Clicks1.6K
pl.news
16

Viganò: "jak możemy oczekiwać, by nasza modlitwa była miła Niebu?"

Słynna pokora Franciszka jest dla arcybiskupa Viganò "dążeniem do narcystycznego i politycznego celu", który chce "zadowolić świat".

Viganò powiedział AldoMariaValli.it (7 kwietnia), że nie można wymagać "posłuszeństwa papieżowi", jeśli siedzący na tronie zachowuje się "jakby nie był papieżem".

Oskarża on Franciszka o "pomniejszanie i poniżanie" Matki Bożej, być może po to, by zadowolić protestantów: "jeśli ekumenizm zakłada zhańbienie Matki Bożej i tłamszenie prawd katolickich, by zadowolić tych, którzy się mylą, mamy kolejny dowód, że ekumenizm nie podoba się Bogu".

Jeśli chodzi o "cholerną Pachamamę", Viganò zauważa zastąpienie Matki Bożej przez Matkę Ziemię "w poszanowaniu religii globalistów i ekologów".

Wniesienie wywyższonego bóstwa do przez prałatów do św. Piotra zbezcześciło kościół, który teraz wymaga rekonsekracji, wyjaśnia: do tego czasu, wszystkie liturgie tam przeprowadzane dodają świętokradztwa do świętokradztwa".

Koronawirusowe niedostatki sakramentów są dla Viganò "karą" za naszą niewierność, świętokradztwa liturgiczne, obojętność duchowieństwa, komunię do ręki, niechlujstwo celebracji: "jak możemy oczekiwać, że nasza modlitwa będzie przyjemna dla Nieba?".

Grafika: Carlo Maria Viganò, #newsKfacgpjntu
Mark0S
Pokora Franciszka to aktorstwo dla mas
Naucz mnie pokory
To ja już teraz wiem kto w przyszłym roku dostanie oskara za główną rolę męską pierwszoplanową. "and the oscar goes to" Jorge Mario Bergoglio za rolę papieża.
elbow
"Cholerna Paczamama" - w kręgach zbliżonych do Opus Dei wyraźnie nie lubią tego idola. Może chodzi o to że zdetronizował Ducha Asyżu?
Quas Primas
Tak, to jest kara!
---------------------------------------
"Koronawirusowe niedostatki sakramentów są dla Viganò "karą" za naszą niewierność, świętokradztwa liturgiczne, obojętność duchowieństwa, komunię do ręki, niechlujstwo celebracji: "jak możemy oczekiwać, że nasza modlitwa będzie przyjemna dla Nieba?".
olek19801
Może nasza modlitwa już nie dociera do nieba? ...
CUDOWNY MEDALIK
Szanujmy naszych duchownych. To jest niedopuszczalne, aby pisząc o Arcybiskupie używać tylko samego nazwiska, tak jak w stosunku do osoby świeckiej. Tym bardziej, że Arcybiskup Vigano, jest wiarygodny i godny naśladowania.