Clicks1.2K
csk.news
7

Arcibiskup Vyvíjí Koronavirovou Terapii: Vláda Šťastná, Oligarchové Zuří

Douala arcibiskup Samuel Kleda (62), Kamerun, v létě 2020 vyvinul dva bylinné koronavirové léky založené na tradiční Africké medicíně.

Léky byly nedávno schváleny pro použití vládním vědeckým výborem a byly nabídnuty pro vývozní trh, uvádí 17. března Marius Macaire Biloa, národní koordinátor Kamerunské Katolické Zdravotnické Asociace.

Léčba je založena na Elixíru Covid, léku vyrobeného z Břeslence Dávivého (Trichilia emetica), jihoafrického věčně zeleného stromu a Adsak Covid, který je vyroben z rostlinky Aloe Vera a oba léky se musí užívat spolu.

Terapie byla aplikována na zhruba 10,000 lidí a ukazovala dobré výsledky. V Kamerunu jsou tyto léky poskytovány zdarma.

Jak by se dalo očekávat, média oligarchů terapii zdiskreditovala a nazvala ji "nedoloženou" jako by jakákoli Covid léčba - včetně vakcín - byla "ověřena."

#newsOazwxfljaj

apredsasatoci
Krásný pokojný den
Kamerun je možná možnou bezpečnou africkou destinací pro Evropana, ale pěkně prosím to tady vážně budeme probírat tradiční africkou medicínu a žasnout? A divit se s čím to arcibiskup přišel? Mám za to, že každá zem má své speciální univerzální bylinky a v Africe to není jiné. Jen je třeba pečlivě rozlišit jaká část rostliny je na co a v jaké koncentraci a za jakých okolnosti atd atd. To je …More
Kamerun je možná možnou bezpečnou africkou destinací pro Evropana, ale pěkně prosím to tady vážně budeme probírat tradiční africkou medicínu a žasnout? A divit se s čím to arcibiskup přišel? Mám za to, že každá zem má své speciální univerzální bylinky a v Africe to není jiné. Jen je třeba pečlivě rozlišit jaká část rostliny je na co a v jaké koncentraci a za jakých okolnosti atd atd. To je podobné jako u konopí zde v ČR. Spousta modelů s různým obsahem účinných látek a ne každý je vhodný a mnohdy vzhledem k tomu, že je to vedeno jako droga je výzkum okleštěn. A tedy i dávkování a potence účinné látky. Laik to jen obtížně zjistí. V případě bylinek je to vždy problém, pokud chceme cíleně využít jejich drogu. Bylinkou se nic zajisté nezkazí, je-li užita aspoň přiměřeně, ale může to být nevyvážený a slabý efekt a nebo i placebo efekt. Proto v mnoha případech musí nastupovat cílená farmaka, ať už je to třeba něco na ředění krve, když je trombóza a nebo když vám uvázne šutr ve žlučníku, tak ho vyženete spasmolytiky... Ale nijak mi bylinky nevadí, ba naopak, ovšem rozlišovat... Ostropestřec také násoskovi nepostaví nová játra... Je to rozhodně lepší než nic a je to dobře, že to poskytují zdarma. (viz. výše)
Sv.Prokop
Nemáme probírat tradiční africkou medicínu a žasnout ? To je rouhání proti Pachamamě !🤫
Krásný pokojný den
Pachamamča je odjinud a nemá léky.