NiNa .b
81.7K
09:15
Lebo keď vyznáš Pána Ježiša svojimi ústami a uveríš vo svojom srdci, že Ho Boh vzkriesil z mŕtvych, budeš spasený. Lebo srdcom sa verí na spravodlivosť, a ústami sa vyznáva na spasenie. Rim.10:9,10 …More
Lebo keď vyznáš Pána Ježiša svojimi ústami a uveríš vo svojom srdci, že Ho Boh vzkriesil z mŕtvych, budeš spasený. Lebo srdcom sa verí na spravodlivosť, a ústami sa vyznáva na spasenie.
Rim.10:9,10
Každého teda, kto mňa vyzná pred ľuďmi, vyznám i ja pred svojim Otcom, ktorý je v nebesiach. A kto by mňa zaprel pred ľuďmi, toho i ja zapriem pred svojim Otcom, ktorý je v nebesiach.
Mat. 10.kap.
Ak ma niekto miluje, bude zachovávať moje slovo a môj Otec ho bude milovať. A prídeme k nemu a urobíme si u neho príbytok.
Ján 14:23
milboy
z akeho je to filmu?
NiNa .b
The Chosen . Z prvej serie . Su uz tri serie natocene.
U.S.C.A.E.
Tam je heréz v tom seriáli, a rátam s tým že ma vymažte ale Katolík nemôže inak.
U.S.C.A.E.
Rúhania a Herézy to je popis toho seriálu.
milboy
..čítal som zopár recenzií a nehovoria o tom, že by to bolo v rozpore s evanjeliami, skôr o tom, že nie je doslovne opísané z písma ale nijako to neruší žiadnu z Kristom daných právd.
To už by sme sa mohli zamýšľať nad kázňami niektorých kňazov, ktoré sú skutočne heretické a predsa nemáme právo ich kritizovať, pretože sú vysvätení..!!
NiNa .b
Pribehy konkretnych ludi su tam vymyslene ale co sa tyka ucenia biblie o ziadnej hereze v tom seriali neviem. Napiste ak viete o niecom co je tam v rozpore s bibliou.