Clicks1.9K
Edward7
19

Komunia na rękę = profanacja, nie róbcie tego! Ks. dr. Paweł Murziński

Ks. dr. Paweł Murziński: Komunia na rękę, to znieważanie Pana Jezusa, wierni ściągają na siebie potępienie. To profanacja, kościół może na wszystko zezwolić, ale to nie oznacza, że niebo na to pozwala. Część kapłanów postawiło się ponad PRAWEM BOŻYM, zapłacą za to wysoką cenę.

da-dk.facebook.com/…eł-murziński/1588535057970861/

Herezja archeologizmu a Komunia św. na rękę - ks. dr Paweł Murziński

.

.

.

Episkopat Polski pragnie aby wierni rozdeptywali Ciało Chrystusa w Kościołach ,chce świętokradztw, księża naprawdę kochający Chrystusa są uciszani i suspendowani. Ostatnio Ks. dr. Paweł Murziński mówił o Komunii na rekę - czyli chcą go także uciszyć za obronę Chrystusa i Jego obecności w Najświętszym Sakramencie . Episkopat swoimi decyzjami udawania że służy szatanowi bo kto jak nie szatan chce bezcześcić Ciało Chrystusa i Go poniżać i dodatkowo nie chce Wody świeconej . Te świętokradcze kolejki w maskach jak po ciasteczka w Kościołach ... to nawet nie jest powrót do pierwszych wieków - nigdy czegoś takiego nie było - to gorsze niż protestantyzm ... to ukazuje że pasterze już nie chcą służyć Chrystusowi , czyli zachowują się jak przewrotni rolnicy , z przypowieści; niszczą wszelkie przejawy pobożności , sacrum , i łamią sumienia księży i wiernych; przez zmuszanie ich do rozdeptywania Ciała Chrystusa ... Chrystus staje im sie niepotrzebny...

W końcu posłał do nich swego syna, tak sobie myśląc: Uszanują mojego syna. Lecz rolnicy zobaczywszy syna mówili do siebie: To jest dziedzic; chodźcie zabijmy go, a posiądziemy jego dziedzictwo. Chwyciwszy go, wyrzucili z winnicy i zabili. (Mt 21, 33–45).

Jedna światowa religia - ks dr Paweł Murziński

Ks. Murziński mówi trudną do przyjęcia - PRAWDĘ

Ojcem Komunii na rękę i na stojąco jest szatan

CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
57

Ekskomunika Kościoła za Komunię Świętą do ręki.

Podczas ariańskich prześladowań katolików, osadzali w więzieniach biskupów i kapłanów wiernych Kościołowi, a ludzi za cześć dla Chrystusa Eucharystycznego prześladowano tak, jak prześladuje się dzisiaj.

Zmuszano wiernych do przyjmowania Komunii Świętej na stojąco i do ręki.
m.rekinek
,,Bp Ryś promuje profanacje! Ostra riposta misjonarza z Chicago."
youtube.com/watch?v=6O8VX6GKJJ0
Weronika....S
Widziałam kilka przypadków, jak wierni wyciągali rękę po Komunię, a kapłan miał odwagę na te ręce położyć Komunię Świętą.
wacula25wp.pl
Jesteś w BŁĘDZIE 🤔
trio plus
Weroniko. Coraz więcej osób stoi z wyciągnięta łapą. Proste - wygoda. A ksiądz, chyba brak wiary, rozdaje komunię jak kart co gry.
wacula25wp.pl
NO no ale przesadziłaś i przegięłaś po prostu brak wiedzy Twojej
Jota-jotka
Niestety ,obawiam się , że wygodnictwo ,bierze górę nad wiedzą...
Jak w życiu do dobrego łatwo i szybko się przyzwyczajamy .
olek19801
Takie traktowanie Pana Boga nie pozostanie bez kary!