izzza
42.4K
Współpraca z zespołem psychologów będzie obowiązkowa. Jest konkretna propozycja komisji Episkopatu.

Będzie zmiana w pracy egzorcystów. Biskupi proponują nowe rozwiązania

Współpraca z zespołem psychologów będzie obowiązkowa. Jest konkretna propozycja komisji Episkopatu. Najpierw wykluczyć zaburzenia
Piotrek pod
A jak psycholog rozpozna opętanie? Zawsze rozpozna chorobę i o to chodzi KEP- owi.
Verba Veritatis
Psychologia....to nauka diabła....kult EGO....
Rafał_Ovile
Psychologizacja wiary i rozwodnienie Kapłaństwa. Szatan i jego narzędzia tak zniszczyli Sakramentalne Kapłaństwo na zachodzie. Brońmy Świętych Sakramentów w Kościele otrzymywanych od Boga Trójjedynego przed ich zniszczeniem przez powszechną protestantyzację, judaizację, psychologizację, liberalizację itp. Kościoła katolickiego!
Jantran
Przecież psycholog to idiota, to ateista niewierzący w Boga lub niedowierzający. W jednym mieście w Małopolsce egzorcysta odesłał rodzinę z synem do psychologa i to w dodatku do księdza psychologa Sułka- który stwierdził, że paraliż nóg kobiety przed np. świętami wielkimi (które po świętach mijały) to histeria, tak samo jak obracanie gałek oczu to też histeria. Obrazy, które wiedzieli wspólnie …More
Przecież psycholog to idiota, to ateista niewierzący w Boga lub niedowierzający. W jednym mieście w Małopolsce egzorcysta odesłał rodzinę z synem do psychologa i to w dodatku do księdza psychologa Sułka- który stwierdził, że paraliż nóg kobiety przed np. świętami wielkimi (które po świętach mijały) to histeria, tak samo jak obracanie gałek oczu to też histeria. Obrazy, które wiedzieli wspólnie z dzieckiem i mężem to też były spowodowane histerią. Ks. Amorth już poruszał ten problem.
Za dupę można im księżom się zabrać odcinając od kasy. Oni zawsze za kasą lecą jak psy za kiełbasą. Mówię oczywiście o tych gnojach co te ustawy wymyślają i tych posłusznych, którzy je wykonują- posłuszeństwo! Bydlaki.