pl.news
309

Autor "Sodomy" był "ekspertem" tak zwanego raportu o nadużyciach francuskiego episkopatu

W rażąco przesadzonym raporcie Sauvé francuskich biskupów na temat nadużyć homoseksualnych, jako "eksperta zewnętrznego" wykorzystano aktywistę homoseksualnego, socjalistę i ateistę, Frédérica Martela …More
W rażąco przesadzonym raporcie Sauvé francuskich biskupów na temat nadużyć homoseksualnych, jako "eksperta zewnętrznego" wykorzystano aktywistę homoseksualnego, socjalistę i ateistę, Frédérica Martela (54).
Został on zaproszony pomimo tego, że zniesławił Benedykta XVI jako "homoseksualistę", powiedział, że kardynał Müller przyjął go w piżamie i zapowiedział "historyczne przemówienie" Franciszka na temat homoseksualizmu, które nigdy nie miało miejsca.
Przesłuchanie Martela w październiku 2019 r. zaowocowało ośmioma stronami raportu(po francusku).
W swojej homoseksualnej książce propagandowej "Sodoma", Martel zarzuca bez przedstawienia faktów, że "heteroseksualny Franciszek" żyje w Watykanie "wśród pedałów" [którzy wszyscy zostali przez niego mianowani], i że bycie homoseksualistą jest "prawie normą w klerze".
Martel dalej wymyślił, że czterech z ostatnich poprzedników Franciszka było homoseksualistami – najwyraźniej nie chodzi o przyjacielskiego Franciszka, który zakwaterował Martela …More