Peter(skala)
Polícia pátra po neznámej žene:
topky.sk/…a-a-poplasne-spravy-o-ockovani
🤔
zaujimave, že celé mená lekarov nezverejnia, ale policiu zaujíma meno osoby z nahravky. Ju by chceli za to trestať, ale žeby si ludia mohli overiť verziu policajtov, tak to to zamerne nezverejnia, aby sme si to nemohli overiť?!
🤑
obyčajná veriaca žena
V Banskej Bystrici zomrela pár dní po očkovaní 56-roč. žena. Manžel ju našiel ráno mŕtvu. Jeden primár ,asi 68-r. ,dostal ťažký obojstranný zápal pľúc, leží na ARE. Samozrejme po očkovaní..
Vo Viedni do pondelka rána v Domove dôchodcov 12 mŕtvych! Deň predtým ich očkovali. Info od sestričky, ktorá tam robí.
ľubica
Libor Halik shares this
3.5K
2 lékařky po Covidím očkování téměř umírají dle svědectví sestričky z Ružinova
Stano Kobella
Veľká vďaka za video. Opäť: Pán Ježiš nás varuje, že vakcína je Značka šelmy, aby sme si nebrali žiadnu vakcínu.

Tí podliaci chcú sterilizovať ľudí a zdecimovať svetovú populáciu, o nič iné im nejde. Oni sa povzbudzujú navzájom v tomto zločine, nahovárajú si že robia dobrú vec keď chcú ľudí sterilizovať, ale v skutočnosti je to stále len diabolský zločin, lebo ľuďom zničia tými vakcínami dušu a …More
Veľká vďaka za video. Opäť: Pán Ježiš nás varuje, že vakcína je Značka šelmy, aby sme si nebrali žiadnu vakcínu.

Tí podliaci chcú sterilizovať ľudí a zdecimovať svetovú populáciu, o nič iné im nejde. Oni sa povzbudzujú navzájom v tomto zločine, nahovárajú si že robia dobrú vec keď chcú ľudí sterilizovať, ale v skutočnosti je to stále len diabolský zločin, lebo ľuďom zničia tými vakcínami dušu a usmrtia ich.
Značka Šelmy Vysvetlená
U.S.C.A.E.
vedľajšie účinky o rok dva päť a však ak ste sa dali tak ste sa dali vaša voľba NAŠA je neočkovať sa ale nás budú perzekuovať vás vyzdvihovať máme popri logických námietkach a zdravotných samozrejme morálne

a tie pokusy moderny a pfizeru sa ani nemajú čo nazývať vakcína je to génové inžinierstvo nech si pekne robia toto na sebe
ľubica
Trepifajksl
Přesně tohle napsal tento lékař na svém Twitteru, že byl díkybohu už očkován. Byl to jeho poslední příspěvek.
idnes.cz/…A210113_221858_zahranicni_mkop
ľubica
Lekári, lekári, prečo sa schovávate? Prečo nepoviete nahlas že vakcinácia dokáže zabiť a už aj zabíja a nielen dôchodcov ale aj vás odborníkov??? To fakt vy čo ste zložili Hippokratovu prísahu, idete vraždiť najskor starkých a potom seba? To vám už ozaj odumreli z toho encefalického testovania, či špárania v v horných častiach nosovej dutiny hraničiacej s mozgom,,,,, vaše mozgové bunky???? Tie …More
Lekári, lekári, prečo sa schovávate? Prečo nepoviete nahlas že vakcinácia dokáže zabiť a už aj zabíja a nielen dôchodcov ale aj vás odborníkov??? To fakt vy čo ste zložili Hippokratovu prísahu, idete vraždiť najskor starkých a potom seba? To vám už ozaj odumreli z toho encefalického testovania, či špárania v v horných častiach nosovej dutiny hraničiacej s mozgom,,,,, vaše mozgové bunky???? Tie peňáze vám zamotali až natolko hlavy, že ich máte vyšróbované?
hlavnespravy.sk/…zo-socialnej-poistovne/2337926
Svätý Malachiáš(prorok)
Presne načo také špinavé peniaze keď aj tak človek je zotročení a aj tak zomrie ( hneď alebo neskôr ) tak či onak a nepomôže mu nič !!?
Svätý Malachiáš(prorok)
Aj tak načo budú peniaze keď čoskoro budú zrušene aj všetko ostatne v blízkej budúcnosti !!?
Hermenegild
Vyzerá, že Slováci sa stali národom samovrahov a to je jedno, či inteligencia, alebo jednoduchí ľudia. Teraz vidíme z posolstiev, že prežije len ten, ktorý má silnú vieru a verí viac Bohu ako ľuďom. Ž 113 : "Lepšie je utiekať sa k Pánovi, ako sa spoliehať na človeka. Lepšie je utiekať sa k Pánovi, ako sa spoliehať na mocnárov. Moja sila a chvála je Pán, on sa mi stal záchrancom...."
Alexandra Ritzová
Slováci a Češi jsou zastrašené spící ovce. Poláci se dokázali sjednotit v odporu proti eurototalitě a navzdory zákazům kompletně všichni otevřeli restaurace a pohostinství. Maďaři už rozvíjejí čilý vojenský ruch mezi Maďarskem a vojsky SHAEF. planeradar.ru
Bratia a sestry
z diskusie:

Marcela

Z ineho zdroja viem,ze tam prebehla 21.1. vakcinacia a uz 23.1.zacali klienti umierat...

29. januára 2021 (18 úmrtí)

"...v priebehu uplynulých 12 dní podľahlo ochoreniu COVID-19 už 18 klientov z celkového počtu 220. „Pozitívne testovaných je takmer polovica klientov a vyše jedna tretina zamestnancov, ktorých je 160,“..."

"...„V Arcuse za posledných 12 dní zomrelo viac …More
z diskusie:

Marcela

Z ineho zdroja viem,ze tam prebehla 21.1. vakcinacia a uz 23.1.zacali klienti umierat...

29. januára 2021 (18 úmrtí)

"...v priebehu uplynulých 12 dní podľahlo ochoreniu COVID-19 už 18 klientov z celkového počtu 220. „Pozitívne testovaných je takmer polovica klientov a vyše jedna tretina zamestnancov, ktorých je 160,“..."

"...„V Arcuse za posledných 12 dní zomrelo viac klientov ako v našich zvyšných 12 zariadeniach sociálnych služieb počas celej pandémie. ..."

hlavnespravy.sk/…terajsi-riaditel-konci/2422414

----

A len pre porovnanie, z druhej strany Moravy, z rovnakého obdobia

Ve Slaném řádí agresivní forma koronaviru. Onemocněli i očkovaní zdravotníci

25.1.2021

"...ve slánské nemocnici onemocnělo v uplynulých týdnech už osmdesát lidí ze zdravotnického personálu a městská nemocnice se tak ocitla na hranici svých možností..."

"...v prvních třech lednových týdnech se koronavirem nakazilo v nemocnici 65 zdravotníků především z klíčových oddělení. V Nemocnici Slaný pracuje okolo 400 zdravotníků..."

"...bylo podezření, že se ve špitále objevila nová agresivnější mutace viru covid-19. To se aktuálně potvrdilo...."

"...Onemocněli dokonce i zdravotníci, kteří již absolvovali první očkovací dávku...."
kladensky.denik.cz/…forma-koronaviru-20210125.html
Svätý Malachiáš(prorok)
Však to je ich plán všade byť ticho a všetko cenzurovať to je celosvetová globalistická agenda komunistov a aj fašistov.
ľubica
o toto im ide:
Z Rockefellerovej príručky:
Fáza 1: Prechladnutie/chrípka. Nanajvýš iba mierne príznaky. Mediálne šírenie masovej paranoje a strachu. Využíva sa chybný testovací systém, ktorý zachytí akýkoľvek genetický materiál v tele a vyvolá pozitívny výsledok. Inflácia počtu úmrtí na COVID pozmeňovaním úmrtných listov, dvojnásobným započítavaním a uvádzaním COVID-u 19 ako príčiny všetkých …More
o toto im ide:
Z Rockefellerovej príručky:
Fáza 1: Prechladnutie/chrípka. Nanajvýš iba mierne príznaky. Mediálne šírenie masovej paranoje a strachu. Využíva sa chybný testovací systém, ktorý zachytí akýkoľvek genetický materiál v tele a vyvolá pozitívny výsledok. Inflácia počtu úmrtí na COVID pozmeňovaním úmrtných listov, dvojnásobným započítavaním a uvádzaním COVID-u 19 ako príčiny všetkých úmrtí, aj v prípade iných chorôb a prirodzených príčin. Lockdown nás nastaví na spôsob života podľa drakonických zákonov, zabráni protestom a identifikuje odpor verejnosti.

Fáza 2: Kým fáza 1 povedie k narušeniu a oslabeniu imunitného systému z dôvodu nedostatku potravy, sociálnej izolácie, nosenia masiek a nedostatku kontaktu so slnečným žiarením a zdravými baktériami, vystavovanie žiareniu 5G teraz bude ďalej útočiť na imunitný systém. Keď sa ľudia vrátia do spoločnosti, ochorie viac ľudí. Bude to prisudzované Covidu 19. To všetko sa stane ešte pred príchodom očkovania, ktoré by to všetko zrovnalo. Bude nasledovať dlhší a účinnejší lockdown, až kým sa každý dá zaočkovať.

Fáza 3: Ak väčšina ľudí odolá očkovaniu, bude vypustený bojový vírus SARS/HIV/MERS. Mnoho ľudí naň zomrie. Bude to prežitie tých najsilnejších. Vyvinie to tiež maximálny tlak na očkovanie všetkých, aby sa situácia vrátila do normálu. Tí, ktorí sa dajú vakcinovať, budú vo vojne s tými, ktorí sa vakcinovať nedajú. Bude anarchia zo všetkých strán.
ľubica
mlčia ako ryby... zomieranie zdravotníkov v Ružinova, katastrofa, ututlavaju, klamu, podielaju sa na zločinoch proti ľudskosti...hrôza a des! tí ľudia zložili hipokratovu prísahu a vraždia iných i seba!
Hermenegild
Včerajšie oficiálne stanovisko britského ministra zdravotníctva: youtube.com/…ure=youtu.be&ab_channel=dk____