Edward7
133K

Samoorganizujące się „skrzepy” i „nanowprzewody”. Tlenek grafenu w szczepionkach COVID i zakrzepy …

( Natural News ) Pojawiła się poważna bomba , która demaskuje „szczepionki” przeciwko COVID-19 jako śmiertelne zastrzyki do wytwarzania skrzepó…
Edward7
Antidotum (aby oczyszczać się grafenu- nawet dla tych co spotykają się z zaszczepionymi) - aminokwasy siarkowe (np; czosnek), N-acetylocysteina, L-tauryna, metionina i glutation. Korzystny jest chlorofil (np wyciskany sok z mniszka lekarskiego), enzymy, witamina C i kiełki. Zarówno tłuszcze, jak i minerały są wiązane z kwaśnymi toksynami ... i także neutralizatory kwasu mlekowego w mięśniach - …More
Antidotum (aby oczyszczać się grafenu- nawet dla tych co spotykają się z zaszczepionymi) - aminokwasy siarkowe (np; czosnek), N-acetylocysteina, L-tauryna, metionina i glutation. Korzystny jest chlorofil (np wyciskany sok z mniszka lekarskiego), enzymy, witamina C i kiełki. Zarówno tłuszcze, jak i minerały są wiązane z kwaśnymi toksynami ... i także neutralizatory kwasu mlekowego w mięśniach - który powstaje w wyniku niedotlenienia - Co zabija ludzi, jeśli nie ma koronawirusa? Zakwaszenie, niedobór tlenu i patologiczne krzepnięcie …

... Dlatego kuracje z glutationem się sprawdziły i dlatego kuracje z N-acetylocysteiną, która jest prekursorem glutationu. Ponieważ działają dostarczając rezerw przeciwutleniaczy, aby poradzić sobie z toksyczną substancją, zatruciem, która została wprowadzona do organizmu... Zastrzyki, tlenek grafenu i pola elektromagnetyczne

Dowód na to, jak broń biologiczna "szczepionki" niszczy krew i jej krążenie

Protokoły detoksykacji tlenku grafenu Dr Ariyana Love, ND

Jest wiele osób, które doświadczają teraz wyrzutów sumienia i chcą wiedzieć, co mogą zrobić, aby odtruć nanocząsteczki tlenku grafenu i wstrzyknięte im białko wzmacniające jego funkcję. Ten artykuł zawiera wszystkie znane bezpieczne i skuteczne protokoły detoksykacji, które zarówno szczepieni, jak i nieszczepieni mogą wykorzystać, aby pomóc twojemu ciału usunąć te śmiertelne trucizny.

DR. PROTOKÓŁ ZELENKA
Dr Vladimir (Zev) Zelenko jest certyfikowanym lekarzem rodzinnym. Był pierwszym w Ameryce (marzec 2020 r.), który wprowadził skuteczną metodę leczenia (objawów) Covid-19. Nominowany do Nagrody Nobla dr Zelenko został ocenzurowany i usunięty z wielkiej technologii za udostępnienie formuły ratującej życie i potwierdzenie, że Covid-19 jest „bronią biologiczną masowego ludobójstwa”.
„Zatrute zastrzyki Covid-19 wytwarzają zabójcze przeciwciała, a zabójcze przeciwciała są bombami zegarowymi, które są wyzwalane przez narażenie na pasujące infekcje wirusowe” – mówi dr Zelenko. „NANA-ME może temu zapobiec. Ester metylowy kwasu N-acetyloneuraminowego (NANA-ME)”. Dalej mówi, że „NANE-ME może zapobiec wzmocnieniu zależnemu od przeciwciał (ADE) i potencjalnie miliardom zgonów”.

Dr Zelenko wyjaśnia tutaj, co możesz zrobić, jeśli zrobiłeś zastrzyk Covida.
Protokół dr Zelenki zawiera iwermektynę, hydroksychlorochinę (HCQ), cynk, witaminę D3 i kwercetynę. Cynk wraz z HCQ jako system dostarczania, podczas gdy witamina C z kwercetyną działa jako system dostarczania.
Zobacz Protokół dr Zelenki tutaj . Przeczytaj więcej o Protokole dr Zelenki i obejrzyj jego ostatni niezwykle ważny wywiad, tutaj .
Zamów produkty Dr. Zelenki tutaj .
Amerykańscy lekarze pierwszej linii pomagają ludziom uzyskać Ivermectin, tutaj .
Szpitale mogą zakupić Ivermectin do intensywnej opieki, tutaj .
Naukowe studia medyczne:
Ponad 100 badań dowodzących, że witamina D3 jest niezbędna w leczeniu (objawów przypisanych) Covid-19, można obejrzeć tutaj .
Zapoznaj się z badaniem dotyczącym leczenia niepożądanych reakcji wywołanych przez patologiczne przeciwciała wywołane przez Covid-19 szczepionki tutaj .
Zespół badawczy ze Słowacji odkrył pod mikroskopem, że Iwermektyna zatrzymuje krystaliczny wzrost hydrożeli tlenku grafenu w twoim ciele, tutaj .

WITAMINA C
Badanie to pokazuje, że kwas askorbinowy (witamina C) jest bardzo skuteczny w zmniejszaniu toksyczności tlenku grafenu z organizmu, tutaj . A to badanie pokazuje, że wysokie dawki witaminy C są również skutecznym leczeniem (objawów przypisanych) Covid-19, nawet dla krytycznie chorych, tutaj . Wreszcie, dożylna witamina C może być z powodzeniem stosowana w leczeniu pacjentów z (objawami przypisanymi) Covid-19, tutaj .
Ważna uwaga:
Jeśli przyjmujesz więcej niż 10 000 jednostek witaminy D3 dziennie, musisz przestać spożywać wszystkie suplementy mleczne i witaminę C, aby uniknąć skrzepów wapnia.

N-ACETYLOKLSTEINA (NAC)
Badania La Quinta Columna prowadzone przez Ricardo Delgado z powodzeniem przetestowały niedrogi sposób na usuwanie magnetycznych nanocząstek tlenku grafenu z ludzkiego ciała po wstrzyknięciu im trucizny Covid przy użyciu N-acetylocysteiny (NAC) i cynku .
„Te dwa przeciwutleniacze są niezbędne do degradacji tlenku grafenu” – mówi Delgardo. NAC powoduje, że organizm wydziela glutation endogennie, a glutation może zredukować toksyczność tlenku grafenu do zera. W tym artykule i filmie zobaczysz, jak Delgado opisuje, co robić, tutaj .

Studia naukowe:
Badania opublikowane w PubMed ujawnia, że biokompatybilny NAC zmniejsza ilość tlenku grafenu tutaj . W badaniu na zwierzętach, w którym użyto ulepszonego białka kolczastego do spowodowania uszkodzenia płuc u zwierząt poprzez wiązanie się z receptorami ACE2, zwierzęta były leczone za pomocą NAC, tutaj . Przeczytaj więcej o NAC tutaj .

Instrukcje:
La Quinta Columna zaleca przyjmowanie NAC 600-750 mg z samego rana na pusty żołądek. Weź również 2x tabletki cynku po 25 mg każda.
Wtórne: astaksantyna 5mg, kwerektyna, ostropest plamisty, witamina D3.

DR. PROTOKÓŁ RIMA
Dr Rima Laibow zaleca przyjmowanie 900 mg NAC dziennie. Niektórzy ludzie biorą nawet 1400 mg. Ponieważ NAC jest aminokwasem, można go bezpiecznie spożywać w niefarmaceutycznej, naturalnej postaci. Jeśli używasz syntetycznego farmaceutycznego NAC, skonsultuj się z lekarzem w sprawie dawkowania.
Oprócz NAC dr Rima stosuje również następujący protokół.
Dr. Rima można kupić
Chociaż NAC skutecznie umożliwia komórkom produkcję glutationu, ma pewne ograniczenia. Na przykład jest bardziej skuteczny, gdy jest wstrzykiwany niż przyjmowany doustnie. Również jego skuteczność zaczyna spadać po około 3 miesiącach, więc należy stosować rozwiązanie długoterminowe.

SURAMIN
Warto wspomnieć, że informator dr Judy Mikovitz stwierdził, że Suramin jest „antidotum” na broń biologiczną Covid-19, tutaj . Suramina to lek farmaceutyczny pozyskiwany z igieł sosnowych. Dr Mikovitz twierdzi, że wystarczy niewielka ilość Suraminy wstrzyknięta do organizmu. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem.

HERBATA IGŁA SOSNA
Igły sosnowe, świerk, cedr i jodła (iglaki) zawierają szikimat (kwas szikimowy) i mnóstwo innych metaskładników odżywczych, które zwiększają odporność, nawilżają i przyczyniają się do detoksykacji nanocząstek tlenku grafenu na poziomie komórkowym.
Herbatki z iglaków iglastych hamują niepożądane reakcje przenoszenia tlenku grafenu i białek kolców , oraz chronią przed składnikami kaskady krzepnięcia ; prawdopodobnie chroniąca przed skrzepami krwi. Herbata sosnowa hamuje również nieprawidłową replikację i modyfikację RNA i DNA.
Olejek z igieł iglastych i herbata z igieł odmładzają komórki i działają jako naturalny środek przeciwstresowy, przeciwbólowy i antybiotyk. Leczy każdy rodzaj bólu, stresu, urazu i zespołu stresu pourazowego, ponieważ działa bezpośrednio na nerwy, omijając układ nerwowy. To jeden z nielicznych metaskładników odżywczych, który wymazuje pamięć komórkową o urazach. Zasadniczo każdy powinien pić herbatę z igieł sosnowych lub zażywać olejek sosnowy.

SZIKIMATE
Shikimate był używany w tradycyjnej medycynie chińskiej do powstrzymania plag i pandemii . Shikimate zatrzymuje infekcje dróg oddechowych i replikację wirusa. Można go znaleźć w dużych dawkach w herbacie z igieł sosnowych. Występuje również w dużych ilościach w anyżu gwiazdkowatym, koprze włoskim i korzeniu, liściu i kwiatach mniszka lekarskiego.
Światowej sławy naukowiec Mike Adams Ranger Zdrowia i założyciel Natural News, wyjaśnia, jak można łatwo wyodrębnić szikimianu z tych ziół przy użyciu maszyny do espresso, tutaj . Podobnie jak inni eksperci, Strażnik Zdrowia wyraża swoje przekonanie, że zaszczepieni mogą nadal być w stanie się uratować, tutaj .

PROTOKÓŁ DAVIDA WOLFA
Bardzo ważne jest, aby spożywać jak najwięcej zdrowej żywności (bogatej w glutation, ziół, przypraw i naturalnych leków, które zawierają Shikimate - David Avocado Wolf to 20-letni, światowej sławy guru zdrowia. Protokół Davida Avocado Wolfa- ” tutaj .
Ważna uwaga:
Proszę spożywać wyłącznie naturalne formy C60 oferowane przez David Avocado Wolf. Należy unikać C60 w postaci farmaceutycznej ze względu na jawnie toksyczne właściwości. Podobnie jod znajdujący się w bielonej soli kuchennej jest trucizną i należy go unikać. Twoje ciało po prostu tego nie przyswoi.
Naturalne formy jodu mogą być przyswajane i wchłaniane przez organizm, podobnie jak jod znajdujący się w warzywach i ziołach.
(...)
Nawodnienie jest kluczem do twojego zdrowia, detoksykacji i korzystania z tych protokołów: wszystkich . Jeśli twoje ciało jest odwodnione, nie może prawidłowo wchłonąć cząstek odżywczych z tego, co spożywasz, a te składniki odżywcze zostaną wypłukane i utracone. Obecnie 97% światowej populacji jest odwodnionych, a 76% jest odwodnionych chronicznie . Wynika to z faktu, że większość naszej wody pitnej ma odczyn kwasowy, a cząsteczki są po prostu zbyt duże, aby mogły zostać wchłonięte przez nasze komórki.
Odwodnienie utrudnia komunikację komórkową. Picie 8 szklanek wody dziennie nie nawodni cię, chyba że woda zawiera elektrolity.
Niezwykle ważne jest, aby utrzymać równowagę PH organizmu. Chcesz być zawsze w stanie zasadowym . Kwaśny organizm jest pożywką dla chorób. Elektrolity nie tylko zapewnią nawodnienie, ale także zrównoważą PH.
Herbatka z igieł sosnowych jest naturalnym elektrolitem i bardzo nawilża, jednocześnie odbudowując komórki. Sól morska jest również naturalnym elektrolitem. Zwykła sól morska ma od 16 do 24 minerałów, ale sól himalajska ma 87 minerałów, czyli dokładnie tyle samo, co twoja krew. Wyrzuć więc sól kuchenną i zastąp ją solą himalajską.
Formuła nawilżająca:
Dodaj szczyptę soli himalajskiej do jednego litra wody. Wyciśnij ćwierć świeżego soku z limonki lub cytryny (limonka jest mniej cierpka i tak samo dobra) do szklanki himalajskiej naładowanej wody za każdym razem, gdy pijesz. Tworzy to kompletną formułę elektrolitową, która w pełni Cię nawodni.

DODATKOWE INFORMACJE
Dziennikarz śledczy Ramola D. posiada dodatkowe zalecenia dotyczące odtruwające Graphene tlenku (Go) i nanocząsteczek po ekspozycji z Chemtrails, tutaj .
Dr Carrie Madej sugeruje regularne kąpiele detoksykujące z glinką bentonitową, aby pomóc organizmowi usunąć nanocząsteczki GO.
Olej CBD i konopie pomogą Twojemu ciału oczyścić Nanocząsteczki GO.
Dwutlenek chloru może również detoksować GO.
MSM to kolejny suplement, który przywraca poziom glutationu.
Wodorowęglan sodu E500 (soda oczyszczona) pomoże utrzymać poziom PH w równowadze alkalicznej.

wordpress.com - Stosowanie paracetamolu na zespół objawów nazywany covid, jest poważnym błędem
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ale głupcy, którzy się dali zaszczepić to i z tego antidotum nie będą chcieli skorzystać!
Sławomir Sokołowski
Medaliku, @Edward7 napisał: nawet dla tych co spotykają się z zaszczepionymi , a więc dla każdego 😊
megur shares this
1