Clicks1.2K
Lech42
9

Ta kobieta przekazuje setki milionów dolarów na zabijanie dzieci i promuje homoseksualizm. Papież Franciszek odznaczył ją orderem za zasługi dla Kościoła!

Proaborcyjna i progejowska holenderska aktywistka Lilianne Ploumen otrzymała order św. Grzegorza Wielkiego od papieża Franciszka. A wszystko to w czasie, gdy zbiera ona setki milionów dolarów na zabijanie najsłabszych, nienarodzonych dzieci.
Ona sama chwali się orderem św. Grzegorza w krótkim filmiku na You Tubie, w którym podkreśla, że otrzymała ten order mimo, że jest proaborcyjna. A określenie „proaborcyjna” nie oddaje skandaliczności jej działań. Tak się bowiem składa, że jest to osoba, która zbiera miliony dolarów, byle tylko zabijano dzieci w krajach globalnego Południa.
Gdy w styczniu roku 2017 prezydent Donald Trump wstrzymał finansowanie aborcji na świecie z budżetu Stanów Zjednoczonych Ploumen uruchomiła „She Decides”, czyli grupę, która zbiera środki na promowanie antykoncepcji i aborcji w krajach, w których dotąd opłacano je z budżetu USA. Celem tej grupy, co podkreśla sama odznaczona przez Watykan jest „dystrybucja prezerwatyw”, a także poza innymi programami wsparcia, „zapewnienie im dostępu do bezpiecznej aborcji”. Do lipca roku 2017 organizacja Ploumen zebrała na ten cel 300 milionów dolarów.
W październiku działaczka aborcyjna napisała tekst do „Financial Times”, w którym przekonywała, że polityka USA, które sprzeciwia się aborcji na świecie „jest nieszczęściem dla praw kobiet i dziewcząt, któremu reszta świata musi przeciwdziałać”.
Ale to nie wszystko. Odznaczona przez Papieża Ploumen jest także znaną działaczką gejowską. Jej zdaniem „prawa LGBTI są prawami człowieka”. W lutym zaś roku 2010 kobieta ta wezwała działaczy gejowskich do wtargnięcia do katedry św. Jana Chrzciciela i przerwania mszy świętej. Działacze mieli na sobie różowe trójkąty z napisami „Jezus nikogo nie wyklucza”. Akcja ta miała być protestem przeciw moralnemu nauczaniu Kościoła w sprawie homoseksualizmu.
Order Świętego Grzegorza Wielkiego jest jednym z pięciu rycerskich orderów papieskich i najwyższym odznaczeniem nadawanym osobom świeckim, za szczególne zasługi dla Kościoła. I aż trudno nie zapytać, czy Watykan nie dostrzega, że jeśli czemuś lub komuś ta pani służy to nie jest to Kościół katolicki i Watykan, ale… siły dokładnie mu przeciwne.
Źródło: malydziennik.pl
PiotrM
Tragedia.
Tymoteusz
Predex :
„Ten gest mi przypomina rzymski gest Cezara, za chwilke kciuk pojdzie w dół i dzieci zabić.Ot taki ćezarek Franek.”

Gwoli formalności. Za czasów Cezarów podniesiony kciuk właśnie oznaczał - zabić!, więc w sumie tak naprawdę, to może już Franciszek to pomyślał, choć z drugiej strony nie posądzam go o taką znajomość historii...
predex
Ten gest mi przypomina rzymski gest Cezara, za chwilke kciuk pojdzie w dół i dzieci zabić.Ot taki ćezarek Franek.
Bos016
Integracja, tolerancja, akceptacja, zrozumienie: to słowa klucze, rozmyte granice. Miłości, wymagającej opowiedzenia się po stronie Boga. Jezus wybacza najgorszemu (po ludzku) grzesznikowi, jeśli żałuje. Jeśli nie: to cierpliwie chroni, czołga i czeka. Wyznaczamy granice, aby odróżnić dobro od zła. Jezus przekracza granice idąc do grzesznika. Czy grzesznik przekroczy granicę i wejdzie w krąg …More
Integracja, tolerancja, akceptacja, zrozumienie: to słowa klucze, rozmyte granice. Miłości, wymagającej opowiedzenia się po stronie Boga. Jezus wybacza najgorszemu (po ludzku) grzesznikowi, jeśli żałuje. Jeśli nie: to cierpliwie chroni, czołga i czeka. Wyznaczamy granice, aby odróżnić dobro od zła. Jezus przekracza granice idąc do grzesznika. Czy grzesznik przekroczy granicę i wejdzie w krąg światła? To zależy od jego woli i wyboru. Prosty test.
Jezus dałby ten medal? Uważam, że nie. Ze względu na maluczkich. Albo choćby i tych co zostali zabici przez aborcję.
wacula25wp.pl
A papież zrobił swoje teraz musimy czekać czy ona jest godna tego medalu .Pani Ploumen ma swoją wizję, czym jest katolicyzm i nie musi ona pokrywać się z tym, co uczeni w Piśmie kapłani starają się wiernym wpoić i wytłumaczyć. Na całe szczęście nie była nasza katoliczka na Mszy św. w czasie, której musiałaby chyba ostentacyjnie wyjść z kościoła protestując jak kiedyś wcześniej bywało CZAS …More
A papież zrobił swoje teraz musimy czekać czy ona jest godna tego medalu .Pani Ploumen ma swoją wizję, czym jest katolicyzm i nie musi ona pokrywać się z tym, co uczeni w Piśmie kapłani starają się wiernym wpoić i wytłumaczyć. Na całe szczęście nie była nasza katoliczka na Mszy św. w czasie, której musiałaby chyba ostentacyjnie wyjść z kościoła protestując jak kiedyś wcześniej bywało CZAS POKAŻE CZY WRÓCI DO BOGA z odchłani grzechu .
Bos016
i kolejny dowód . Pisze o tym nie byle kto.
www.marcotosatti.com/…/ploumen-leader-…
Spes 1
W internecie nagonka na Franciszka rozpętana przez prawicowe strony na podstawie filmiku gdzie pani Ploumen chwali się, że niby dostała order:
krzysztof-osiejuk.szkolanawigatorow.pl/papiez-legalizu…
predex
Oj widac powoli różki pod czapeczką , modlę sie za Franciszka.
Nigdy nie sadziłem ,że bedę musiał kropic Ojca Św woda święconą. A kyż.
Pokropione.
Tymoteusz
Franciszek uhonorował proaborcyjną i progejowską holenderską aktywistkę Lilianne Ploumen papieskim orderem św. Grzegorza Wielkiego, ponieważ jest zwolennikiem aborcji, par homoseksualnych i tak samo, jak ta pani jest za samobójczym bez umiaru przyjmowaniem islamskich imigrantów do Europy.

Można do takich wniosków dojść?, można, zgorszenie jest?, jest, Franciszek zadowolony?, tak, gdyż właśnie …More
Franciszek uhonorował proaborcyjną i progejowską holenderską aktywistkę Lilianne Ploumen papieskim orderem św. Grzegorza Wielkiego, ponieważ jest zwolennikiem aborcji, par homoseksualnych i tak samo, jak ta pani jest za samobójczym bez umiaru przyjmowaniem islamskich imigrantów do Europy.

Można do takich wniosków dojść?, można, zgorszenie jest?, jest, Franciszek zadowolony?, tak, gdyż właśnie cały czas chodzi mu o zamęt i rozwalanie od środka Kościoła Katolickiego...

„A na tym, który sieje między wami zamęt, zaciąży wyrok potępienia, kimkolwiek by on był.” (Ga 5, 10).

Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach.” (Mt 7, 15-16).