Coburg
63.1K
01:11:33
Niečo, čo sme prežili aj my, a čo nás ešte čaká, alebo - ukážka viery a odvahy aj pre našich dnešných hierarchov... Mučen pro Krista (Drama film cz dabing, 2022)More
Niečo, čo sme prežili aj my, a čo nás ešte čaká, alebo - ukážka viery a odvahy aj pre našich dnešných hierarchov... Mučen pro Krista (Drama film cz dabing, 2022)
Coburg
Glockner, nemyslím, že to je protiruská propaganda. Ak už chceme, tak je to protiboľševická propaganda. Napokon je tam pár scén, v ktorých sa nechajú evanjelizovať ruskí vojaci. S tými českými eštebákmi súhlasím. Mňa vypočúval medzi inými v Ruzyni eštebák plukovník Horák, ktorý tam bol zo všetkých najhorší, Volali sme ho Frankenstein. Vypočúval aj moju matku, ktorá sa tam po tom "výsluchu …More
Glockner, nemyslím, že to je protiruská propaganda. Ak už chceme, tak je to protiboľševická propaganda. Napokon je tam pár scén, v ktorých sa nechajú evanjelizovať ruskí vojaci. S tými českými eštebákmi súhlasím. Mňa vypočúval medzi inými v Ruzyni eštebák plukovník Horák, ktorý tam bol zo všetkých najhorší, Volali sme ho Frankenstein. Vypočúval aj moju matku, ktorá sa tam po tom "výsluchu" zrútila. Mal ruky ako lopaty, určite mal na nich veľa krvi. Žiadni sovieti, to je pravda. Ale v každom národe a v každej dobe sa nájdu zakomplexovaní občania a latentní sadisti, ktorí sa dajú na takúto "prácu" a môžme na to vziať jed, že onedlho sa znova vyroja na svetlo, možno to budú aj naši známi, o ktorých by sme to teraz nepovedali.
U.S.C.A.E.
Len poznámku. V tom čase predsa už nepotrebovali poradcov to už sa naučili od ostrieľaných špín ktorých učili tí zo sojuza časovo to vo filme sedí vtedy bol rozbeh.
Glockner ...
Tohle natočili na Západě o stíhání křesťanů v ČSR po válce, ale je to hlavně protiruská propaganda. Prožil jsem v českém kriminále řadu let kvůli Kristu, ale vždycky dělali největší sviňárny čeští policajti, nikdy u toho nebyli ani to neřídili v ČSR sovětští poradci nebo oficíři. To nám dělali čeští estébáci!!! O tom vědí na Západě houby!
U.S.C.A.E.
Bolo by si to treba aj pozrieť, lebo ten film je o Rumunsku.
Glockner ...
V Rumunsku jsem tehdy nebyl, ale jedno vím určitě, že v SSSR se od bitvy o Moskvu ukončilo strašné bolševické stíhání křesťanů, byly jim vráceny kostely a jiné objekty a duchovní byli propouštěni z gulagů. Po válce sev ovládané východní Evropě sovětští politrukové sami příliš nezapojovali do stíhání křesťanů.
Tomek P
Prave vcera v noci som to pozeral