Clicks1.2K
pl.news
116

Covidowy opór: protestancki kaznodzieja nazywa policjantów "nazistami" i "gestapowcami" (film)

Polski kaznodzieja Artur Pawłowski z protestanckiej wspólnoty Kings Glory Fellowship w Albercie (Kanada) skutecznie wyrzucił policję, która próbowała zamknąć jego nabożeństwo z 3 kwietnia.

Pawlowski opublikował film z tego incydentu, na którym widać, jak krzyczy do sześciu funkcjonariuszy: "Proszę wyjść, proszę wyjść z tej posesji, natychmiast wyjść". Policjanci stali już w kościele.

"Proszę natychmiast opuścić tę posesję, dopóki nie wrócicie z nakazem. I: "nie chcę z wami rozmawiać".

"Wynocha, wy naziści. Gestapo nie ma tu wstępu. Gestapo nie wolno. Wynocha. Rozumiecie po angielsku? Wynocha z tej posesji. Wynocha naziści."

#newsQxmgzpadrz

przeciwherezjom
Extra. Kochani księża, katoliccy, mający pełnię wsparcia sakramentalnego, moc Chrystusa w Najświętszej Ofierze, czego nie ma ten pastor - patrzcie i... naśladujcie. Nie tego zwiedzionego biedaka z poniższego komenta.... Dlaczego, dlaczego nie służycie Chrystusowi - czy domaga się ktoś od Was ofiary z życia, tortury? Tylko straszą mandatami, a jak wlepią to co? Masakra? Wsadzą za długi do …More
Extra. Kochani księża, katoliccy, mający pełnię wsparcia sakramentalnego, moc Chrystusa w Najświętszej Ofierze, czego nie ma ten pastor - patrzcie i... naśladujcie. Nie tego zwiedzionego biedaka z poniższego komenta.... Dlaczego, dlaczego nie służycie Chrystusowi - czy domaga się ktoś od Was ofiary z życia, tortury? Tylko straszą mandatami, a jak wlepią to co? Masakra? Wsadzą za długi do więzienia? Dla dobrobytu i spokoju materialnego chcecie sprzedać Chrystusa????
wacula25wp.pl
Zakażony ksiądz udzielał komunii wiernym. Sanepid szuka tych osóbW kościele parafialnym w Chrząstawie Wielkiej (województwo dolnośląskie) mogło dojść do rozprzestrzenienia się koronawirusa. Zakażenie potwierdzono u księdza z tej parafii. Zarażeni mogli zostać również parafianie. O zgłaszanie się do służb sanitarnych oraz śledzenie swojego stanu zdrowia zaapelował wrocławski sanepid.
Quas Primas
Quas Primas
On się niczym nie różni od covidowych ludobójców!
Marcin_od_sw.Jerzego
Gdyby choc 20% Polakow mialo tyle odwagi co ten gosc, bylibysmy jako narod i kraj lata swietlne do przodu.
Marcin_od_sw.Jerzego
BRAWO POLSKA KREW!!!
Frater Militiæ Templi shares this
11.2K
Szkoda że katolikom brak takiej odwagi.
tekla
Bo my teraz tylko pielgrzymujemy.
Elkam
@Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy vel @KRUCJATA TRADYCJONALISTÓW ŚWIATA

---------------------------------------

Prawda w oczy kole !
Elkam
@Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy vel @KRUCJATA TRADYCJONALISTÓW ŚWIATA

" Wyleciał potem jak z procy,

Otrząsł się, dbrum! parsknął raźnie.

"Teraz jużeś w naszej mocy,

Najgorętszą odbył łaźnię."
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Zawsze w tłumie znajdzie się jakiś rozsądny , który krzyknie " KRÓL JEST NAGI !!!!"
Weronika....S
Może dobry Bóg powoła męczenników spośród tych którzy są poza Kościołem by ich zbawić, gdy stanął w prawdzie przeciwko reprezentantom szatana.
Elkam
Zabobonni sekciarze "modlą się " o wygraną na loterii tylko losów nie kupuja !
Elkam
@Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy vel @KRUCJATA TRADYCJONALISTÓW ŚWIATA

------------------------------------------------------

Zaprawdę ! Twoja furia jest wymowna !🤗
jac505
Za takie słowa kanadyjski sąd może ukarać go za zniewagę funkcjonariuszy, którzy przecież wykonywali swoją służbę to serve and protect, czyli aby służyć i chronić. A teraz chronią i służą ludziom w walce z wirusem. Szatan zło nazywa dobrem, a dobro złem. Panie Jezu przyjdź !