ľubica
6587

Bývalému ministrovi Krajčímu (a ďalším) hrozia za plošné testovanie doživotné tresty

Dnes si pripomíname smutné výročie jedného roka od nanúteného plošného testovania miliónov obyvateľov Slovenska.

Zločiny je nevyhnutné si pravidelne pripomínať preto, aby sa znova neopakovali – podobne, ako sa to robí pri holokauste. A tiež preto, aby sa na ne nezabudlo a vinníci neostali nepotrestaní.

Takže, zhruba o takomto čase pred rokom bola obyvateľom Slovenska na sviatok Všetkých svätých zakázaná návšteva cintorínov. Namiesto toho boli prinútení stáť v chlade, daždi a vetre v radoch, aby boli následne nosohltanovo znásilňovaní.
No a hlavným zosnovateľom tohto ohavného zločinu bolo Ministerstvo zdravotníctva pod vedením bývalého ministra zdravotníctva Mareka Krajčího.
Samozrejme, všetko sa to odohralo za výdatnej pomoci ďalších spolupáchateľov tejto ohavnosti – Čaputovej ako vrchnej veliteľky armády organizujúcej testovanie, Matoviča ako predsedu vlády a ďalších ministrov, ktorí akciu schválili.
V čom teda spočíva zločin celoplošného testovania?

Podľa viacerých renomovaných právnikov naplnilo minuloročné plošné testovanie skutkové podstaty hneď niekoľkých trestných činov. Poďme si ich postupne rozobrať.
1. Trestný čin nátlaku (§192) a vydierania (§189)
V prvom rade, nútiť ľudí do čohokoľvek, pod hrozbou nejakej ujmy alebo vydieranie s cieľom, aby niečo konal, napĺňa skutkové podstaty trestných činov nátlaku a vydierania.
Nezabúdajme na to, že sám vtedajší premiér Matovič sa v živom televíznom vysielaní priznal, že šlo o nátlak na ľudí.
Pre uvedené trestné činy, ak dôjde k ťažkej ujme na zdraví, prípadne k smrti viacerých osôb alebo sú spáchané vrámci nebezpečného zoskupenia alebo za krízovej situácie, tak hrozí trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov, prípadne doživotie.
Dnes už všetci vieme, že počas plošného testovania došlo pravdepodobne k šíreniu covidu, následkom čoho mohli zomrieť tisíce ľudí. Taktiež šlo o nebezpečné zoskupenie (vládu) a bolo to v čase krízy (bol vyhlásený núdzový stav).
Pre udelenie trestu doživotia sú tak splnené až 3 podmienky, pričom by stačila aj jedna.
2. Trestný čin neoprávneného experimentu (§161)
Trestný zákon hovorí, že trestného činu neoprávneného experimentu sa dopúšťa ten, kto pod zámienkou získania nových medicínskych poznatkov vykoná úkon, ktorým je ohrozené zdravie, pričom nejde o nevyhnutný úkon na záchranu života, úkon nie je indikovaný lekárom alebo je to úkon vykonaný bez súhlasu dotknutej osoby.
Z uvedenej zosumarizovanej definície je jasné, že tento trestný čin bol plošným testovaním spáchaný a to vo viacerých bodoch:
testovanie nebolo indikované lekárom
testovanie mohlo poškodiť zdravie (nákaza covidom či poškodenie slizníc nosa výterom)
súhlas je nanajvýš pochybný, keďže bol vynútený sankciami (nemožnosť chodiť do práce, do obchodov a podobne)
To, že šlo o experiment, potvrdzuje aj vypracovanie štúdie a jej zaslanie do medicínskeho žurnálu (odkaz na štúdiu).

Pod uvedenou štúdiou sú podpísaní autori:
Marek Krajčí (bývalý minister zdravotníctva)
Martin Pavelka (zamestnanec Ministerstva zdravotníctva – účtovník vydávajúci sa za falošného epidemiológa)
Pavol Jarčuška – neslávne známy tanečník bez respirátora v interiéri červeného okresu a člen konzília „odborníkov“
zopár ďalších ľudí
Za spáchanie tohto trestného činu spôsobeného závažnejším spôsobom (masovo, z pozície verejného činiteľa), na chránenej osobe alebo, ak sa ním získa väčší prospech (sponzorské dary na štúdiu od Billa Gatesa) hrozí páchateľom trest odňatia slobody na 5 až 12 rokov.
Ak sa ním spôsobí ťažká ujma na zdraví (poškodenie sliznice nosa, výtok mozgového moku) alebo smrť (nakazenie sa covidom a úmrtie naň), potom hrozí trest 8 až 15 rokov.

Tu sa ešte žiada doplniť, že tento nedovolený experiment na obyvateľstve spadá aj pod porušenie Norimberskeho kódexu, za čo bola na Medzinárodný trestný tribunál v Haagu podaná na Slovenskú republiku žaloba. Viac o tom píšeme v tomto článku.

Tuto len spomenieme, že ide o spoločnú žalobu viacerých právnikov až zo 4 štátov – Slovenska, Česka, Francúzska a Veľkej Británie.
Nedávno vznikla medzinárodná petícia za urýchlené prejedanie tejto žaloby, ktorú podporili aj nositeľ Nobelovej ceny Luc Montagnier, niekoľkí preživší nacistického holokaustu a ďalších vyše 57 000 ľudí z viac ako 100 krajín. Petíciu môžete podporiť aj vy, nájdete ju TU.

3. Ďalšie trestné činy spojené s ublížením na zdraví a smrťou

Už vyššie spomenuté trestné činy stačia na to, aby hlavní protagonisti nanúteného plošného testovania skončili za mrežami na dlhé desaťročia až doživotie.
Aby sme však boli dôslední, do úvahy pripadá aj zopár ďalších, nemenej dôležitých právnych klasifikácií trestných činov:
a) Ublíženie na zdraví (§155) – naplnené, ak došlo k poškodeniu slizníc nosa, ale aj psychickej ujme (mučivé pocity pri zavádzaní tyčinky). Hrozí trest 10 až 15 rokov.
b) Usmrtenie (§149), Zabitie (§147) – naplnené, ak sa niekto počas plošného testovania nakazil na covid a zomrel. Rozdiel medzi usmrtením a zabitím spočíva v úmysle/nedbanlivosti. Hrozí trest 7 až 15 rokov.
c) Neoprávnené odoberanie tkanív (§159) – naplnené, ak sa odobraté vzorky poskytli na výskum tretím osobám. Krajčí potvrdil (zdroj), že vzorky z testovania sa mohli posielať na výskum DNA do zahraničia. Hrozí trest 7 až 15 rokov.
d) Šírenie nebezpečnej nákazlivej choroby (§163) – naplnené, ak počas plošného testovania došlo k šíreniu covidu medzi ľuďmi stojacimi v rade alebo zo zdravotníkov na ľudí. Hrozí trest 4 až 10 rokov.
d) Všeobecné ohrozenie (§284) – naplnené, ak niekto úmyselne vydá ľudí do nebezpečenstva smrti (nákaza covidom) alebo ťažkého ublíženia na zdraví (prechladnutie v zime, poškodenie nosa odberovými tyčinkami). Hrozí trest 20 až 25 rokov, prípadne doživotie.

Úbohé výhovorky Krajčího
Keď sa bývalého ministra Krajčího pýtali na možnú nezákonnosť štúdie z plošného testovania, tak hovorkyňa ministerstva vyhlásila, že (parafrázované):
„Problém to nie je, lebo plošné testovanie už prebehlo a iba zdokumentovanie dát z neho nemôže byť žiadny problém.“
Takýto argument je však absolútne dno. To je akoby znásilňovateľ najprv svoju obeť spútal, zobliekol, nahú priviazal na posteľ a potom vyhlásil, že: „Však tá žena už ležala nahá na posteli, tak prečo by ju neznásilnil, veď ona na to priamo vyzývala.“
Takto argumentovať pri hromadnom nosohltanovom znásilnení 3,6 milióna ľudí je nielen absolútne od veci, ale aj absolútne nechutné! Hanba Krajčímu, vrátane jeho hovorkyne!

Záver

Ako môžete vidieť, tých skutkových podstát trestných činov, z ktorých môže polícia a prokuratúra vychádzať pri stíhaní zosnovateľov plošného testovania, je viac než dosť.
Núdzu o paragrafy určite mať nebudú.
Ak by polícia a prokuratúra nateraz nekonali, tak po výmene vlády konať určite začnú. A to sa naši covidoví zločinci môžu modliť k Duchu Svätému, aby nebol obnovený trest smrti. To, čo napáchali, by sa s rezervou kvalifikovalo aj na trest najvyšší.
No a v hre je tiež Medzinárodný trestný tribunál v Haagu. Naši potentáti sa tak môžu ocitnúť v spoločnosti tých najhorších zločincov a masových vrahov, akí kedy chodili po tejto Zemi.
Kým sa tak stane, môže to ešte nejaký čas trvať. Božie mlyny melú síce pomaly, ale spoľahlivo.
Zatiaľ nech si títo zločinci a kriminálnici užívajú posledné chvíle na slobode. Každopádne, deň zúčtovania sa nezadržateľne blíži.
Spracoval: Badatel.net
Súvisiace články
Výnimkou z testovania pre očkovaných pácha vláda viaceré trestné činy
Medzinárodnému trestnému súdu boli predložené nové dôkazy o covidovej genocíde
Posledné varovanie ľudstvu od bývalého viceprezidenta Pfizeru Dr. Mikea Yeadona
Podajte trestné oznámenie na vládu pre plošné testovanie. Tu je vzor
Laco Bajzo
To skôr nám doživotné testovanie :)
dyk
Hokejista Sadecký teraz zomrel po kolapse počas zapasu.
Vakcína mu pomohla, vakcína ho oslobodila!!!
hlavnespravy.sk/…24-rocny-slovensky-hokejista-boris-sadecky/2739606
a video:
youtu.be/PSbS4epVX4E
Všetci očkovaný sa na to musia pripraviť.More
Hokejista Sadecký teraz zomrel po kolapse počas zapasu.

Vakcína mu pomohla, vakcína ho oslobodila!!!

hlavnespravy.sk/…24-rocny-slovensky-hokejista-boris-sadecky/2739606

a video:

youtu.be/PSbS4epVX4E

Všetci očkovaný sa na to musia pripraviť.
Peter(skala)
tak, tak veru tak, ... presne vystihol skutok hodný trestu a ako aj bolo napísané, tak Matovič to priznal, čím si svedčí proti sebe.
johanika
Šokujúca správa. Boris Sádecký prehral boj o život
(24-ročný hokejista počas zápasu skolaboval a po pár dňoch zomrel)
pravda.sk/…sokujuca-sprava-boris-sadecky-prehral-boj-o-zivot/
johanika
Keď by niekto z nás vyrábal "zdravé koláčiky" a 5 ľudí by po ich konzumovaní zomrelo, určite by prevádzku zavreli a nás tiež.
A tu sa nič nedeje, naopak, nútia nás a naše deti na "ďalšie požívanie"....
O čom táto hrôza je?
Americká FDA hlási očkovanie detí v USA, ale úplne inou vakcínou.