przeciwherezjom
@woj_tek Wiem, że być może w środku będzie jakiś czip. Ale to jeszcze nie ten z Ks. Apokalipsy. Oni nawet specjalnie pozwalają na przecieki w tej sprawie - działalność światowego terroru jest obliczona na wiele lat do przodu, cała diabelska psychologia jest przygotowywana. Chodzi o to, by gdy wejdzie właściwy czip bestii jak największy procent ludzi go łyknął. Robienie teraz falstartu w tej …More
@woj_tek Wiem, że być może w środku będzie jakiś czip. Ale to jeszcze nie ten z Ks. Apokalipsy. Oni nawet specjalnie pozwalają na przecieki w tej sprawie - działalność światowego terroru jest obliczona na wiele lat do przodu, cała diabelska psychologia jest przygotowywana. Chodzi o to, by gdy wejdzie właściwy czip bestii jak największy procent ludzi go łyknął. Robienie teraz falstartu w tej kwestii jest celowe - ludzie oswoją się z myślą (psychologia!) że czip już jest, potem, że go mieli i jakoś żyją (nie wszyscy umrą z powodu szczepionki) i gdy przyjdzie czas na ten właściwy, zbrodniczy czip, już nie będą się tak go mocno bać. Dlatego, nawet w dobrej wierze nie należy tego czipa w szczepionce reklamować czy intensywnie o tym informować. A przy okazji skupienia się na owym czipie pominiemy problem zarazy rozpowszechnionej przez szczepionkę - tu się warto skupić.... Bo to będzie potężna bomba biologiczna (nie chemiczna) która oczywiście będzie zabijać nie tylko zaszczepionych. Np bardziej odporni ludzie w wieku pracowniczym dostaną w pracy szczepionkę. Rzeczywiście ją przeżyją - ale przyjdą do domu. Zarażą własne, malutkie dzieci (jest zapowiedziane chyba aż w La Salette, że małe dzieci w strasznych męczarniach będą umierać na rękach) i starsze osoby i... będzie masakra. W dodatku, okaże się, że media zrobią nagonkę liczbową - powie się, że winni są ci, którzy szczepionki nie przyjęli, bo właśnie oni poumierają - w ten sposób wyniknie kolejne wielkie oszustwo na skalę światową, że wzrost umieralności i to znaczący nie jest spowodowany szczepionką!!!! Przecież to logiczne - tylko idiota da szczepionkę, że po niej po prostu ludziska umierają. Oni chcą (i chyba im się to uda) odwrócić jak zwykle kota do góry ogonem. ROZUMIECIE!!!!????
scythia
woj_tek
ELOHIM = Elkam ile dostajesz srebrników od szczepionkowej korporacji za sianie tej diabelskiej masońskiej pro szczepionkowej i antypolskiej, antykatolickiej propagandy? Oj, piekiełko czeka 🥴 🤑 ! ! ! 🥴 🤑
olek19801
Może pracuje dla Demagoga finansowanego przez Morawieckiego z Sorosem.
woj_tek shares this
2.2K
UWAGA! Całkowita cenzura ws. faktów o pandemii COVID-19? Mamy formę prawną dla polskiego YouTube!
MementoMori+++
Kryminaliści, jak chcą niech się szczepią . Nawet jak będą zmuszać i grozić to trzeba się zapierać rękami i nogami . Wojna toczy się w woli, nawet jak ze wszystkich sił nie będziemy chcieli tej szczepionki i ją będziemy odrzucać a mimo to nas zaszczepią, to przed Bogiem poniosą odpowiedzialność za tą zbrodnię i eksperyment medyczny a najgorszym przypadku za ten przymus do cyfografu z szatanemMore
Kryminaliści, jak chcą niech się szczepią . Nawet jak będą zmuszać i grozić to trzeba się zapierać rękami i nogami . Wojna toczy się w woli, nawet jak ze wszystkich sił nie będziemy chcieli tej szczepionki i ją będziemy odrzucać a mimo to nas zaszczepią, to przed Bogiem poniosą odpowiedzialność za tą zbrodnię i eksperyment medyczny a najgorszym przypadku za ten przymus do cyfografu z szatanem bo nie od dziś wiadomo że szczepionki mają być z materiałów pobranych z ludzkich płodów... Oby policja i wojsko się obudziły z letargu który im wmówił rząd-agenda wraz z mass mediami
Naucz mnie pokory
17.06.2012, 20:15 - Ich nikczemne plany obejmują również nowe światowe szczepienia, które na całym świecie spowodują chorobę
Moja szczerze umiłowana córko, plany grup masońskich przejęcia walut światowych są coraz bliżej zakończenia.
Ich nikczemne plany obejmują również nowe światowe szczepienia, które na całym świecie spowodują chorobę, powodującą cierpienia na skalę, jakiej nigdy dotąd nie …More
17.06.2012, 20:15 - Ich nikczemne plany obejmują również nowe światowe szczepienia, które na całym świecie spowodują chorobę
Moja szczerze umiłowana córko, plany grup masońskich przejęcia walut światowych są coraz bliżej zakończenia.
Ich nikczemne plany obejmują również nowe światowe szczepienia, które na całym świecie spowodują chorobę, powodującą cierpienia na skalę, jakiej nigdy dotąd nie było.
Strzeżcie się takiego, nagle zapowiedzianego światowego szczepienia, gdyż ono was zabije.
Ich złe plany mogłyby zaszokować wszystkie niewinne dusze, które nie mają pojęcia, jak potężni są ci ludzie.
Napędzani żądzą władzy, majątku i pragnienia bycia boskimi we wszystkim co robią, uważają, że są niezwyciężeni.
Mają władzę nad bankami, rządami i są odpowiedzialni za rozpętanie przemocy na Bliskim Wschodzie.
Opanowali oni wiele światowych środków masowego przekazu, a prawda o ich niegodziwości kryje się za tak zwanymi organizacjami humanitarnymi.
Niestety, niewiele z dzieci Bożych wie o ich planach.
Musicie wiedzieć, że ręka Mojego Ojca spadnie nagle i szybko na narody, które chronią tych złych przywódców.
Zostaną one uderzone przez tsunami i trzęsienia ziemi takich rozmiarów, że zostaną zniszczone.
Ci, którzy wierzą, że są tak potężni, zobaczą ogień spadający z nieba tuż przed Moim Powtórnym Przyjściem.
Morza staną się jeziorami ognia i trudno się będzie ukryć przed karzącą ręką wyciągniętą nad tymi złymi duszami, które odrzucą Mój Kielich.
Zbuntowani, będą walczyć do końca z Moim Odwiecznym Ojcem i mocami Niebios.
Stojący po stronie antychrysta, z grup, z których on wyrósł, zrozumieją błąd swojego postępowania dopiero wtedy, gdy będzie już dla nich za późno.
Wielu z tych grup, w tym przywódców banków, rządów, szefów dużych firm jest wzajemnie powiązanych i wspólnie pracują na tym, aby zubożyć zwykłych ludzi, nawróci się po Ostrzeżeniu. I to jest to dobre.
Bliski jest czas, abym oddzielił te dusze, które Mnie kochają od tych, którzy są po stronie złego.
Ostrzegam. Będzie tylko tyle czasu, żeby się nawrócić. Dusze, które najbardziej potrzebują Mojego Miłosierdzia należą do tych nikczemnych grup, które nie mają szacunku dla Bożych praw.
Musicie modlić się, aby ujrzały one prawdę.
Musicie modlić się, żeby przestały zadawać utrapienia przez straszne ustawy, które zamierzają wprowadzić.
Musicie modlić się o powstrzymanie planu ludobójstwa gorszego niż to, które wprowadził Hitler podczas II Wojny Światowej.
Ta grupa, najliczniejsza od czasu swojego powstania w średniowieczu, to armia szatana. Będzie jej przewodził antychryst. Jej członkowie planowali przejęcie kontroli nad bankami od dziesięcioleci.
Wprowadzenie Znaku Bestii, chipa, do którego wszczepienia do ciała będą zmuszani każdy mężczyzna i każda kobieta w zamian za dostęp do jedzenia, planują od piętnastu lat.
Teraz, gdy nadszedł czas, aby ujawnili swoją Nową Światową Walutę, pamiętajcie, że modlitwa, dużo modlitwy, może mocno ograniczyć ich plany.
Oto modlitwa, aby uniknąć Jednego Światowego Rządu.

Modlitwa Krucjaty (61) O powstrzymanie powstania jednego światowego rządu

O Drogi Ojcze Niebieski,
wspominając Ukrzyżowanie Twojego Umiłowanego Syna, Jezusa
Chrystusa, błagamy Cię, abyś chronił nas, Twoje dzieci, od
Ukrzyżowania planowanego przez
antychrysta i jego zwolenników, aby zgładzić Twoje dzieci.

Obdarz nas łaskami, których potrzebujemy, by odmówić przyjęcia Znaku Bestii
i użycz nam niezbędnej pomocy do walki ze złem na świecie
rozpowszechnianym przez tych, którzy podążają drogą szatana.

Błagamy Cię, Drogi Ojcze, ochroń wszystkie Twoje dzieci
w tych strasznych czasach i uczyń nas wystarczająco silnymi, by powstać
i głosić Twoje Święte Słowo w każdej chwili.
Amen.

Moja córko, jestem zasmucony, że muszę ujawnić te rzeczy. Moi wyznawcy muszą rozumieć, co się dzieje.
Ci, którzy nie wierzą w te orędzia, nie będą mieli wątpliwości, gdy antychryst przedstawi im to, co przepowiedziałem.
Musicie łączyć się w modlitwie w grupy na całym świecie.
Im więcej Moich wyznawców, będzie to robić, tym silniejsza będzie obecność Ducha Świętego, a wtedy słabsza będzie armia szatana.
Nie bójcie się, bo takim prześladowaniom potraficie stawić czoła bez strachu.
Jeśli dobrze się przygotujecie, przestrzegając moich zaleceń, trwając na codziennej modlitwie, ten czas szybko minie.
Zawsze Mi ufajcie.
Pamiętajcie, że umarłem za wasze grzechy. Powinniście więc pozwolić Mi prowadzić was w tym czasie do Nowego Królestwa na Ziemi.
Tylko Ja, Jezus Chrystus, mogę was prowadzić. Pamiętajcie, że beze Mnie jesteście niczym.
Wasz Jezus
Naucz mnie pokory
13.10.2012, 16:10 - Wtedy zostaną wprowadzone powszechne szczepienia, które was zabiją, jeśli je przyjmiecie
Moja szczerze umiłowana córko, proroctwa przepowiedziane w Fatimie zaczynają się teraz ukazywać światu.
Jeden światowy rząd, utworzony w tych narodach, które niestrudzenie pracują razem, prawie zakończył swoją pracę, która wkrótce ma zostać przedstawiona światu.
Jej wynikiem będzie jedna, …More
13.10.2012, 16:10 - Wtedy zostaną wprowadzone powszechne szczepienia, które was zabiją, jeśli je przyjmiecie
Moja szczerze umiłowana córko, proroctwa przepowiedziane w Fatimie zaczynają się teraz ukazywać światu.
Jeden światowy rząd, utworzony w tych narodach, które niestrudzenie pracują razem, prawie zakończył swoją pracę, która wkrótce ma zostać przedstawiona światu.
Jej wynikiem będzie jedna, nowa światowa religia, obrzydliwość w oczach Mojego Ojca.
Mój Kościół został opanowany przez wrogów, którzy są wewnątrz niego, jak wilki w owczej skórze. Oszukują wszystkich, z którymi się zetkną.
Wtedy zostaną wprowadzone powszechne szczepienia, które was zabiją, jeśli je przyjmiecie.
To czas, kiedy tylko modlitwa, wiele modlitw, mogą złagodzić skutki tego strasznego zła wytworzonego przez elitarną grupę ludzi u władzy.
Pracują w każdej części waszych rządów i ci, którzy pracują, ramię w ramię z nimi, każdego dnia wiedzą, co robią.
Są tak przebiegli, że przedstawią każdy zły uczynek, jako wspaniałą rzecz, znakomicie służącą ludzkości. Zrobią wszystko, aby zbezcześcić wszystko to, co ma związek z Bogiem.
Będą szerzyć i promować pogaństwo. Dzieci Boże, które zaakceptują ich prawa i ich nauki, zostaną opanowane przy pomocy ich niegodziwych metod.
Musicie się modlić o ochronę, ale przede wszystkim musicie modlić się za te dusze. Ponieważ Mój Ojciec zamierza ich ukarać. On wybierze każdego z nich z osobna i wyniszczy. Bez waszych modlitw oni będą zgubieni i zostaną wrzuceni do jeziora ognia.
Wasz Jezus
Naucz mnie pokory
09.11.2012, 21:00 - To szczepienie będzie trucizną i zostanie przedstawione w ramach powszechnego planu opieki zdrowotnej
Moja szczerze umiłowana córko, w ciągu zaledwie dwóch lat, miliony dusz zostały już nawrócone i uratowane dzięki tej misji. Już samo twoje cierpienie uratowało dziesięć milionów dusz, tak jak obiecałem. Zatem, gdy może się wydawać, że światowe nieszczęścia wzrastają, to …More
09.11.2012, 21:00 - To szczepienie będzie trucizną i zostanie przedstawione w ramach powszechnego planu opieki zdrowotnej
Moja szczerze umiłowana córko, w ciągu zaledwie dwóch lat, miliony dusz zostały już nawrócone i uratowane dzięki tej misji. Już samo twoje cierpienie uratowało dziesięć milionów dusz, tak jak obiecałem. Zatem, gdy może się wydawać, że światowe nieszczęścia wzrastają, to jednak wiele dusz jest ratowanych poprzez modlitwę.
Cierpienie w Moje Imię zawsze staje się trudniejsze i tak bolesne, że trudno wytrzymać. A najbardziej intensywne jest wtedy, gdy szatan się złości. Obecnie jego gniew narasta i dlatego ataki na ciebie są tak bolesne. On i jego demony są wokół ciebie, ale nie mogą zaszkodzić ci w sposób fizyczny, gdyż chroni cię Ręka Mojego Ojca. To nie zmniejsza biczowania, które przechodzisz teraz, w czasie drugiej rocznicy tej Misji. Ale pamiętaj o tym.
Największe cierpienie dotyka wtedy, gdy misja lub działanie ofiarnej duszy odnosi sukces. Im więcej dusz jest ratowanych, tym potężniejsze są ataki złego ducha. Jego działania wzmagają się teraz w świecie w sposób widoczny. On, który dokłada wszelkich starań, aby ukryć swoje istnienie, wypracowuje drogę do wnętrza ducha tych biednych ludzi, którzy sami otwierają się na niego z powodu swoich żądzy ziemskich przyjemności i miłości władzy.
Siła szatana leży w jego zdolności do zwodzenia ludzkości tak, by byli oni przekonani, że jest on tylko symbolem używanym przez chrześcijan, aby wyjaśnić różnicę między dobrem i złem.
Szatan rozumie niebezpieczeństwo ujawnienia swojej obecności. Gdyby tak zrobił, wówczas więcej ludzi uznałoby, że Bóg istnieje.
On tego nie chce, więc tworzy świadomość swojego istnienia wśród tych, którzy oddają mu hołd. Ci ludzie, którzy akceptują istnienie szatana, czczą go tak, jak czynią to ludzie uczestniczący w kościołach katolickich w Mszach lub nabożeństwach w kościołach, aby chwalić Boga.
Tak wiele dusz zostało skradzionych. Bóg, Mój Ojciec Przedwieczny, zamierza ponownie je zdobyć przez Swoje Ostrzeżenie i kary, które zostaną wymierzone przeciwko tym, kiedy gromadzą się, aby czcić bestię.
Mój Ojciec będzie demaskował wyznawców szatana, którzy bezczeszczą Jego kościoły.
Oni są celem Jego kar i jeśli nie przestaną tego robić z własnego wolnego wyboru, zostaną powaleni Ręką Boga.
Powszechny jest wzrost tych grup satanistycznych, które uwidaczniają się na świecie poprzez sieć organizacji i przedsiębiorstw.
Są wszędzie; knują, organizują publiczne manifestacje, spiskują i tworzą nikczemne plany zniszczenia milionów niewinnych ludzi.
Wprowadzą oni formę ludobójstwa poprzez obowiązkowe szczepienia przeciwko waszym dzieciom z waszą zgodą lub bez niej.
To szczepienie będzie trucizną i zostanie przedstawione w ramach powszechnego planu opieki zdrowotnej.
Teraz ich plany się urzeczywistniają i już zaczęli je wprowadzać. Niektóre z ich planów w jednym kraju europejskim zostały wstrzymane przez Mojego Ojca z powodu modlitw dusz ofiarnych.
Patrzcie przed siebie i za siebie. Przypatrujcie się uważnie na pozornie niewinne nowe przepisy wprowadzane do waszych krajów, opracowane tak, abyście odczuwali, że mają poprawić wasze życie. Wiele z nich jest po prostu po to, aby zniewolić was poprzez podporządkowanie waszych praw pod to, co wydaje się być demokratycznymi prawami.
Demokracja zostanie zastąpiona dyktaturą, ale nie zostanie ona przedstawiona narodom jako taka. Gdy miliony zrzekną się wszystkich swoich praw w imię nowych, tolerancyjnych praw, będzie już za późno. Staniecie się więźniami.
Główni przywódcy na świecie pracują wspólnie, aby wprowadzić swoje nowe plany. Są oni częścią elity, której celem jest zaspakajanie chciwości, zdobycie bogactwa, kontroli i władzy. Nie akceptują Władzy Boga. Nie wierzą, że Moja śmierć na Krzyżu była po to, aby ocalić ich od ognia piekielnego.
Muszę im pokazać w jakim są błędzie. Nadszedł czas na Mnie, abym udowodnił im Moje Miłosierdzie, Moją miłość do nich.
Proszę odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty (84) o oświecenie dusz elit, które rządzą światem.
O drogi Jezu, błagam Cię, oświeć dusze elit, które rządzą światem.
Okaż im dowód Swojego Miłosierdzia. Pomóż im otworzyć swoje serca i pokazać prawdziwą pokorę na cześć Twojej wielkiej Ofiary przez śmierć na Krzyżu, gdy umarłeś za ich grzechy.
Pomóż im dostrzec, kto jest ich Prawdziwym Stwórcą, kto jest ich Stworzycielem i napełnij ich łaskami, aby zobaczyli Prawdę.
Proszę, powstrzymaj ich plany krzywdzenia milionów ludzi poprzez szczepienia, niedobór żywności, przymusowe adopcje niewinnych dzieci i podział w rodzinach, aby nie miały one miejsca.
Uzdrów ich. Okryj ich Twoim Światłem i zabierz ich na łono Twojego Serca, aby ocalić ich od sideł złego ducha. Amen.
Wasz Jezus
One more comment from Naucz mnie pokory
Naucz mnie pokory
Są to tylko trzy orędzia z ponad 1350-u orędzi przekazane prawie codziennie od listopada 2010 do maja 2015 roku przez Trójcę Świętą, a także przez Maryję Dziewicę, opublikowane i znane jako Księga Prawdy.Prawda została objawiona światu,można ją albo zaakceptować lub odrzucić.
wszystkie orędzia można przeczyta lub posłuchać pod linkiem paruzja.info/lista.php
przeciwherezjom
Nawet jeśli będzie z czipem to muszę przyznać Elohimowi rację, że nie będzie to istota tej szczepionki. To jeszcze nie czas na znamię bestii - jeszcze kilka lat. Ale szczepionka po prostu zabije i tyle. Są dobre strony, pokuszę się o czarny humor - niektóre wkurzające tu świry na glorii zaszczepią się i będzie nieco spokoju....
woj_tek
Szczepionka już ma znamię bestii. Szczepionki będą miały rożne nazwy i rożne postacie dla zmylenia. Będą szczepionkami p. grypie p. innym niby chorobom, w tradycyjnej postaci ele też w innych np. w postaci opasek na rękę, plastra a nawet będzie też metoda chipowania za pomocą długiej szpatułki, niby do pobierania testu na Covid czy innego powodu. MAJĄ CEL ZASZCZEPIĆ WSZYSTKICH LUDZI NA ZIEMI, …More
Szczepionka już ma znamię bestii. Szczepionki będą miały rożne nazwy i rożne postacie dla zmylenia. Będą szczepionkami p. grypie p. innym niby chorobom, w tradycyjnej postaci ele też w innych np. w postaci opasek na rękę, plastra a nawet będzie też metoda chipowania za pomocą długiej szpatułki, niby do pobierania testu na Covid czy innego powodu. MAJĄ CEL ZASZCZEPIĆ WSZYSTKICH LUDZI NA ZIEMI, bez wyjątków. Tych opornych, nieufnych też za pomocą rożnych podstępnych metod. Niektóre postacie tych szczepionek mają od co najmniej 2014r. Medialna paplanina o rzekomym jej poszukiwaniu jest jedynie przykrywką tego diabelskiego, wieloletniego już planu.

System dostarczania szczepionki "kropki kwantowej" - Lucyferaza

Tatuaże Gatesa mają być niewidocznie osadzone w szczepionkach koronawirusowych
Mikro czipy Billa Gatesa, do zdalnego wykrywania "Covid"?
Szczepionka i znak Bestii
Cele Agendy 21/2030, "Covid" narzędziem realizacji tych planów
Propaganda, która chce nas zmusić do przyjęcia eksperymentalnej szczepionki
Covid-19 został zaplanowany do wprowadzenia NWO, historia oszustwa

Operacja Koronawirus współdziała z agendą nanotechnologii
Globalne zdrowie publiczne to bardzo dobrze zorganizowana mafia
Psychopolitycy u władzy i zbiorowa terapia okultystyczna
„Hiszpańska grypa” z 1918 roku: zmarli tylko szczepieni
Szczepionka na grypę - śmiertelne zakażenie
Masoneria i szczepionki - „Architekci oszustwa”
Masońskie „braterstwo” i „równość wszystkich religii”
Francuskie wojsko; "Covid-19" ma na celu - kontrolę, sterylizację i redukcję
KE - miliony szczepionek na Covid, od twórcy epidemii Polio, depopulatora
Szczepionka przeciw polio powpduje polio, a przeciw grypie "covid19"

Szczepionka z zabitego płodu-dziecka, świadomość sprzeciwu

Jak ukrywa się informacje o zagrożeniach; szczepionki DNA na koronawirusa - 97% bezpłodność
Nowa Zelandia wprowadza; Obowiązkowe obozy kwarantanny
Błędne przekonanie o wirusie

Jedna światowa waluta i „Agenda ID2020”


translate.google.com/…v=WUJMR3BUm2s&feature=emb_logo
ELOHIM.
Zastanawiam się jak można wierzyć w te bzdury że szczepionka będzie z czipem?
BAH
List otwarty polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do władz oraz mediów.
dakowski.pl/…&task=view&id=29436&Itemid=100

SZCZEPIONKI
Badania nad szczepionkami przeciwko grypie pokazują, że w ciągu 10 lat tylko trzykrotnie stworzono szczepionkę o skuteczności na poziomie wyższym niż 50%. Szczepienie osób w podeszłym wieku wydaje się być nieskuteczne. Po 75 roku życia skute…More
List otwarty polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do władz oraz mediów.
dakowski.pl/…&task=view&id=29436&Itemid=100

SZCZEPIONKI
Badania nad szczepionkami przeciwko grypie pokazują, że w ciągu 10 lat tylko trzykrotnie stworzono szczepionkę o skuteczności na poziomie wyższym niż 50%. Szczepienie osób w podeszłym wieku wydaje się być nieskuteczne. Po 75 roku życia skuteczność prawie nie występuje /31/.
Z powodu stałej naturalnej mutacji wirusów, co można zaobserwować każdego roku w przypadku wirusa grypy, szczepionka jest co najwyżej tymczasowym rozwiązaniem, które wymaga nowych szczepionek za każdym następnym razem. Nieprzetestowana szczepionka, prowadzona w trybie awaryjnym i taka, której twórcy już uzyskali zwolnienie z odpowiedzialności prawnej od niepożądanych skutków, budzi poważne wątpliwości /32, 33/. Wątpliwości budzi także sposób produkcji szczepionki, brak przeprowadzenia standardowych, kilkuetapowych badań klinicznych, które zajmują zwykle kilka lat obserwacji skuteczności i bezpieczeństwa /34/. Nie życzymy sobie traktowania naszych pacjentów jako królików doświadczalnych.
Artykuł 39 Konstytucji RP mówi: "Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym bez dobrowolnie wyrażonej zgody". Czy Polacy będą informowani, że biorą udział w eksperymencie medycznym?
Oczekuje się, że w skali globalnej nastąpi 700 000 przypadków zgonu po szczepieniu /35/.
Jeśli 95% ludzi doświadcza Covid-19 praktycznie bezobjawowo, wystawienie ich na działanie nieprzetestowanej szczepionki jest karygodne.
Przyjęta w 2005 roku przez Unię Europejską tzw. Zasada Ostrożności mówi, że: "Jeśli istnieje prawdopodobne, chociaż mało znane, ryzyko negatywnych skutków nowej technologii, jest lepiej jej nie wprowadzać w życie niż ryzykować niepewne, ale potencjalnie bardzo szkodliwe, konsekwencje."
MementoMori+++
Wiem że szczepionka na koronawirusa ma być szczepionką RNA eksperymentalną która zmienia genom, a do takich nikogo zmuszać nie można , jak i do żadnej innej. A trzeba dodać że włoscy i hiszpańscy lekarze którzy mieli zakaz robienia autopsji zmarłym nakoronawirusa z powodu zarażliwości, jak zrobili autopsje okazało się że nikt na kowid nie zmarł , tylko po umierały osoby które były szczepione na …More
Wiem że szczepionka na koronawirusa ma być szczepionką RNA eksperymentalną która zmienia genom, a do takich nikogo zmuszać nie można , jak i do żadnej innej. A trzeba dodać że włoscy i hiszpańscy lekarze którzy mieli zakaz robienia autopsji zmarłym nakoronawirusa z powodu zarażliwości, jak zrobili autopsje okazało się że nikt na kowid nie zmarł , tylko po umierały osoby które były szczepione na grypę i którym respiratory rozsadziły płuca. Ci co się boją niech się szczepią, a ci co nie to najwyżej umrą i tyle . Zmuszać nie można i tyle, bo to wygląda na znamię Bestii bez któej nie będzie można nic kupić , a o tym było w Księdze Apokalipsy...
scythia
Jeszcze jedno, Juda nosił maseczkę i się zaraził? Jak to możliwe?
BAH
Nie zaraził się tylko włączył bezobjawowe myślenie.
Traktuje wynik testu jak wyrocznie ...
Jak każdy covidianin.
Nosi masoneczkę na pokaz.
Nie zachował innego dogmatu swej nowej wiary czyli dystansu.
Dziecko
Eloh jakiś tam, i co ty na to, w maseczce się zaraził 🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭
scythia
Tłuszcza i tak ustawi się w kolejce po magiczny specyfik. Niektórzy nawet zapłacą żeby dostać szybciej. Opierać się będzie kilka procent których albo złamią albo zutylizują. Tak to będzie po krótce wyglądać.
fartuszniak leszek
ELOHIM.
"Szczepionka z czipem i 5g w pakiecie"
---
Co tak nie znosisz Polaków, że im tak źle życzysz ?
ELOHIM.
Ja nikomu źle nie życzę. Napisałem tylko swój komentarz.
Dziecko
To płatny troll
ELOHIM.
Szczepionka z czipem i 5g w pakiecie 😂
scythia
Faktycznie jest się z czego śmiać abderyto!
woj_tek
ELOHIM = Elkam, ile dostajesz srebrników od szczepionkowej korporacji za sianie tej diabelskiej masońskiej pro szczepionkowej i antypolskiej, antykatolickiej propagandy? Oj, piekiełko czeka 🥴 🤑 !