Clicks1.2K
pl.news
5

Biskupi niemieccy zachwyceni: 2600 pracowników duszpasterskich weźmie udział w "błogosławieństwie" związków homoseksualnych

2.600 pracowników niemieckiego Kościoła, w tym księży i świeckich, podpisało petycję, w której ślubują, że będą próbowali "błogosławić" związki homoseksualne.

Biskupi Akwizgranu, Dieser i Birgit Mock, kobieta z Drogi Samobójczej/ Synodalnej, odebrali swoje nominacje w sobotę. Dieser stwierdził, że opinia Watykanu, iż Kościół nie może błogosławić grzechu, jest tylko "opinią" i wywołuje "irytację i rozdrażnienie".

Mock zarzuciła, że "zmuszanie" homoseksualistów do "negowania" swojej seksualności nie odpowiada ich obrazowi Boga i człowieka. Nie potrafiła wymienić ani jednej osoby, która została "zmuszona" przez Kościół.

Ta homoseksualna schizma objawi się 10 maja, kiedy to w całych Niemczech sygnatariusze odprawią fałszywe homoseksualne "błogosławieństwa".

Biskup Essen, Overbeck, zaprzeczył ponownie (Heute.de, 28 marca), temu że akty homoseksualne są grzeszne i pochwalił swoich księży za "błogosławienie" związków homoseksualnych przez lata.

Jest mało prawdopodobne, że "błogosławiący" homoseksualistów znajdą 2600 homoseksualistów zainteresowanych bezużytecznymi rytuałami dekadenckiego niemieckiego kościoła pieniężnego.

Grafika: Helmut Dieser, © Pressebild, Bistum Aachen, #newsTnuksopneh

marcys.td
Deutschland Schwuler uber alles
Naucz mnie pokory
Szatan ich do reszty zwiódł.Biada im.
wacula25wp.pl
PRZERAŻENIE deptają CHRYSTUSA z uśmiechem
Weronika....S
To satanistyczni dranie bez lęku podważają Boży plan stworzenia ludzi ,,kobieta i mężczyzną,,.
trio plus
Ci zachwyceni niech poczytają Pismo Święte.