VĚDCI, EXPERTI: VĚTŠINA LIDÍ, KTEŘÍ BYLI OČKOVÁNI MRNA COVID VAKCÍNAMI, ZEMŘE

Většina lidí, kteří si vzali COVID „vakcínu“, bude do veľmi blizkej budúcností mrtvá. ( 1 - 3 rokov ) Důkazy jsou nyní k dispozici všem. Díky lidem, kteří se účastnili tohoto vůbec prvního lidského …More
Většina lidí, kteří si vzali COVID „vakcínu“, bude do veľmi blizkej budúcností mrtvá. ( 1 - 3 rokov ) Důkazy jsou nyní k dispozici všem.
Díky lidem, kteří se účastnili tohoto vůbec prvního lidského experimentu s genovou terapií mRNA, oklamaných tím, že to měla být „vakcína“ pro falešnou „pandemii“, která byla údajně způsobena nikdy neizolovanou „COVID-19“, nyní již na základě faktografického postvakcinačního výzkumu víme následující:
1.) Není to vakcína. Vakcína mRNA COVID-19 neposkytuje imunitu vůči Covidu nebo jeho variantám, takže stále můžete chytit Covid a přenést jej na ostatní, přičemž budete bez příznaků. Pravděpodobně budete potřebovat posilovací dávku každých 6 měsíců, takže se připravte na vyhrnutí rukávu každých šest měsíců, jakmile se systém ve vás aktivuje.
[odkaz na www.bustle.com]
2.) 95% účinnost je RRR (Relative Reduction Risk – Riziko relativního snížení), kde skutečná míra redukce ARR (Absolute Reduction Risk – Absolutní snížení rizika) je méně než 2% podle této …More
Mira393
a proč nepomřou všichni co byli očkovaní???
apredsasatoci
Lebo je medzi nimi 20% placebo.