Edward7
133K

Samoorganizujące się „skrzepy” i „nanowprzewody”. Tlenek grafenu w szczepionkach COVID i zakrzepy krwi

( Natural News ) Pojawiła się poważna bomba , która demaskuje „szczepionki” przeciwko COVID-19 jako śmiertelne zastrzyki do wytwarzania skrzepów. A dr Jane Ruby przedstawiła swoją analizę sytuacji podczas ostatniego odcinka „The Alex Jones Show” z gościnnym gospodarzem Mikem Adamsem. Używając swoich zaawansowanych narzędzi mikroskopowych do analizy fiolek z dziwnym materiałem , który wysłał mu balsamista Richard Hirschman, Adams odkrył, że materiał wydobywający się z martwych ciał „w pełni zaszczepionych” ludzi jest zarówno przerażający, jak i nowatorski, ponieważ nie są normalne skrzepy krwi. W rzeczywistości skrzep wydaje się nie mieć nic wspólnego z krwią i wygląda prawie jak sztuczne naczynie lub przedmiot przypominający gumkę. Hirschman powiedział Adamsowi , że coraz częściej musi ręcznie usuwać te dziwne skrzepy ze zwłok, czego nigdy nie musiał robić przed uwolnieniem zastrzyków z Operacji "Warp Speed". Podczas ostatniego odcinka trzygodzinnego występu Adamsa jako gościnnego gospodarza programu, rozmawiał z dr Ruby, która wyjaśniła, że o tych samoskładających się „nanowprzewodach”, jak je nazywała, mówił sam Tony Fauci, chociaż wiele osób to przegapiło. „Istnieje obowiązek NIH (National Institutes of Health) stawienia się przed Kongresem, więc Fauci pojawił się 4 grudnia 2019 r. – to zapis transkrypcji, 14 stron dla Komisji ds. Energii Domu i Podkomisji ds. Dochodzeń i Nadzoru – i powiedział konkretnie, Mike: Będziemy używać samoorganizujących się nanocząstek , dr Ruby wyjaśnił Adamsowi, co Fauci ujawnił na temat przyszłych wstrzyknięć, zanim jeszcze ogłoszono plandemię . „Nikt nie powiedział ani słowa, nikt go nie zawołał, nikt nie poprosił go o wyjaśnienie, co to było, a oni po prostu pozwolili, aby to trwało. A to, na co patrzysz ze swojej genialnej pracy – tak mi się wydaje – to wyniki samoorganizacji nanomaszyny wewnątrz naczyń krwionośnych.”

mRNA to błędna nazwa: te zastrzyki zawierają całkowicie syntetyczne RNA
Dr Ruby jest przekonany, że wszystko to zostało zaplanowane i nie jest przypadkiem, że te dziwne obce przedmioty gromadzą/rozwijają się się w ciałach ludzi i ostatecznie ich zabijają. Dokonała również wyraźnego rozróżnienia między pojęciem informacyjnego RNA lub mRNA, które nie jest jest tym, co zawierają te wstrzyknięcia. To, co zawierają – lub produkują, w zależności od marki (Pfizer-BioNTech i Moderna) – to technologia syntetycznego RNA, której wciąż nie do końca rozumiemy, ponieważ jest nowatorska i nigdy wcześniej nie była stosowana u ludzi. Dr Ruby zasugerowała również podczas wywiadu, że niektóre fiolki z materiałem przechowywanym przez Hirschmana faktycznie powiększały swoją zawartość, nawet gdy znajdowały się poza ciałem. Sugeruje to, że być może te samoorganizujące się struktury nie wymagają nawet żywego ludzkiego ciała, aby dalej się budować. Adams wyjaśnił dalej, jak zaobserwował pod swoim mikroskopem o dużym powiększeniu, że wiele obiektów zawiera coś, co wydaje się być izolowanymi nanoprzewodami, które przyklejone są do głównego materiału. Próbował usunąć jeden pęsetą, ale były tak przyczepione, że nie mógł tego z powodzeniem usunąć. „Trudno uwierzyć, że twojego rządu już tak na prawdę nie ma i że twoje agencje są sterowane i że istnieje jakaś światowa siła, która próbuje cię zabić i sprawić, abyś cierpiał, zanim to zrobią” – dodał dr Ruby do rozmowy o tym, jak to wszystko jest zamierzone. Wideo z analizy mikroskopowej dowodzi, że szczepionka COVID zawiera nanocząsteczki, które "kolonizują" ludzkie ciało -

banned.video/watch?id=62a7a9a671d5801bf19beb91
Ethan Huff - WATCH: Dr. Jane Ruby offers fresh insights about self-assembling "clots" and "nanowires" found in fully vaccinated cadavers


Czy tlenek grafenu w szczepionkach COVID powoduje zakrzepy krwi?

Ponieważ coraz więcej ludzi na całym świecie dzieli się swoimi historiami o urazach spowodowanych szczepionką COVID, nieuniknione staje się pytanie: co tak naprawdę jest w eksperymentalnych zastrzykach? To nie jest pytanie akademickie. W rzeczywistości będzie to najważniejsze pytanie w medycynie i polityce zdrowia publicznego na następne 50 lat, ponieważ właśnie zmusiliśmy miliardy ludzi do eksperymentu medycznego. Główne, recenzowane badanie naukowe: Zaburzenia miesiączkowania, liczba przypadków zrzucania macicy po wprowadzeniu szczepionek przeciw COVID

Ludzie zaczynają dostrzegać te skutki uboczne szczepionki COVID (pomimo zniechęcenia społeczności medycznej i rządu federalnego), a nawet celebryci przyznają się do tych problemów. Na przykład Justin Bieber ma teraz paraliż twarzy – a jego żona niedawno przeżyła ogromny skrzep krwi w mózgu, który doprowadził do udaru. Żaden z nich nie powiedział, że szczepionki przeciw COVID są odpowiedzialne – ale kogo już oszukujemy? Czy to typowe problemy medyczne dla pary w wieku 20 lat?

twitter.com/justicetournews/status/1535337601208664067vancouvertimes.org
Justin Bieber przyznaje teraz, że żałuje, że dostał szczepionkę Covid-19, mówiąc, że pozostawiła go z trwałym paraliżem na twarzy. Bieber przyznał się do winy bliskiemu przyjacielowi, który później ujawnił informacje Daily Mail. Bieber podobno planuje pozwać Pfizera za spowodowanie jego paraliżu, mimo że firma jest zwolniona z odpowiedzialności. Bieber przyznał, że „szczepionka zrujnowała mi życie. Zamierzam postawić tych przestępców przed sądem i ich pozwać”. Dyrektor generalny Pfizera ma w swojej szafie wiele szkieletów, a teraz nadszedł czas na zemstę”.

Nagle umierają seniorzy. Nagle umierają ludzie w średnim wieku. Nawet zdrowi młodzi ludzie nagle umierają. W rzeczywistości skorumpowane media próbują stworzyć syndrom o nazwie „ Syndrom nagłej śmierci dorosłych ”, aby ukryć toksyczność szczepionek przeciw COVID. Co może spowodować, że tysiące młodych ludzi ma tak poważne problemy z sercem, że nagle umierają?

Okazuje się, że materiał zwany tlenkiem grafenu był szeroko badany i testowany w przemyśle biomedycznym – a jego obecność w eksperymentalnych szczepionkach COVID może wyjaśniać nagły wzrost śmiercionośnych, z powodu skrzepów krwi na całym świecie.

Powiązania między nanotechnologią a tlenkiem grafenu są dobrze ugruntowane w literaturze naukowej (czytaj poniżej) . Grafen i tlenek grafenu są opracowywane i wykorzystywane jako nanomateriały do zastosowań medycznych — jest to bezdyskusyjne. Niezliczone artykuły naukowe można znaleźć w Internecie: moje szybkie wyszukiwanie artykułów naukowych przy użyciu terminów wyszukiwania „tlenek grafenu” i „medycyna” znalazło 245 000 wpisów.

Problem polega na tym, że materiały na bazie grafenu są toksyczne dla życia biologicznego. W rzeczywistości rakotwórcze właściwości nanocząstek na bazie grafenu zostały już zbadane i opublikowane. Wyniki wstrzykiwania tlenku grafenu myszom są okropne — jak pokazuje to badanie .

Ryzyko przedkliniczne, niekorzystne skutki narażenia na GNPs i podejścia do minimalizowania ich zagrożeń dla zdrowia pozostają nadal niezdefiniowane. Uważa się jednak, że wdychanie struktur grafenowych jest czynnikiem ryzyka chorób sercowo-oddechowych. Na przykład wdychane nanopłytki grafenowe mogą być transportowane w głąb dystalnych obszarów płuc i wywoływać przewlekły stan zapalny w drogach oddechowych [30] . Powszechnie uważa się, że łożysko, płuca, przewód pokarmowy i skóra stanowią główne bariery dla wielu nanostruktur wnikających do żywych organizmów [31] . . Rzeczywiście, ostatnie badania na myszach wykazały, że podawany dotchawiczo kilkuwarstwowy grafen był głównie zatrzymywany w płucach, przy czym 47% pozostało po 4 tygodniach, co skutkowało zależnym od dawki ostrym uszkodzeniem płuc i obrzękiem płuc [32] . In vitro wpływu grafenu i tlenku grafenu na keratynocyty HaCaT ludzkiej skóry wykazało, że utleniony grafen był najbardziej cytotoksyczny, wywołując uszkodzenia mitochondriów i błony plazmatycznej oraz sugerując niski efekt cytotoksyczny na poziomie skóry [33] . Zredukowany tlenek grafenu jest bardziej toksyczny niż tlenek grafenu, o czym świadczą liczne ostatnio opublikowane badania [34] , [35]. Wynika to przede wszystkim z ostrych krawędzi i morfologii strukturalnej. W przeciwieństwie do typowo rozpuszczalnych nanocząstek badanych w konwencjonalnych badaniach toksykologicznych, nanostruktury grafenowe mają różne kształty i pola powierzchni, co z kolei może znacząco wpływać na ich dyfuzję, dyspersję, agregację i aglomerację w plazmie. Co ważne, te „dostrajalne” cechy grafenu odpowiadają za różne toksyczne skutki dla tkanek. In vivo, po badaniach toksyczności grafenu, pośmiertne badania histologiczne zmian w wątrobie wykazały przerost hepatocytów, martwicę i naciek komórek zapalnych w tkankach wątroby i nerek [36] .. Stwierdzono, że poziom funkcji narządów i stres oksydacyjny wpływają na organizm, transport i toksyczność grafenu w narządach, ale obecnie brak jest spójności w tym zakresie [36] .

Nie musisz być lekarzem, aby zrozumieć „choroba sercowo-oddechowa”, „ostre uszkodzenie płuc” lub „uszkodzenie mitochondriów i błony plazmatycznej” — prawda? W wielu badaniach stwierdzono, że wstrzyknięcie myszom cząstek na bazie grafenu prowadzi do „rozległej choroby zakrzepowo-zatorowej płuc ”. Pytasz o chorobę zakrzepowo-zatorową płuc? To się nazywa skrzep krwi. Obejrzyj poniższy film (grafen także "puchnie' dopow.): Nanotubes assemble! Rice introduces Teslaphoresis

Podsumujmy, co wiemy o materiałach na bazie grafenu:
Fakt 1: Materiały na bazie grafenu są opracowywane na całym świecie do celów medycznych.
Fakt nr 2: Tlenek grafenu został
przetestowany specjalnie jako składnik szczepionki przez chińskich naukowców w 2020 roku.
Fakt nr 3: Te materiały na bazie grafenu są toksyczne i śmiertelne podczas testowania na myszach — zgodnie z licznymi badaniami.
Fakt nr 4: Materiały na bazie grafenu powodują w szczególności śmiertelne skrzepy krwi u myszy.
Fakt nr 5: Zaszczepieni i skądinąd zdrowi ludzie umierają z powodu zakrzepów krwi — zaledwie kilka miesięcy po ogólnoświatowej kampanii szczepień przeciwko COVID.


Te pięć faktów prowadzi do oczywistego pytania: czy materiały na bazie grafenu są zawarte w którejkolwiek z eksperymentalnych szczepionek na COVID? Czy zostały ukryte pod umowami o tajemnicy handlowej, które pozwoliły Big Pharma uniknąć umieszczenia ich w patentach i na listach kluczowych składników? Według hiszpańskiego badacza Ricardo Delgado Martina odpowiedź brzmi: tak. Według profesora Pabla Campry odpowiedź brzmi: tak . Według Karen Kingston , informatora branży biotechnologicznej, odpowiedź brzmi: tak. twitter.com/gladyshillcoach/status/1465398384127356929

Możliwe powody dodania materiałów na bazie grafenu do szczepionek na COVID można dyskutować, ale nie są one ważne — sama obecność tak toksycznego materiału dowodzi, że nakazanie przez reżim Bidena tych eksperymentalnych szczepionek przeciw COVID jest wyraźnym naruszeniem Kodeksu Norymberskiego . Mówiąc prościej: jest wielu ekspertów, którzy doszli do wniosku, że tlenek grafenu jest obecny w eksperymentalnych szczepionkach COVID bez wiedzy i zgody miliardów ludzi, którzy zrobili zastrzyk – a to z pewnością stanowiłoby zbrodnię przeciwko ludzkości. Is Graphene Oxide Inside COVID Vaccines Causing Blood Clots? - GreatGameIndia

Dane o zagrożeniach związanych ze szczepionkami przeciw COVID , sa na bieżąco usuwane w USA z VAERS.

Peters przeprowadza wywiad z Albertem Benavidesem, ekspertem ds. zarządzania cyklem przychodu (RCM), analitykiem danych i audytorem, który analizuje dane VAERS od czasu wydania tych nowatorskich ujęć. Według Benavides, co najmniej 10 000 zgłoszeń o śmierci lub poważnych obrażeniach po „szczepieniach” COVID zniknęło od czasu wprowadzenia szczepionek – i nie były to zduplikowane zgłoszenia, co jest powszechnym „wyjaśnieniem” ich usunięcia. Benavides przytacza przypadek małego dziecka na Alasce, które podobno zmarło po wstrzyknięciu. Ten raport o śmierci już zniknął i nie ma innego, który by mu pasował... Jeśli chcesz zagłębić się w dane Benavidesa, możesz znaleźć jego analizę - VAERS Analysis tutaj . Kolejnym zasobem, który warto dodać do zakładek, jest VAERS Wayback Machine w MedAlerts — system wyszukiwania przeznaczony specjalnie do usuniętych raportów VAERS.

Inne czynniki, które pomniejszają ryzyko szczepienia COVID
Benavides wskazuje również, że publicznie dostępne są tylko wstępne raporty VAERS. Zaktualizowane raporty można przeglądać tylko wewnętrznie. Oznacza to, że nie mamy możliwości dowiedzenia się, ilu z tych, którzy zostali ranni, zmarło z powodu tych obrażeń. Jest to luka, która może sprawić, że szczepionka będzie wydawać się mniej ryzykowna, niż jest w rzeczywistości. 65 procent wszystkich raportów związanych z COVID ma najniższą klasyfikację dotkliwości, co oznacza, że nie są poważne. Jednak po przeczytaniu raportów można znaleźć zawały serca, udary, zatorowość płucną i inne wyraźnie poważne urazy. Tak więc wiele z nich jest wyraźnie błędnie sklasyfikowanych. Co więcej, Benavides odkrywa, że rutynowo błędnie klasyfikuje poziom ważności zdarzenia; 65 procent wszystkich zgłoszeń związanych z COVID ma najniższą klasyfikację dotkliwości, co oznacza, że nie są poważne i nie wymagają interwencji medycznej ani hospitalizacji. Jednak po przeczytaniu raportów można znaleźć zawały serca, udary, zatorowość płucną i inne wyraźnie poważne urazy. Dlatego wiele z nich jest wyraźnie błędnie sklasyfikowanych lub zakodowanych. Benavides znalazł również 65 raportów, w których pacjent zmarł po szczepieniu przeciwko COVID, ale ponieważ pole zgonu nie jest zaznaczone, nie są one uwzględniane w całkowitej liczbie zgonów. Mamy również dowody na to, że VAERS ogranicza publikację raportów. Może minąć kilka miesięcy, zanim złożony raport zostanie faktycznie opublikowany, jak odkryła ofiara szczepienia COVID, Brittany Galvin. W styczniu 2022 r. mija osiem miesięcy w procesie zgłaszania do VAERS i została poinformowana przez pracowników VAERS, że prawdopodobnie minie jeszcze sześć do dwunastu miesięcy, zanim jej sprawa zostanie wysłana. Na początku czerwca 2021 r. Peters przeprowadził z nią wywiad na temat jej obrażeń i doświadczenia z procesem VAERS.

Analiza VAERS ujawnia setki poważnych skutków ubocznych
Wcześniejsza analiza danych VAERS przeprowadzona przez Benavides, zgłoszona przez Steve'a Kirscha w listopadzie 2021 r., wykazała, że już wtedy miały miejsce setki poważnych zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionkami COVID, które były znacznie bardziej podwyższone niż ryzyko zapalenia mięśnia sercowego, zidentyfikowane przez Departament Obrony. (chociaż przez pewien czas ten fakt został odrzucony jako „teoria spiskowa”).

„Dowody widoczne na widoku pokazują, że albo kłamią, albo są niekompetentni, albo jedno i drugie” —
napisał Kirsch . „W analizie danych VAERS przeprowadzonej przez naszego przyjaciela Alberta Benavidesa (alias WelcomeTheEagle88 ) znaleźliśmy setki poważnych zdarzeń niepożądanych, które CDC całkowicie pominęło, a które powinny były zostać wymienione w dokumentach świadomej zgody przekazywanych pacjentom.
Znaleźliśmy ponad 200 objawów, które występują częściej niż zapalenie mięśnia sercowego (w porównaniu do wszystkich poprzednich szczepionek w ciągu ostatnich 5 lat). W sumie było ponad 4000 kodów zdarzeń niepożądanych VAERS, które zostały podniesione przez te szczepionki o czynnik 10 lub więcej w stosunku do wartości wyjściowych, przed którymi CDC powinien był ostrzegać…
FDA i CDC w zasadzie uderzają w 000, jeśli chodzi o wykrywanie sygnałów bezpieczeństwa, które przez cały czas były na widoku… CDC wielokrotnie powtarzało, że nie można przypisać przyczynowości do danych w VAERS. Nie prawda.
Analiza danych VAERS (dane czasowe, zależność od dawki i podwyższone wskaźniki zgłaszania w porównaniu ze stanem wyjściowym) dostarczają wystarczającego sygnału, aby umożliwić nam wykazanie związku przyczynowego we wszystkich tych zdarzeniach przy użyciu pięciu kryteriów Bradforda-Hilla mających zastosowanie do szczepionek”.


Spośród setek skutków ubocznych zidentyfikowanych przez Benavidesa na szczycie listy znalazły się problemy neurologiczne, sercowo-naczyniowe i problemy z reprodukcją kobiet. (Możesz przejrzeć i pobrać dane z artykułu Kirscha.) Oto kilka wybranych fragmentów obszernego przeglądu wyników Benavidesa autorstwa Kirscha:
C/O: dr Joseph Mercola

Reumatolog zgłasza wysoki odsetek urazów kłuciem
Podczas gdy osoby sprawdzające fakty ciężko pracują, próbując obalić dane VAERS jako zbyt niewiarygodne, aby zwracać na nie uwagę, lekarze i specjaliści na całym świecie – ci na tyle odważni, by mówić – zgłaszają absurdalnie wysoki odsetek skutków ubocznych wśród pacjentów zaszczepionych. Jednym z najnowszych jest dr Robert Jackson, wielokrotnie nagradzany reumatolog z Missouri. Kirsch przeprowadził niedawno wywiad z Jacksonem (wideo powyżej), który donosi, że 40 procent jego zaszczepionych "przeciw" COVID pacjentów zostało rannych przez strzały; 5 procent pozostaje nierozwiązanych, 5 procent rozwinęło nowe zaburzenie krzepnięcia, a 12 zmarło. Dla porównania, zwykle widzi tylko jeden lub dwa zgony rocznie. Z jego 5000 pacjentów około 3000 dostało zastrzyk. Oznacza to, że strzałem zabito nieco ponad 1 na 300 osób. Doświadczenie kliniczne Jacksona dobrze pasuje do danych innych reumatologów, opublikowanych w BMJ. Odnotowują 37-procentowy wskaźnik zdarzeń niepożądanych wśród pacjentów zaszczepionych; 4,4% pacjentów również miało zaostrzenie choroby po szczepieniu. W wywiadzie Jackson omawia również niektóre z terapii, które stosuje u pacjentów poszkodowanych przez szczepionkę.

Nadmierna liczba zgonów innych niż COVID wybucha
Na całym świecie iw większości stanów USA obserwujemy obecnie gwałtowny wzrost wskaźnika zgonów i nie jest to spowodowane COVID. Aby uzyskać dane z USA, odwiedź USmortality.com , gdzie znajduje się lista nadwyżek śmiertelności dla każdego stanu. W Kalifornii nadmierna śmiertelność wzrosła z 13,5 procent w 2020 r. (38 799 nadwyżek zgonów) do 18,7 procent w 2021 r. (52 278 nadwyżek zgonów). A w mniej niż pięć miesięcy do 2022 r. nadmierna śmiertelność w Kalifornii przekroczyła już granicę 20 procent. W Stanach Zjednoczonych jako całości w roku 2020 odnotowano 3 440 546 zgonów w każdym wieku. Oczekiwane liczby wyniosły 3 028 959, co oznaczało przekroczenie 13,6 procent (411 587 powyżej oczekiwanych). W 2021 r. odnotowano 3459.496 zgonów w każdym wieku, co stanowi 16,4 procent powyżej oczekiwań. W połowie kwietnia 2022 r. nadmierna śmiertelność wynosiła już 14,1 procent, przy czym zgłoszono 1 041 538 zgonów w każdym wieku. Wśród Amerykanów w wieku produkcyjnym liczba zgonów wzrosła o 40 procent w porównaniu z poziomem sprzed pandemii. Gdyby szczepienia COVID zadziałały, można by się spodziewać, że nadmierna śmiertelność spadnie, ale to nie jest to, co widzimy.. Cypr zgłasza również podwyższoną śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny w 2021 r. (16,5%, co idealnie odpowiada śmiertelności w USA). Stawki w trzecim i czwartym kwartale są szczególnie podwyższone, co koresponduje z wprowadzeniem dopalaczy. Tymczasem Kanada odnotowuje szokujący 70-procentowy wzrost śmiertelności w wieku od 0 do 44 lat w porównaniu z okresem od 2014 do 2019 roku, a dane z Wielkiej Brytanii pokazują, że dzieci w wieku od 10 do 14 lat zaszczepione COVID umierają 28 razy częściej niż ich nieszczepieni rówieśnicy .

Podałem inne przykłady danych w innych artykułach i wszystkie pokazują ten sam trend. Najbardziej tragiczne w tym jest to, że jest to celowe. Żadna z agencji zajmujących się ochroną zdrowia publicznego nie spełniła swojego mandatu. Zamiast tego służą programowi „Wielkiego Resetu”. W końcu jednak wierzę, że prawda będzie po prostu zbyt przytłaczająca i oczywista, by mogła zostać zignorowana przez masy. FDA i CDC nie mogą usunąć wystarczającej liczby raportów, aby "ciosy" wyglądały na bezpieczne. Osobiste doświadczenia ludzi, również przewyższają każdy zestaw danych, a teraz obrażenia poszczepienne są tak powszechne, że większość ludzi zna kogoś, kto miał złą reakcję. I nie mogą tego ukrywać (ale mogą wymyślić inną "plandemie" , aby ukryć zgony spowodowane tymi śmiertelnymi truciznami z opóźnionym działaniem , gdyż zakrzepy stopniowo się rozwijają... dopow.) Who Is Deleting Dangers Of COVID Vaccines Data From VAERS? - GreatGameIndia
Edward7
Antidotum (aby oczyszczać się grafenu- nawet dla tych co spotykają się z zaszczepionymi) - aminokwasy siarkowe (np; czosnek), N-acetylocysteina, L-tauryna, metionina i glutation. Korzystny jest chlorofil (np wyciskany sok z mniszka lekarskiego), enzymy, witamina C i kiełki. Zarówno tłuszcze, jak i minerały są wiązane z kwaśnymi toksynami ... i także neutralizatory kwasu mlekowego w mięśniach - …More
Antidotum (aby oczyszczać się grafenu- nawet dla tych co spotykają się z zaszczepionymi) - aminokwasy siarkowe (np; czosnek), N-acetylocysteina, L-tauryna, metionina i glutation. Korzystny jest chlorofil (np wyciskany sok z mniszka lekarskiego), enzymy, witamina C i kiełki. Zarówno tłuszcze, jak i minerały są wiązane z kwaśnymi toksynami ... i także neutralizatory kwasu mlekowego w mięśniach - który powstaje w wyniku niedotlenienia - Co zabija ludzi, jeśli nie ma koronawirusa? Zakwaszenie, niedobór tlenu i patologiczne krzepnięcie …

... Dlatego kuracje z glutationem się sprawdziły i dlatego kuracje z N-acetylocysteiną, która jest prekursorem glutationu. Ponieważ działają dostarczając rezerw przeciwutleniaczy, aby poradzić sobie z toksyczną substancją, zatruciem, która została wprowadzona do organizmu... Zastrzyki, tlenek grafenu i pola elektromagnetyczne

Dowód na to, jak broń biologiczna "szczepionki" niszczy krew i jej krążenie

Protokoły detoksykacji tlenku grafenu Dr Ariyana Love, ND

Jest wiele osób, które doświadczają teraz wyrzutów sumienia i chcą wiedzieć, co mogą zrobić, aby odtruć nanocząsteczki tlenku grafenu i wstrzyknięte im białko wzmacniające jego funkcję. Ten artykuł zawiera wszystkie znane bezpieczne i skuteczne protokoły detoksykacji, które zarówno szczepieni, jak i nieszczepieni mogą wykorzystać, aby pomóc twojemu ciału usunąć te śmiertelne trucizny.

DR. PROTOKÓŁ ZELENKA
Dr Vladimir (Zev) Zelenko jest certyfikowanym lekarzem rodzinnym. Był pierwszym w Ameryce (marzec 2020 r.), który wprowadził skuteczną metodę leczenia (objawów) Covid-19. Nominowany do Nagrody Nobla dr Zelenko został ocenzurowany i usunięty z wielkiej technologii za udostępnienie formuły ratującej życie i potwierdzenie, że Covid-19 jest „bronią biologiczną masowego ludobójstwa”.
„Zatrute zastrzyki Covid-19 wytwarzają zabójcze przeciwciała, a zabójcze przeciwciała są bombami zegarowymi, które są wyzwalane przez narażenie na pasujące infekcje wirusowe” – mówi dr Zelenko. „NANA-ME może temu zapobiec. Ester metylowy kwasu N-acetyloneuraminowego (NANA-ME)”. Dalej mówi, że „NANE-ME może zapobiec wzmocnieniu zależnemu od przeciwciał (ADE) i potencjalnie miliardom zgonów”.

Dr Zelenko wyjaśnia tutaj, co możesz zrobić, jeśli zrobiłeś zastrzyk Covida.
Protokół dr Zelenki zawiera iwermektynę, hydroksychlorochinę (HCQ), cynk, witaminę D3 i kwercetynę. Cynk wraz z HCQ jako system dostarczania, podczas gdy witamina C z kwercetyną działa jako system dostarczania.
Zobacz Protokół dr Zelenki tutaj . Przeczytaj więcej o Protokole dr Zelenki i obejrzyj jego ostatni niezwykle ważny wywiad, tutaj .
Zamów produkty Dr. Zelenki tutaj .
Amerykańscy lekarze pierwszej linii pomagają ludziom uzyskać Ivermectin, tutaj .
Szpitale mogą zakupić Ivermectin do intensywnej opieki, tutaj .
Naukowe studia medyczne:
Ponad 100 badań dowodzących, że witamina D3 jest niezbędna w leczeniu (objawów przypisanych) Covid-19, można obejrzeć tutaj .
Zapoznaj się z badaniem dotyczącym leczenia niepożądanych reakcji wywołanych przez patologiczne przeciwciała wywołane przez Covid-19 szczepionki tutaj .
Zespół badawczy ze Słowacji odkrył pod mikroskopem, że Iwermektyna zatrzymuje krystaliczny wzrost hydrożeli tlenku grafenu w twoim ciele, tutaj .

WITAMINA C
Badanie to pokazuje, że kwas askorbinowy (witamina C) jest bardzo skuteczny w zmniejszaniu toksyczności tlenku grafenu z organizmu, tutaj . A to badanie pokazuje, że wysokie dawki witaminy C są również skutecznym leczeniem (objawów przypisanych) Covid-19, nawet dla krytycznie chorych, tutaj . Wreszcie, dożylna witamina C może być z powodzeniem stosowana w leczeniu pacjentów z (objawami przypisanymi) Covid-19, tutaj .
Ważna uwaga:
Jeśli przyjmujesz więcej niż 10 000 jednostek witaminy D3 dziennie, musisz przestać spożywać wszystkie suplementy mleczne i witaminę C, aby uniknąć skrzepów wapnia.

N-ACETYLOKLSTEINA (NAC)
Badania La Quinta Columna prowadzone przez Ricardo Delgado z powodzeniem przetestowały niedrogi sposób na usuwanie magnetycznych nanocząstek tlenku grafenu z ludzkiego ciała po wstrzyknięciu im trucizny Covid przy użyciu N-acetylocysteiny (NAC) i cynku .
„Te dwa przeciwutleniacze są niezbędne do degradacji tlenku grafenu” – mówi Delgardo. NAC powoduje, że organizm wydziela glutation endogennie, a glutation może zredukować toksyczność tlenku grafenu do zera. W tym artykule i filmie zobaczysz, jak Delgado opisuje, co robić, tutaj .

Studia naukowe:
Badania opublikowane w PubMed ujawnia, że biokompatybilny NAC zmniejsza ilość tlenku grafenu tutaj . W badaniu na zwierzętach, w którym użyto ulepszonego białka kolczastego do spowodowania uszkodzenia płuc u zwierząt poprzez wiązanie się z receptorami ACE2, zwierzęta były leczone za pomocą NAC, tutaj . Przeczytaj więcej o NAC tutaj .

Instrukcje:
La Quinta Columna zaleca przyjmowanie NAC 600-750 mg z samego rana na pusty żołądek. Weź również 2x tabletki cynku po 25 mg każda.
Wtórne: astaksantyna 5mg, kwerektyna, ostropest plamisty, witamina D3.

DR. PROTOKÓŁ RIMA
Dr Rima Laibow zaleca przyjmowanie 900 mg NAC dziennie. Niektórzy ludzie biorą nawet 1400 mg. Ponieważ NAC jest aminokwasem, można go bezpiecznie spożywać w niefarmaceutycznej, naturalnej postaci. Jeśli używasz syntetycznego farmaceutycznego NAC, skonsultuj się z lekarzem w sprawie dawkowania.
Oprócz NAC dr Rima stosuje również następujący protokół.
Dr. Rima można kupić
Chociaż NAC skutecznie umożliwia komórkom produkcję glutationu, ma pewne ograniczenia. Na przykład jest bardziej skuteczny, gdy jest wstrzykiwany niż przyjmowany doustnie. Również jego skuteczność zaczyna spadać po około 3 miesiącach, więc należy stosować rozwiązanie długoterminowe.

SURAMIN
Warto wspomnieć, że informator dr Judy Mikovitz stwierdził, że Suramin jest „antidotum” na broń biologiczną Covid-19, tutaj . Suramina to lek farmaceutyczny pozyskiwany z igieł sosnowych. Dr Mikovitz twierdzi, że wystarczy niewielka ilość Suraminy wstrzyknięta do organizmu. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem.

HERBATA IGŁA SOSNA
Igły sosnowe, świerk, cedr i jodła (iglaki) zawierają szikimat (kwas szikimowy) i mnóstwo innych metaskładników odżywczych, które zwiększają odporność, nawilżają i przyczyniają się do detoksykacji nanocząstek tlenku grafenu na poziomie komórkowym.
Herbatki z iglaków iglastych hamują niepożądane reakcje przenoszenia tlenku grafenu i białek kolców , oraz chronią przed składnikami kaskady krzepnięcia ; prawdopodobnie chroniąca przed skrzepami krwi. Herbata sosnowa hamuje również nieprawidłową replikację i modyfikację RNA i DNA.
Olejek z igieł iglastych i herbata z igieł odmładzają komórki i działają jako naturalny środek przeciwstresowy, przeciwbólowy i antybiotyk. Leczy każdy rodzaj bólu, stresu, urazu i zespołu stresu pourazowego, ponieważ działa bezpośrednio na nerwy, omijając układ nerwowy. To jeden z nielicznych metaskładników odżywczych, który wymazuje pamięć komórkową o urazach. Zasadniczo każdy powinien pić herbatę z igieł sosnowych lub zażywać olejek sosnowy.

SZIKIMATE
Shikimate był używany w tradycyjnej medycynie chińskiej do powstrzymania plag i pandemii . Shikimate zatrzymuje infekcje dróg oddechowych i replikację wirusa. Można go znaleźć w dużych dawkach w herbacie z igieł sosnowych. Występuje również w dużych ilościach w anyżu gwiazdkowatym, koprze włoskim i korzeniu, liściu i kwiatach mniszka lekarskiego.
Światowej sławy naukowiec Mike Adams Ranger Zdrowia i założyciel Natural News, wyjaśnia, jak można łatwo wyodrębnić szikimianu z tych ziół przy użyciu maszyny do espresso, tutaj . Podobnie jak inni eksperci, Strażnik Zdrowia wyraża swoje przekonanie, że zaszczepieni mogą nadal być w stanie się uratować, tutaj .

PROTOKÓŁ DAVIDA WOLFA
Bardzo ważne jest, aby spożywać jak najwięcej zdrowej żywności (bogatej w glutation, ziół, przypraw i naturalnych leków, które zawierają Shikimate - David Avocado Wolf to 20-letni, światowej sławy guru zdrowia. Protokół Davida Avocado Wolfa- ” tutaj .
Ważna uwaga:
Proszę spożywać wyłącznie naturalne formy C60 oferowane przez David Avocado Wolf. Należy unikać C60 w postaci farmaceutycznej ze względu na jawnie toksyczne właściwości. Podobnie jod znajdujący się w bielonej soli kuchennej jest trucizną i należy go unikać. Twoje ciało po prostu tego nie przyswoi.
Naturalne formy jodu mogą być przyswajane i wchłaniane przez organizm, podobnie jak jod znajdujący się w warzywach i ziołach.
(...)
Nawodnienie jest kluczem do twojego zdrowia, detoksykacji i korzystania z tych protokołów: wszystkich . Jeśli twoje ciało jest odwodnione, nie może prawidłowo wchłonąć cząstek odżywczych z tego, co spożywasz, a te składniki odżywcze zostaną wypłukane i utracone. Obecnie 97% światowej populacji jest odwodnionych, a 76% jest odwodnionych chronicznie . Wynika to z faktu, że większość naszej wody pitnej ma odczyn kwasowy, a cząsteczki są po prostu zbyt duże, aby mogły zostać wchłonięte przez nasze komórki.
Odwodnienie utrudnia komunikację komórkową. Picie 8 szklanek wody dziennie nie nawodni cię, chyba że woda zawiera elektrolity.
Niezwykle ważne jest, aby utrzymać równowagę PH organizmu. Chcesz być zawsze w stanie zasadowym . Kwaśny organizm jest pożywką dla chorób. Elektrolity nie tylko zapewnią nawodnienie, ale także zrównoważą PH.
Herbatka z igieł sosnowych jest naturalnym elektrolitem i bardzo nawilża, jednocześnie odbudowując komórki. Sól morska jest również naturalnym elektrolitem. Zwykła sól morska ma od 16 do 24 minerałów, ale sól himalajska ma 87 minerałów, czyli dokładnie tyle samo, co twoja krew. Wyrzuć więc sól kuchenną i zastąp ją solą himalajską.
Formuła nawilżająca:
Dodaj szczyptę soli himalajskiej do jednego litra wody. Wyciśnij ćwierć świeżego soku z limonki lub cytryny (limonka jest mniej cierpka i tak samo dobra) do szklanki himalajskiej naładowanej wody za każdym razem, gdy pijesz. Tworzy to kompletną formułę elektrolitową, która w pełni Cię nawodni.

DODATKOWE INFORMACJE
Dziennikarz śledczy Ramola D. posiada dodatkowe zalecenia dotyczące odtruwające Graphene tlenku (Go) i nanocząsteczek po ekspozycji z Chemtrails, tutaj .
Dr Carrie Madej sugeruje regularne kąpiele detoksykujące z glinką bentonitową, aby pomóc organizmowi usunąć nanocząsteczki GO.
Olej CBD i konopie pomogą Twojemu ciału oczyścić Nanocząsteczki GO.
Dwutlenek chloru może również detoksować GO.
MSM to kolejny suplement, który przywraca poziom glutationu.
Wodorowęglan sodu E500 (soda oczyszczona) pomoże utrzymać poziom PH w równowadze alkalicznej.

wordpress.com - Stosowanie paracetamolu na zespół objawów nazywany covid, jest poważnym błędem
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ale głupcy, którzy się dali zaszczepić to i z tego antidotum nie będą chcieli skorzystać!
Sławomir Sokołowski
Medaliku, @Edward7 napisał: nawet dla tych co spotykają się z zaszczepionymi , a więc dla każdego 😊
megur shares this
1