum Ekonomicznego (Grupa Vanguard), zaprojektowanym w celu zniechęcenia do spożywania żywności pochodzenia zwierzęcego poprzez fałszywe oznaczanie jej jako niezdrowej oraz zachęcenia do spożywania żywności ultraprzetworzonej (UPF) i owadów poprzez nadawanie im wysokich ocen żywieniowych.

Światowe Forum Ekonomiczne, dąży do zniszczenia obecnego systemu żywnościowego, aby wdrożyć nowy, oparty w całości na przetworzonej i opatentowanej imitacji żywności, w tym hodowanych w laboratoriach i warzywach, czy też na grzybach "mięs" i alternatywach białkowych, jak to określają: "czystych i zielonych", takich jak mączka ze świerszczy i mączników oraz innych owadów.

Ale w tym badaniu, zawartym w tym artykule, cały szereg pasożytów znaleziono w 81% hodowli owadów. Ponadto, pasożyty te były patogenne dla zwierząt i/lub ludzi w 30-35% badanych gospodarstw.

Badanie z lutego 2021 roku wykazało, że osoby z najwyższym spożyciem ultraprzetworzonej żywności (UPF) były średnio o 58% bardziej narażone na śmierć z powodu choroby sercowo-naczyniowej (CVD) w porównaniu z osobami o najniższym spożyciu, 52% bardziej narażone na śmierć z powodu choroby niedokrwiennej serca i 26% bardziej narażone na śmierć z jakiejkolwiek przyczyny.

Badania pokazują, że diety bogate w przetworzoną żywność prowadzą do słabego zdrowia i depresji, a im bardziej przetworzona dieta, tym gorsze zdrowie i większe ryzyko otyłości oraz chorób przewlekłych, które ogołacają o lata, jeśli nie dekady, z długości życia.

Ponadto chityna jest głównym polisacharydem występującym u owadów, zgodnie z podstawową zasadą przetrwania, chityny i chitynazy własnego pochodzenia (składnik organizmu) są ochronne, natomiast te obcego pochodzenia (z innych organizmów) są szkodliwe dla zdrowia.

Egzogenne chityny i chitynazy powodują, że wrodzona odporność człowieka generuje zalew cytokin zapalnych, które uszkadzają narządy (powodując astmę, atopowe zapalenie skóry itp.), a w sytuacjach uporczywych prowadzą do śmierci (stwardnienie rozsiane, toczeń rumieniowaty układowy (SLE), nowotwory itp.)

A parasitological evaluation of edible insects and their role in the transmission of parasitic diseases to humans and animals / Peligros a la salud de los alimentos con harina de insectos ya en el mercado / Peligros para la salud de los alimentos con harina de insectos

Różne formy świerszczy są obecnie sprzedawane do spożycia przez ludzi w ramach nieszczerego szaleństwa „kultu klimatycznego”, które udaje, że jeśli wystarczająca liczba ludzi zje robaki, zmienią pogodę

Mike Adams
Podczas gdy łańcuch dostaw mięsa jest niszczony przez rządy, które twierdzą, że azot jest zły – tak, te same rządy, które nadal twierdzą, że dwutlenek węgla jest zanieczyszczeniem, mimo że jest filarem fotosyntezy – wszyscy każą nam jeść świerszcze i mączniki, aby uratować planetę. Zobacz powiązaną historię: „ Europejczycy wkrótce będą jeść robaki po tym, jak larwy mącznika dostaną zielone światło od regulatorów żywności ”. Obecnie na Amazon.com sprzedawane są różne formy świerszczy — przekąsek typu „cheesy ranczo” ze świerszczy, proszku ze świerszczy i białka w proszku ze świerszczy. Kupiliśmy trzy marki świerszczy do spożycia przez ludzi — Cricket Bites, Entomo i Bud's — oraz jedną markę przeznaczoną do spożycia przez gady: Fluker's. Oto bliższe spojrzenie na zakupione przez nas marki i konfiguracje mikroskopu wideo, których używamy w naszym laboratorium, do nauki o żywności:

Zaczęliśmy robić zdjęcia mikroskopowe przy powiększeniach od 50X do 300X. Oto kilka zdjęć mikroskopowych proszku białka krykieta firmy Entomo Farms , który jest oznaczony jako „najbardziej zrównoważony pożywienie planety”. Wiele produktów krykieta jest również oznaczonych jako bezmleczne, bez GMO, przyjazne paleo i bezglutenowe. Żaden z nich nie jest jednak oznaczony jako wolny od chityny, ponieważ zawiera chitynę, część egzoszkieletów świerszczy i robaków. Spożywanie chityny niesie ze sobą ryzyko dla ludzi i psów, ale nie omawiamy tego w tym artykule.

Zwróć uwagę, że ten proszek białkowy ze świerszczy zawiera wszystkie części świerszczy: nogi, włosy, segmenty oczu, narządy wydalnicze, skrzydła i więcej:Następnie przedstawiamy zdjęcia mikroskopowe liofilizowanych świerszczy firmy Fluker, które są oznaczone jako przeznaczone do spożycia przez gady. Jednak wydaje się, że są to te same świerszcze, które są używane w preparatach do spożycia przez ludzi, sprzedawanych pod innymi markami.
Część świerszcza, która otwiera i zamyka tylny koniec świerszcza w celu usunięcia fekaliów, nazywana jest „zastawką grzbietową” (na górze) i „zastawką brzuszną” (na dole). Możesz również nazwać to „pazurem zsypu do kupy”, ponieważ zamyka się pazurami po kupach świerszcza. Oto zbliżenie pazura zsypu kupy, który również jesz, jeśli jesz świerszcze:Niektóre części świerszczy były niemożliwe do zidentyfikowania, ale wyglądały przerażająco, przypominając stworzenia z serii filmów Obcy :Nie zapomnij o chrupiących skrzydełkach:
(... więcej ...) EAT MORE BUGS EXCLUSIVE: Natural News releases high-magnification cricket snacks, cricket flour and whole cricket microscopy photos from the lab

Wszystkie sklepy w których to się znajduje powinny być omijane szerokim łukiem - jako siedlisko i wylęgarnia pasożytów ...

Niebezpieczeństwa związane z jedzeniem owadów, chityna - wyjątkowo toksyczna dla ludzi

Dlaczego teraz chcą, aby ludzie jedli owady? Szokujące odkrycie "Piątej Kolumny"
megur shares this
25
Jadwiga Bob shares this
773
Świadomi Ludzie shares this
895
Plandemia - depopulacja chityną zawartą w ... świerszczach domowych!!! Dystrybucja 2-torowa: 1. Oficjalnie, regały z trującymi robalami dla ignorantów tematu, ciekawych "przygody": Robaczki w Carrefour 😳😔 - gloria.tv 2. W formie pułapek, zamiast pisać w składzie "mąka ze świerszcza domowego", świerszcz jest zawoalowany w składzie produktu tekstem: "częściowo odtłuszczony proszek z acheta …More
Plandemia - depopulacja chityną zawartą w ... świerszczach domowych!!! Dystrybucja 2-torowa: 1. Oficjalnie, regały z trującymi robalami dla ignorantów tematu, ciekawych "przygody": Robaczki w Carrefour 😳😔 - gloria.tv 2. W formie pułapek, zamiast pisać w składzie "mąka ze świerszcza domowego", świerszcz jest zawoalowany w składzie produktu tekstem: "częściowo odtłuszczony proszek z acheta domesticus"!!! Podobnie jak dużo mniej szkodliwy robal, "czerwiec kaktusowy", "chowa się" w składzie produktu, za frazą "naturalny barwnik E120"! Czerwiec kaktusowy jest używany nie tylko w żywności, ale również w ... damskich kosmetykach (szminki, tusze do rzęs, itp.).
franciszek44
Dodac nalezy, ze masonska/satanistyczna warszawka juz zadbala o stworzenie poteznych zakladow produkujacych nie tylko "make" ale tez pasze dla zwierzat. Zbrodniarze przescigaja sie w niszczeniu Polski I narodu polskiego. Szatanowi pozostalo niewiele czasu stad tez jego furia wobec Reszty wierzacych.
Monika Grom shares this
1501
sługa Boży
Uwaga ! Mam najlepszej jakości mix karalucha i świerszcza hodowlanego w granulacie 50%/50% - doskonały dodatek do śniadaniowych bułeczek.
Nie jest przesuszony jak u oszustów i ma subtelny posmak orzechowo-maślany z nutą serka pleśniowego.
Pojedyncze opakowanie 1kg
Dla pierwszych 10 osób - ten wysokogatunkowy produkt za połowę ceny.
Dla osób które złożą zamówienie powyżej 10 kg
dorzucamy piękny …More
Uwaga ! Mam najlepszej jakości mix karalucha i świerszcza hodowlanego w granulacie 50%/50% - doskonały dodatek do śniadaniowych bułeczek.
Nie jest przesuszony jak u oszustów i ma subtelny posmak orzechowo-maślany z nutą serka pleśniowego.
Pojedyncze opakowanie 1kg
Dla pierwszych 10 osób - ten wysokogatunkowy produkt za połowę ceny.

Dla osób które złożą zamówienie powyżej 10 kg
dorzucamy piękny breloczek do kluczy - naszą firmową maskotkę - karaluszka.
Jest naprawdę przeuroczy !
Osoby zdecydowane, które wiedzą czego chcą od życia
i koneserów wyszukanych smaków zapraszam na czat.
Nastusia shares this
516
Damian Nowak shares this
31.2K
darek104
Pasożydzi gotują bydłu ten los
Walczyć o prawdę
Śmiać się czy płakać? Na scenie nawet jako kabaret by nie przeszło, ale globalistom chyba sam diabeł wyszeptał to do ucha.
Andre Ob
Pasożydzi gotują gojom ignorantom ten los
Sługa Prawdy
jac05
Dobrze, że to jest jeszcze bardzo drogie ale parę lat i będzie tańsze od pszenicy !