pl.news
13.6K

Kardynał Müller: Biskup Bätzing minął się z powołaniem

Niemiecki "alternatywny katolicyzm" wykorzystał ostatni Synod Europejski w Pradze, aby okazać swoją rzekomą moralną i duchową wyższość nad katolicyzmem Wschodu, pisze Cardinal Müller na Kath.net (13 …More
Niemiecki "alternatywny katolicyzm" wykorzystał ostatni Synod Europejski w Pradze, aby okazać swoją rzekomą moralną i duchową wyższość nad katolicyzmem Wschodu, pisze Cardinal Müller na Kath.net (13 lutego).
Kardynał krytykuje Przewodniczącego Episkopatu Niemiec, Georga Bätzinga, który to czuje się "zaniepokojony" głosami ludzi nawołującymi do przejrzystości.
Ideologie homo i gender, które to są sprzeczne z wszelkimi naukowymi, filozoficznymi i teologicznymi tezami antropologicznymi, zastąpiły Wiarę Katolicką w ramach "alternatywnego katolicyzmu" Niemieckiej Sekty Synodalnej.
Zdaniem Müllera homoseksualiści nie potrzebują "pełnych hipokryzji inkluzywnych gestów" od prałatów, którzy "już dłużej" nie widzą się jako posłannicy Słowa Bożego, tylko jako przedstawiciele lobby transhumanistów.
Słowa Müllera: Biskup [= Bätzing], który "wbrew naturze własnego urzędu" zaprzecza samo-destrukcyjnej sile grzechu, aby uczynić Kościół wrażliwym na ataki i przedstawić go jako "zmienny", zupełnie nie …More
niewolnicaMaryi
Zastanawiam się kiedy kapłani się obudzą i pójdą za Tradycją i Pismem Świętym w KK , to jest ostatnia godzina . Wybór należy do nas albo wybierzemy drogę Chrystusa , albo antychrysta !!!