W jaki sposób telewizja, sztuczna inteligencja, media społecznościowe wykorzystywane są do chronicznego …

Bill Gates chwali się, że nakazał Trumpowi nie badać zagrożeń związanych ze szczepionkami .... Ludzie umierają jak nigdy, oficjalne dane z 30 krajów …
rycerz NIEPOKALANEJ
Urzędnicy służby zdrowia przyznają, że Bill Gates rządzi światem
W raporcie opublikowanym w Politico, amerykańscy i europejscy urzędnicy oraz specjaliści od zdrowia globalnego przyznali, że Bill Gates kieruje globalną odpowiedzią na COVID.
Dr Joseph Mercola
5 godzin temu
czy bill gates rządzi światem
HISTORIA W SKRÓCIE
14 września 2022 roku Politico opublikowało specjalny raport oparty na czterech …More
Urzędnicy służby zdrowia przyznają, że Bill Gates rządzi światem
W raporcie opublikowanym w Politico, amerykańscy i europejscy urzędnicy oraz specjaliści od zdrowia globalnego przyznali, że Bill Gates kieruje globalną odpowiedzią na COVID.

Dr Joseph Mercola
5 godzin temu
czy bill gates rządzi światem
HISTORIA W SKRÓCIE
14 września 2022 roku Politico opublikowało specjalny raport oparty na czterech dziesiątkach wywiadów z amerykańskimi i europejskimi urzędnikami oraz globalnymi specjalistami ds. zdrowia, którzy przyznają, że Bill Gates prowadzi globalną odpowiedź COVID

Cztery organizacje zdrowotne - Fundacja Billa i Melindy Gatesów, GAVI, Coalition for Epidemic Preparedness Innovations (CEPI) oraz Wellcome Trust - szybko przejęły inicjatywę w globalnej reakcji na pandemię i choć wszystkie cztery twierdzą, że są niezależnymi organizacjami, w rzeczywistości są założone i/lub finansowane przez Gatesa.

W pierwszych dniach wybuchu epidemii Fundacja Gatesa, GAVI, CEPI i Wellcome Trust rozpoczęły skoordynowane działania mające na celu zidentyfikowanie producentów szczepionek, sfinansowanie testów, terapii lekowych i zastrzyków mRNA oraz opracowanie globalnego planu dystrybucji we współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia. W końcu nie udało im się osiągnąć własnych celów na wszystkich frontach

Gates nie ma kwalifikacji do wydawania zaleceń zdrowotnych i nigdy nie został wybrany do reprezentowania społeczeństwa.

Gates wykorzystał swoje bogactwo, wpływy i zwykłą przebiegłość, aby uzyskać pozycję, w której może dyktować globalną politykę zdrowotną dla własnych korzyści finansowych.

Odwiedź Mercola Market
Reklama
Pomysł, że Bill Gates wywiera nadmierny wpływ na globalne zdrowie, został konsekwentnie zaprzeczony i odrzucony jako loony teoria spiskowa. Ale jak w przypadku tak wielu innych rzeczy, ta teoria spiskowa okazuje się teraz być faktem spiskowym.

14 września 2022 roku Politico opublikowało obszerny raport specjalny oparty na "czterech tuzinach wywiadów z amerykańskimi i europejskimi urzędnikami oraz specjalistami od zdrowia globalnego", zatytułowany "How Bill Gates and His Partners Took Over the Global COVID Response "1.

Jak zauważył Igor Chudov na Substack,2 w ciągu kilku godzin nagłówek został zredagowany tak, aby brzmiał: "How Four Private Groups Used Their Clout to Control the Global COVID Response - With Little Oversight "3 , co ilustrują poniższe zrzuty ekranu autorstwa Chudova.

Artykuł Politico
Co ciekawe, pięć godzin po tej edycji, Politico ponownie zmieniło nagłówek, więc w chwili pisania tego artykułu brzmi on:4 "How Bill Gates and Partners Used Their Clout to Control the Global Covid Response - With Little Oversight". Jedyne słowo, którego teraz brakuje w oryginalnym nagłówku to "jego". Na stronie archive.today można zobaczyć, jak nagłówek zmieniał się tam i z powrotem w ciągu 15 godzin.5

Cztery organizacje Gatesa zmonopolizowały globalną reakcję na COVID
Według Politico,6 cztery organizacje zdrowotne - Fundacja Billa i Melindy Gatesów, GAVI, Coalition for Epidemic Preparedness Innovations (CEPI) oraz Wellcome Trust - szybko przejęły inicjatywę w globalnej reakcji na pandemię, i choć wszystkie cztery twierdzą, że są niezależnymi organizacjami, w rzeczywistości są założone i/lub finansowane przez Gatesa.

"Kiedy Covid-19 uderzył, rządy całego świata nie były przygotowane" - pisze Politico. "Podczas gdy najpotężniejsze kraje patrzyły do wewnątrz, cztery pozarządowe organizacje zajmujące się ochroną zdrowia zaczęły przygotowywać plany walki na śmierć i życie z wirusem, który nie znał granic.

Jak wynika z siedmiomiesięcznego śledztwa przeprowadzonego przez dziennikarzy POLITICO w USA i Europie oraz niemiecką gazetę WELT, nastąpiło stałe, niemal nieuchronne przesunięcie władzy z przytłoczonych rządów na grupę organizacji pozarządowych.

Uzbrojone w wiedzę fachową, wzmocnione przez kontakty na najwyższych szczeblach państw zachodnich i umocnione przez dobrze rozwinięte relacje z producentami leków, cztery organizacje przejęły role często odgrywane przez rządy - ale bez odpowiedzialności rządów."

Sześć wniosków z dochodzenia Politico
W najwcześniejszych dniach epidemii, gdy rządy wciąż debatowały nad jej powagą, Fundacja Billa i Melindy Gates, GAVI, CEPI i Wellcome Trust rozpoczęły skoordynowane wysiłki w celu zidentyfikowania producentów szczepionek, sfinansowania testów, terapii lekowych i zastrzyków mRNA oraz opracowania globalnego planu dystrybucji we współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia. W pasku bocznym Politico podkreśla sześć kluczowych wniosków z ich dochodzenia:7

"1 Cztery organizacje wydały prawie 10 miliardów dolarów na COVID od 2020 roku - taką samą kwotę jak wiodąca amerykańska agencja, której zadaniem jest walka z COVID za granicą.

2 Organizacje wspólnie przekazały 1,4 miliarda dolarów Światowej Organizacji Zdrowia, gdzie pomogły stworzyć krytyczną inicjatywę dystrybucji narzędzi COVID-19. Program ten nie osiągnął swoich pierwotnych założeń.

3 Liderzy organizacji mieli bezprecedensowy dostęp do najwyższych szczebli rządów, wydając co najmniej 8,3 miliona dolarów na lobbing wśród ustawodawców i urzędników w USA i Europie.
rycerz NIEPOKALANEJ
4 Urzędnicy z USA, UE i przedstawiciele WHO przechodzili przez te cztery organizacje jako pracownicy, pomagając im umocnić swoje polityczne i finansowe powiązania w Waszyngtonie i Brukseli.
5 Liderzy tych czterech organizacji zobowiązali się do zniwelowania luki kapitałowej. Jednak podczas najgorszych fal pandemii kraje o niskich dochodach pozostały bez ratujących życie szczepionek.
6 Liderzy …More
4 Urzędnicy z USA, UE i przedstawiciele WHO przechodzili przez te cztery organizacje jako pracownicy, pomagając im umocnić swoje polityczne i finansowe powiązania w Waszyngtonie i Brukseli.

5 Liderzy tych czterech organizacji zobowiązali się do zniwelowania luki kapitałowej. Jednak podczas najgorszych fal pandemii kraje o niskich dochodach pozostały bez ratujących życie szczepionek.

6 Liderzy trzech z czterech organizacji utrzymywali, że zniesienie ochrony własności intelektualnej nie było konieczne do zwiększenia dostaw szczepionek - co zdaniem aktywistów pomogłoby uratować życie."

Niewykwalifikowany i niewybrany
Jak wyszczególnia Politico, dzięki lobbingowi i potędze finansowej Gatesa, międzynarodowa odpowiedź na COVID szybko przeniosła się z poszczególnych rządów na "prywatnie nadzorowany globalny okręg wyborczy ekspertów pozarządowych".

"Co sprawia, że Bill Gates ma kwalifikacje do udzielania rad i doradzania rządowi USA w sprawie tego, gdzie powinni umieścić ... ogromne zasoby?" ~ Kate Elder, starszy doradca ds. polityki w Kampanii Dostępu Lekarzy bez Granic.
W USA prezydent Biden przeznaczył 500 milionów dolarów na samo CEPI w swoim 5 miliardowym budżecie COVID, który musi jeszcze zostać zatwierdzony przez Kongres. Ale, jak zauważyła Kate Elder, starszy doradca ds. polityki szczepionkowej w Kampanii Dostępu Lekarzy bez Granic:8

"Co sprawia, że Bill Gates ma kwalifikacje do udzielania rad i doradzania rządowi USA w kwestii tego, gdzie powinien umieścić ... ogromne zasoby?".

Lawrence Gostin, profesor Georgetown University, który specjalizuje się w prawie zdrowia publicznego powiedział Politico:

"Myślę, że powinniśmy być głęboko zaniepokojeni. Mówiąc w bardzo prostacki sposób, pieniądze kupują wpływy. A to jest najgorszy rodzaj wpływu. Nie tylko dlatego, że są to pieniądze - choć to ważne, bo pieniądze nie powinny dyktować polityki - ale także dlatego, że jest to preferencyjny dostęp, za zamkniętymi drzwiami.

[To] antydemokratyczne, ponieważ jest wyjątkowo nieprzejrzyste i nieprzejrzyste [i] pozostawia w tyle zwykłych ludzi, społeczności i społeczeństwo obywatelskie."

Gates "jest właścicielem" WHO
Wielu zwróciło uwagę, że Gates, poprzez swoje miliardowe darowizny dla WHO, ma znaczny wpływ na decyzje WHO. We wrześniu 2021 r. dr Astrid Stuckelberger, osoba wtajemniczona w sprawy WHO, ujawniła Gatesa, wyjaśniając, że WHO jest w rzeczywistości kontrolowana przez Gatesa, który z kolei dyktuje politykę dla własnych korzyści finansowych.

Spośród czterech organizacji, na których skupia się Politico, GAVI, Vaccine Alliance, może być najważniejsza. GAVI, założona przez Gatesa, ma siedzibę w Szwajcarii. W 2009 roku GAVI uznano za instytucję międzynarodową i przyznano jej całkowity immunitet, w tym kwalifikowany immunitet dyplomatyczny, co jest niezwykle dziwne, biorąc pod uwagę, że organizacja ta nie ma żadnej władzy politycznej, która uzasadniałaby immunitet dyplomatyczny.9

Jeszcze dziwniejsze jest to, że klauzule immunitetu GAVI wykraczają nawet poza immunitet dyplomatów. Immunitet GAVI obejmuje wszystkie aspekty zaangażowania, w tym przestępcze transakcje biznesowe. Równie dziwny jest fakt, że są oni całkowicie zwolnieni z podatków.

GAVI może w zasadzie robić co chce bez żadnych reperkusji. Policja nie może nawet prowadzić śledztwa lub zbierać dowodów od GAVI, gdyby byli oni zamieszani w dochodzenie karne. Tak dobrze są chronieni. I, według Stuckelbergera, GAVI jest jednostką, która naprawdę kieruje WHO.

Według Stuckelbergera, Gates zrobił w 2017 roku prośbę o umieszczenie go w zarządzie WHO - jak państwo członkowskie - rzekomo dlatego, że daje im tak dużo pieniędzy. Nie ma dowodów na to, że Gatesowi kiedykolwiek oficjalnie przyznano status państwa członkowskiego, ale wygląda na to, że rozgryzł alternatywną grę o władzę.

Stuckelberger zwrócił uwagę, że Gates i WHO zawarli trójstronną umowę kontraktową z Swissmedic, Szwajcarską Agencją Żywności i Leków, co jest wysoce niezwykłe. Tak więc, zasadniczo, kiedy Gates nie został przegłosowany jako jednoosobowe państwo narodowe, stworzył trójstronne umowy z krajami członkowskimi i WHO, zasadniczo stawiając go na równi z WHO!

Jedną z ciekawostek, która wspiera ideę, że Gates jest albo prawdziwą siłą stojącą za WHO, albo ma taką samą władzę jak WHO, jest fakt, że Gates wielokrotnie jako pierwszy ogłaszał, co świat musi zrobić, aby zająć się pandemią, a następnie WHO wychodziła z identycznym komunikatem, który kraje członkowskie musiały naśladować.

Ale kim do cholery jest Gates, żeby kierować globalnym zdrowiem i reakcjami na pandemię? Jest nikim. Nie ma wykształcenia medycznego. Jest całkowicie niewykwalifikowany do wypowiadania się na temat jakichkolwiek kwestii zdrowotnych. Nie ukończył nawet studiów. I nigdy nie został wybrany do reprezentowania ludzi w jakimkolwiek charakterze.

W zasadzie mamy tu do czynienia z jednym bogatym osobnikiem, który wymyślił sposób na nieoficjalne zmonopolizowanie zdolności decyzyjnych globalnego organu ds. zdrowia w celu wzbogacenia się, co jest ponad szalone.

WHO odegrało kluczową rolę w dojściu Gatesa do władzy
Walczyć o prawdę
Rządzą światem globaliści, którzy jak żadna inna władza w dziejach Kościoła zdominowali Watykan, a za Watykanem kapłanów i wiernych i o to od lat chodziło masonerii. Wygrywają obecnie, ale ostatecznie są przegranymi na zawsze, jeżeli się nie nawrócą.