Putin obowiązkowo szczepiąc na C-19, niszczy swoją armię, tak jak USA

Petycja do Putina o zaprzestanie obowiązkowych szczepień zmobilizowanych obywateli Sputnik V Europe Reloaded / Pam Barker Pytanie, które mamy dotyczące …
Edward7
Sputnik V to szczepionka genetyczna. Jego własny programista twierdzi, że jest prawie identyczny z strzałem AstraZeneca (wysoce podejrzany)
Według oficjalnej strony internetowej Sputnik V – stworzony przez Gamaleya Center rosyjskiego ministerstwa zdrowia – jest szczepionką na bazie adenowirusa, która wykorzystuje dwa różne typy wektorów adenowirusowych (Ad26 i Ad5) do transportu „materiału …More
Sputnik V to szczepionka genetyczna. Jego własny programista twierdzi, że jest prawie identyczny z strzałem AstraZeneca (wysoce podejrzany)

Według oficjalnej strony internetowej Sputnik V – stworzony przez Gamaleya Center rosyjskiego ministerstwa zdrowia – jest szczepionką na bazie adenowirusa, która wykorzystuje dwa różne typy wektorów adenowirusowych (Ad26 i Ad5) do transportu „materiału genetycznego” do komórek. Zgłoszenie patentowe z 2012 roku dotyczące zastrzyku przeciw grypie Gamaleya opisuje lek jako „szczepionkę genetyczną”. Szczepionka wykorzystuje ten sam wektor adenowirusowy Ad5, co drugi strzał Sputnika V.

Patent na „szczepionkę genetyczną” wymienioną na oficjalnej stronie internetowej Sputnika V
Patent na tę „genetyczną szczepionkę” jest wymieniony na oficjalnej stronie internetowej Sputnik V jako dowód rzekomo sprawdzonej niezawodności leku. Jednak zastrzyk przeciw grypie – GamFluVac – nigdy nie został wprowadzony na rynek międzynarodowy i według doniesień nie został nawet zarejestrowany w Rosji. Na rynku są jednak leki porównywalne do Sputnika V.

Nie ma „znaczących” różnic między Sputnik V a szczepionką AstraZeneca opartą na adenowirusie, wedługdo reżysera Gamaleyi, Aleksandra Gintsburga. Bliskie podobieństwa między tymi dwiema szczepionkami sprzyjały współpracy i koleżeństwu. W grudniu 2020 roku Rosyjski Fundusz Inwestycji Bezpośrednich (RDIF) – rządowy fundusz finansujący Sputnik V – podpisał „Memorandum o współpracy” z brytyjsko-szwedzkim gigantem farmaceutycznym. Partnerzy zgodzili się rozpocząć wspólne próby z kombinacją swoich dwóch leków, w nadziei na opracowanie koktajlu Sputnik/AstraZeneca, który mógłby zostać zarejestrowany w Rosji.

Rosyjskie media państwowe donoszą o partnerstwie Sputnik V/AstraZeneca

Gintsburg powiedział, że wspólne testy nie potrwają długo, ponieważ „dwie technologie leżące u podstaw szczepionki AstraZeneca i Sputnika V są bardzo podobne”.
Prezydent Rosji Władimir Putin okrzyknął partnerstwo jako „dobry, przekonujący przykład połączenia sił naukowych, technologii, inwestycji dla wspólnego celu”, który „chroniłby życie, zdrowie i bezpieczeństwo milionów ludzi na całej planecie”.
Jednak taka współpraca nastawiona na osiągnięcie „wspólnego celu” nie ograniczała się do współpracy rządu rosyjskiego z AstraZenecą.

Deweloperzy Sputnik V otwarcie i entuzjastycznie współpracują z Big Pharma

Kirill Dmitriev, szef RDIF, ogłosił w październiku, że Sputnik V prowadzi wspólne testy z Pfizerem w dwóch krajach.
„Mamy już wspólne badanie z Moderną w Argentynie, a Argentyna prowadzi obecnie badania nad kombinacją Sputnik i Moderna. Istnieją również dwa inne kraje, które obecnie prowadzą badania nad kombinacją Pfizera i Sputnika i wierzymy, że będzie to bardzo udana kombinacja” – powiedział Dmitriev.
Miesiąc później Dmitry Shcheblyakov, naukowiec z Gamaleya, który pomógł opracować Sputnik V, powiedział , że wspierał wprowadzanie zagranicznych szczepionek w Rosji.
„Widzimy, że połączona kombinacja różnych szczepionek, wykonanych przy użyciu różnych technologii, daje tylko przewagę” – przekonywał Shcheblyakov.

RDIF współpracuje z Pfizer, Moderna, AstraZeneca i innymi
Te partnerstwa między rosyjskim rządem a wielką farmą są jawne – a Dmitriew nigdy nie unikał ich obrony.
Na przykład w sierpniu Argentyna zaczęła podawać zastrzyki AstraZeneca i Moderna osobom, które otrzymały pierwszą dawkę Sputnika V. Rząd argentyński powiedział, że miesza narkotyki z powodu niedoborów dostaw, ale Dmitriev upierał się, że to był plan od początku.
„Zasugerowaliśmy to, zawsze chcieliśmy zrobić kombinację”, powiedział wówczas dyrektor generalny RDIF. „Sputnik to pierwsza szczepionka skojarzona, pierwsza mieszanka i dopasowanie, która składa się z dwóch różnych ujęć. Od początku mówiliśmy, że dwa różne strzały działają lepiej niż dwa identyczne”.

Platforma szczepionkowa Gamaleyi jest całkowicie niesprawdzona

Zwolennicy szczepionki wielokrotnie twierdzili, że Gamaleya z powodzeniem opracował zastrzyk Ebola w oparciu o tę samą technologię, która posłużyła do stworzenia Sputnika V. To nieprawda .
Przed wystrzeleniem Sputnika V na orbitę instytutowi wielokrotnie nie udało się wysłać zatwierdzonego leku poza granice Rosji.
Na wiele lat przed tym, jak strzał Eboli trafił w ślepy zaułek, pierwsza próba Gamaleyi ze szczepionką wektorową adenowirusem zakończyła się wielomilionowym skandalem dotyczącym malwersacji.
Działalność biznesowa instytutu została ponownie zbadana w listopadzie, po tym, jak rosyjskie media – oparte na dokumentach rządowych z otwartego źródła – ujawniły, że Gamaleya zleca produkcję własnej „marki” Sputnika V, którą miał wytwarzać samodzielnie. . Gamaleya zapłacił nienazwanej osobie trzeciej, zarówno w rublach, jak i dolarach amerykańskich, za partie własnego leku, które później zostały odsprzedane i rozprowadzone w całej Rosji.
Według doniesień rosyjskich mediów , pieniądze, które trafiają do Gamaleyi, zostały przeznaczone na luksusowe pojazdy dla szefów. Tymczasem zdjęcia rzekomego budynku „szczepionek” instytutu przypominają coś z niedofinansowanego college'u środkowozachodniego.

Jeden raport wskazywał na „dewastację [i] nędzę” wewnątrz jednego z budynków Gamaleyi. W innym śledztwie wyszczególniono szkody spowodowane przez pożary sprzed dziesięcioleci i inne problemy związane z bezpieczeństwem, które wydają się nękać obiekty Gamaleyi aż do dnia dzisiejszego.

„Nieskończone” dopalacze będą potrzebne, aby utrzymać „skuteczność” Sputnika V

Rosyjski rząd nadal utrzymuje, że Sputnik V jest wysoce skuteczny w zapobieganiu poważnym przypadkom koronawirusa.
W kwietniu 2021 r. Gintsburg powiedział , że wierzy, że Sputnik V zapewni nieograniczony immunitet. Miesiąc później dyrektor Gamaleyi skorygował swoją prognozę, wyjaśniając, że Sputnik V będzie obowiązywał przez dwa lata.
W czerwcu Gintsburg ogłosił , że Rosjanie będą potrzebować zastrzyku przypominającego Sputnik sześć miesięcy po szczepieniu. 19 grudnia zalecił ponowne szczepienie „nieskończoną” liczbę razy co sześć miesięcy.

W październiku portal Nakanune.ru opublikował analizę, która wykazała, że „szczepienia nic nie dały” dziewięć miesięcy po tym, jak Rosja rozpoczęła coraz bardziej przymusową akcję szczepień.
Według profesora wirusologii Witalija Zvereva dostępne dane wskazują na ścisłą korelację między wzrostem szczepień a wzrostem zachorowalności i śmiertelności z powodu COVID w Rosji.

Czy Sputnik V ma długotrwały efekt neutralizujący?
Nawet bez analizowania liczb i zbiorów danych, trzeba zapytać: jeśli Sputnik V oferuje poziom skuteczności, którego nie można uzyskać z innych szczepionek, dlaczego rząd rosyjski tak chętnie łączy swój własny lek z zastrzykami Big Pharma – które doświadczyli skuteczności bębnowania i są nękani poważnymi obawami dotyczącymi bezpieczeństwa?

Nawet przy zerowej przejrzystości coraz więcej dowodów na to, że Sputnik V nie jest bezpieczny

Według Putina, od początku ogólnokrajowego wprowadzenia szczepionek w Rosji prawie rok temu nie zarejestrowano „ani jednego poważnego przypadku komplikacji”.
Z technicznego punktu widzenia jest to prawda, ale nie dlatego, że Sputnik V cieszy się niepodważalnym rekordem bezpieczeństwa.
W Rosji nie ma VAERS, a rząd nadal wstrzymuje statystyki dotyczące powikłań poszczepiennych.

Niedawny post na VK dokumentujący zgony wśród zaszczepionych pracowników służby zdrowia (Your browser is out of date)
Ze względu na szokujący brak przejrzystości Rosjanie zostali zmuszeni do stworzenia grup Telegram i nieoficjalnej bazy danych, w której udokumentowane są niepożądane skutki – w tym podejrzenie zgonów związanych ze szczepionkami. Rosyjski rząd porównał tych zaniepokojonych obywateli do terrorystów.
Tymczasem lekarze i aktywiści wzywający do większej przejrzystości zostali nazwani przez RT „wrogami ludu”.
Dane z innych krajów stosujących Sputnik V sugerują, że chociaż lek nie jest najniebezpieczniejszym zastrzykiem na COVID na rynku, nadal nie jest nieszkodliwy.
W niedawnym artykule, w którym dokonano przeglądu systemów śledzenia zdarzeń niepożądanych z Argentyny, Meksyku, Paragwaju i Filipin, stwierdzono, że pod względem częstotliwości łagodnych i ciężkich skutków ubocznych Sputnik V jest porównywalny z zagranicznymi szczepionkami.
„Częstotliwość tych zdarzeń niepożądanych różni się w poszczególnych czterech krajach, ale Sputnik V znajduje się generalnie w środku porównawczej oceny bezpieczeństwa, z wyjątkiem Argentyny, gdzie Sputnik V ma najwyższą częstotliwość zdarzeń niepożądanych ze wszystkich szczepionek stosowanych w kraju , w tym te, w których oczekiwane skutki uboczne występowały częściej w pozostałych trzech krajach” – poinformował 18 grudnia Krasnaya Vesna.

Sputnik V prowadzi w drobnych i poważnych skutkach ubocznych w Argentynie (źródło: Banco de Recursos de Comunicación del Ministerio de Salud de la Nación | 14º Informe de vigilancia de seguridad en vacunas)
W październiku wiceprzewodniczący Dumy Państwowej Piotr Tołstoj przyznał, że rosyjskie władze kompletnie nie przekonały opinii publicznej, że Sputnik V jest bezpieczny i skuteczny.
„Niewiele jest odpowiedzi na pytania, dlaczego zaszczepieni chorują, dlaczego zaszczepieni umierają, dlaczego pojawiają się problemy i komplikacje po samych szczepieniach” – powiedział wysoki rangą ustawodawca.

Sputnik V ma bezpośrednie i oczywiste powiązania z globalną agendą Wielkiego Resetu

Można argumentować, że globalne wprowadzenie szczepionek przynajmniej częściowo ma na celu wprowadzenie cyfrowych identyfikatorów, które staną się niezbędne we wszystkich aspektach normalnego życia.
Rosyjska Duma Państwowa przygotowuje się do głosowania nad ustawą, która stworzyłaby ogólnokrajowy system QR, który byłby w dużej mierze powiązany ze statusem szczepień. Liczne sondaże pokazują, że około 90% Rosjan sprzeciwia się temu prawu. Putin wezwał do jej natychmiastowego przyjęcia.
A jaka nauka stoi za tą polityką? Sam Gintsburg przyznał, że jego własna szczepionka nie zatrzymuje transmisji i mówi, że ci, którzy zostali w pełni zaszczepieni, powinni nosić maski, aby zapobiec zarażaniu innych. Co zaskakujące, dyrektor Gamaleya nadal twierdzi, że ogólnokrajowe kody QR są potrzebne, aby ograniczyć „interakcje między zaszczepionymi i nieszczepionymi”.
Być może to czysty przypadek, ale jeden z głównych graczy za Sputnikiem V, dyrektor generalny Sbierbanku Herman Gref, rozwija technologię biometrycznej identyfikacji, systemy płatności za pomocą kodów QR, kryptowalutę, a także szereg usług, które wydają się idealnie pasować do Poradnik Światowego Forum Ekonomicznego na najbliższe dziesięć lat.
W rzeczywistości we wrześniu 2020 r. największy rosyjski pożyczkodawca ogłosił, że nie jest już tylko bankiem, ale „wszechświatem usług”. Jest teraz SberMarket. SberZdrowie. SberID. SberFood. SberDźwięk. SberAI — wśród wielu innych.
Sputnik V: What you're not being told
Mark Nemo
Putin i krąg kultury bizantyjskiej nie są moimi ideałami. Wolę cywilizację łacińską niż ruską nahajkę, ale uważam że można po dobrosąsiedzku współżyć pokojowo i z tamtymi. Lepiej i bezpieczniej niż z Chazarami.
Takie niusy biorę zawsze z przymrużeniem oka, bo to wiadomości z proamerykańskiego mainstreamu propagandowego. Nigdy nie ma możliwości usłyszeć zdania drugiej strony.
Można więc …More
Putin i krąg kultury bizantyjskiej nie są moimi ideałami. Wolę cywilizację łacińską niż ruską nahajkę, ale uważam że można po dobrosąsiedzku współżyć pokojowo i z tamtymi. Lepiej i bezpieczniej niż z Chazarami.
Takie niusy biorę zawsze z przymrużeniem oka, bo to wiadomości z proamerykańskiego mainstreamu propagandowego. Nigdy nie ma możliwości usłyszeć zdania drugiej strony.
Można więc rozpowszechniać najgłupsze bajery bez konsekwencji ich sprawdzenia. Dlaczego by nie coś z banderowsko-elkamowych rewelacji? : "Putin nakazuje odcinanie uszu rekrutom, bo hełmy za małe !"
Edward7
Tu można sprawdzić , kilka razy pisało o szczepionkach i o nowej donosowej ... readovka.news
Sputnik V to szczepionka genetyczna. Jego własny programista twierdzi, że jest prawie identyczny z strzałem AstraZeneca
Nacisk na szczepienia w Rosji jest wysoce podejrzany ...More
Tu można sprawdzić , kilka razy pisało o szczepionkach i o nowej donosowej ... readovka.news

Sputnik V to szczepionka genetyczna. Jego własny programista twierdzi, że jest prawie identyczny z strzałem AstraZeneca

Nacisk na szczepienia w Rosji jest wysoce podejrzany ...
Mark Nemo
@Edward7 To oznaczać może tylko jedno - najczarniejszy scenariusz z możliwych !
Swiat jest kontrolowany przez jedne tylko dominium i agenda NWO jest dla wszystkich nacji taka sama.
Rzekoma różnorodność, konflikty czy różnice zdań, to tylko show.
yagu
Kim jest autor artykułu ? "Rosjanie są proszeni o ryzykowanie życia w coraz bardziej wątpliwej wojnie na Ukrainie"
Edward7
EDWARD SLAVSQUAT - pewnie nie lubi Putina... ale ta wojna stopniowo przeradza się w masową eksterminacje Słowian ... Ukraiński to dialekt Rosyjskiego - czyli jest to bratobójcza wojna domowa ... Rosja jeśli czuła się zagrożona , to od początku powinna stosować strategi "oblężonego miasta", i odciąć wszelkie dostawy zagranicznej broni ... a tak to przeradza się w masową rzeź ...