CUDOWNY MEDALIK
3902

Podziękowanie za modlitwę wstawienniczą w intencji mojego Śp.Brata

STOKROTNE BÓG ZAPŁAĆ DZIĘKUJĘ KAŻDEJ POJEDYNCZEJ OSOBIE Z CAŁEGO SERCA ❤️ za modlitwę w intencji mojego Śp. Brata. Niech Dobry Bóg hojnie wynagrodzi życzliwość, współczucie i modlitwę. Niech Trójca …More
STOKROTNE BÓG ZAPŁAĆ
DZIĘKUJĘ KAŻDEJ POJEDYNCZEJ OSOBIE Z CAŁEGO SERCA
❤️ za modlitwę w intencji mojego Śp. Brata.
Niech Dobry Bóg hojnie wynagrodzi życzliwość, współczucie i modlitwę.
Niech Trójca Święta Wszystkich Błogosławi i udziela nieskończoną ilość Łask. Niech Maryja Dziewica otacza Was Swoim Matczynym Płaszczem.
Wierzę, że mój Brat również wstawia się za Wami.
Ja również obiecuję modlitwę w Waszych intencjach.

Ps. Potrzebuję pilnie zamówić Gregoriankę za Brata. Może mi ktoś polecić Bożego Kapłana, który zgodziłby się odprawić 30 Mszy Świętych, ale bez dodatkowych intencji?
----------------------------------------- Jak ważna jest modlitwa wstawiennicza, daje świadectwo Gloria Polo, która dzięki błaganiu wielu obcych nieznanych sobie osób, została uratowana od piekła, przywrócona do życia i cudownie uzdrowiona. Oto Słowa Jezusa skierowane do niej: ''(...)„Tej łaski powrotu nie otrzymujesz dzięki modlitwom twoich przyjaciół i najbliższych. Można się tego spodziewać i jest to normalne …More
Maja 21
Czytałam świadectwo Glorii Polo. Bardzo wymowne.
Odnośnie Gregorianki to ja zamówiłam w swojej parafii, aby być na każdej Mszy osobiście.
CUDOWNY MEDALIK
Dzięki Maja, ja bym wolała nie być osobiście na Mszy Św, ale mieć pewność, że Kapłan odprawi godnie, pobożnie i z wiarą Najświętszą Ofiarę Eucharystyczną Mszy Świętej i nie będzie 5 księży i 5 intencji.
CUDOWNY MEDALIK
Świadectwo Glorii Polo jest niesamowite i aż trudno w nie uwierzyć. Każdy powinien je przeczytać, lub wysłuchać. Gorąco polecam.