Ohlásili svoje plány na 2022-24

Démoni riadiaci globálnu depopuláciu zhodili masky a ohlásili svoje plány na 2022-24. (Mike Adams, Natural News) Odhalenie pravdy o protiľudských démonoch riadiacich súčasný svet nám poskytuje …More
Démoni riadiaci globálnu depopuláciu zhodili masky a ohlásili svoje plány na 2022-24.
(Mike Adams, Natural News) Odhalenie pravdy o protiľudských démonoch riadiacich súčasný svet nám poskytuje príležitosť na prehodnotenie minulosti, získanie nového pochopenia a možnosť byť priamymi svedkami odvíjajúcej sa histórie.
Napríklad, dnes už vieme, že globalisti sú pedofili obchodujúci s deťmi. Vieme, že riadia celosvetový čierny trh s odberom a transplantáciou ľudských orgánov.
Tiež vieme, že bežne zosnovávajú rôzne sprisahania za účelom maximalizácie ziskov, aj keby to malo znamenať usmrtenie akéhokoľvek počtu ľudských bytostí (covidové vakcíny, farmaceutika a podobne).
A rovnako vieme, že organizujú operácie pod falošnou vlajkou s cieľom páchania psychologického terorizmu na svetovom obyvateľstve.
Ak si toto všetko uvedomíme a obzrieme sa spätne na udalosti z 11. septembra 2001, bombový útok v Oklahoma City či dokonca Druhú svetovú vojnu, zrazu sa nám vyjasní. Uvedomíme si, že história sveta …More
ľubica
2. Kľúčovou zbraňou globalistov je nútené držanie ľudí v izolácii, aby sa nemohli navzájom rozprávať. Covidové lockdowny boli toho súčasťou, no oveľa efektívnejším riešením je vypnutie elektrických sietí, aby ľudia nemohli komunikovať elektronicky.
Libor Halik
V Amerike sa blížia voľby do Kongresu USA v novembre 2022. Nesmú sa konať, lebo inak Demokrati (momentálne najväčší posluhovači globalistov) budú zbavení moci.
Tina 13
Mögen alle Schandtaten endlich schonungslos aufgedeckt werden! Lieber Gott Gerechtigkeit 🙏
Mária Jana Krištofovičová shares this
644
Mila22 shares this
1.6K
Silvia Ivanová shares this
352
Zuzana Schlosserova shares this
160