olek19801
Lek jest dostępny na e-receptę Viregyt K, łatwo go kupić on-line. Wystarczy wpisać w przeglądarkę nazwę leku lub e-recepta , wybrać sobie firmę medyczną, która tą usługę proponuje i wypełnić formularz. Opłata za "usługę medyczną" tj wypisanie e-recepty w różnych firmach jest różna 30-100zł. [Widać, jak pazerni „aptekarze” korzystają ze skandalicznej bierności w tej sprawie „lekarzy rządowych”. …More
Lek jest dostępny na e-receptę Viregyt K, łatwo go kupić on-line. Wystarczy wpisać w przeglądarkę nazwę leku lub e-recepta , wybrać sobie firmę medyczną, która tą usługę proponuje i wypełnić formularz. Opłata za "usługę medyczną" tj wypisanie e-recepty w różnych firmach jest różna 30-100zł. [Widać, jak pazerni „aptekarze” korzystają ze skandalicznej bierności w tej sprawie „lekarzy rządowych”. MD] Cena leku ok.55-59zł (apteka Olimpijska -Łódź). Można kupić max 2 opakowania.
W formularzu w punkcie: dolegliwości nie wpisywać COVID tylko GRYPA. Viregyt K jest lekiem na grypę podawanym chorym chyba od 50 lat. Moim zdaniem w formularzu wpisywać nie za dużo.
dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=30894&It
Augustyn z Hippony
Na szczepionkach sie lepiej zarabia. Przeciez chyba nikt o zdrowych zmyslach nie wierzy w to, ze rzadowi zalezy na zdrowiu narodu! No chyba, ze Elkam, ale zazanczylem, ze chodzi o ludzi zdrowych umyslowo.
Dziecko
Po to, by się odbijali od ścian szpitala lub umierali pod respirator ami
Anieobecny
Pytania retoryczne się mnożą...
olek19801
LECZENIE COVID
przychodnia-przemysl.pl

Strona przychodni dr Bodnara

===============

Raport dr Basiukiewicza również obnaża kłamstwa
Zamieniono grypę na Covida – prof. zw. dr hab. Roman Zieliński
jac505
Rząd nie chce amantadyny, bo globaliści nie chcą wyleczenia ludzkości tylko jej zniszczenia. Chcą zachować resztkę zasobów naturalnych, metodą selekcji pozbyć się ludzi chorych, z wadami, pozostawiając najzdrowszych, przerobić ich genetycznie aby mogli polecieć w kosmos i zasiedlać nowe planety. Ale jakie planety ? Kosmos to hologram. Panie Jezu przyjdź !
fartuszniak leszek
Kosmos, jaki pokazują w świeckich mediach, to fikcja.
Ostatnio często mówią o "kosmitach", niby o przybyszach z innych planet, a właściwie kosmici to demony.
Ten temat omawia Ks. Jarosław Bukowski:
=> "Bóg i Anioły kontra demony i rola UFO" - Ks. Jarosław Bukowski 20.02.2018
jac505
Słuchałem tego wywiadu sporo lat temu. Dzięki za przypomnienie. UFO to prawdopodobnie awatary demonów piekielnych, sztuczna inteligencja, ich zdalne czujki, czujniki zbierające dane, obserwujące nas, Pozdrawiam