Trepifajksl
Lov se začíná a zde jsou asi dnešní mírotvorci:
theguardian.com/…prize-petter-eide-norweigan-mp
apredsasatoci
Niečo podobne ako mierotvorca vojnový zločinec Obama.
Aj ten je držiteľ.
Peter Potocky
Všimnite si tie slobodomurárske bludy čo na Glorii stále tlačí ten "Kallistratos". Je to buď takisto obrezaný katolík, alebo nasadený špión a lóžový brat, ktorého úloha je manipulovať a narúšať akékoľvek zmysluplné a vecné diskusie. Jeho úlohou je zasahovať do každej diskusie, kde o niečo ide a v jadre sa pokúšať ju rozleptať, diskutujúcich znemožňovať a odvádzať debatu na iné témy či marginalizo…More
Všimnite si tie slobodomurárske bludy čo na Glorii stále tlačí ten "Kallistratos". Je to buď takisto obrezaný katolík, alebo nasadený špión a lóžový brat, ktorého úloha je manipulovať a narúšať akékoľvek zmysluplné a vecné diskusie. Jeho úlohou je zasahovať do každej diskusie, kde o niečo ide a v jadre sa pokúšať ju rozleptať, diskutujúcich znemožňovať a odvádzať debatu na iné témy či marginalizovať, alebo onálepkovať každého rozumnejšieho diskutéra. Najlepšie je ho absolútne ignorovať, akoby tu vôbec nebol. Nereagovať vôbec na jeho provokácie a vôbec si ho nevšímať. Buď ho to časom prejde, alebo ho jeho šéfovia z lóže odstránia, ako neužitočného idiota.
Pavol IV
Peter Potocky
Vystihol Ste to uplne dokonale.
Strážce
Kastrátos je ďáblův učeň. 😡
Maros Halak
Máš úplnu pravdu Peter. Škoda, že diskutujúci to nechápu a reagujú na tohoto nasadeného špióna. Diskutujúci sa naozaj nesmú dať vyprovokovať a fenomén "Kallistratoss" je potrebné brať ako vzduch. Každá reakcia na neho je pre neho potravou a zvyšuje jeho kredit a v očiach jeho ložových bratov mu zvyšuje kredit. Odstránime ho jedine absolútnou ingnoráciou. Odmyslite si vôbec, že tento adlátus tu …More
Máš úplnu pravdu Peter. Škoda, že diskutujúci to nechápu a reagujú na tohoto nasadeného špióna. Diskutujúci sa naozaj nesmú dať vyprovokovať a fenomén "Kallistratoss" je potrebné brať ako vzduch. Každá reakcia na neho je pre neho potravou a zvyšuje jeho kredit a v očiach jeho ložových bratov mu zvyšuje kredit. Odstránime ho jedine absolútnou ingnoráciou. Odmyslite si vôbec, že tento adlátus tu je. Čo nevidieť po tom ho lóžoví bratia stadeto stiahnu, lebo ho budú pokladať za babráka.
Trepifajksl
Stojí za povšimnutí, že všem je jasné, že je to provokatér a přesto ho Gloria TV zde nechá dál rozvracet. Zvláštní, že?
Barbarin
Hoki-hooki, dnes Kallistratos, multinickař, je duchovně zcela bezcenný. Je to patologický lhář bez naděje.
Barbarin
Zde píší o Kalisrátovi. Dříve Hoki atd.

frekvence1.cz/…e-vas-mohou-vcas-varovat.shtml
Trepifajksl
Tady taky:
1) Typickými rysy a projevy sociopata jsou lež, absence svědomí a studu, extrémní egocentrismus, chorobná touha po moci a potřeba nadřazenosti, neschopnost spolupráce, lhostejnost k citům, pocitům a osudům jiných lidí a téměř absolutní účelovost jeho jednání. Slušnost považuje sociopat za slabost.
Účelovost jednání sociopata je extrémní. Ve chvílích, kdy něčeho potřebuje dosáhnout, …More
Tady taky:
1) Typickými rysy a projevy sociopata jsou lež, absence svědomí a studu, extrémní egocentrismus, chorobná touha po moci a potřeba nadřazenosti, neschopnost spolupráce, lhostejnost k citům, pocitům a osudům jiných lidí a téměř absolutní účelovost jeho jednání. Slušnost považuje sociopat za slabost.
Účelovost jednání sociopata je extrémní. Ve chvílích, kdy něčeho potřebuje dosáhnout, dokáže být i milý, přátelský a velmi přesvědčivý.
2) Jakmile toho dosáhne, nastoupí absolutní lhostejnost k potřebám druhé strany. Pokud jej chce někdo žádat o nápravu, připomene mu jeho odpovědnost, nebo dokonce vytkne chyby, stává se sociopat v lepším případě hluchým a slepým, v tom horším a častějším se v něm probudí běs. Své nepřátele (to jsou všichni, kdo s ním nesouhlasí nebo po něm něco vyžadují, např. odpovědnost) se snaží ponížit, porazit, rozdrtit. Pomlouvá je, uráží a špiní.
3) V rozhovorech sociopat dokáže často pronášet téměř nesmyslné věty. Neodpovídá na otázky, uhýbá, útočí a nesouvisle přeskakuje mezi tématy. Jeho projev může být nesourodý a bezobsažný, ale vždy je přesvědčivý. Teprve doslovný přepis záznamu sociopatova spontánního projevu prokáže, jaké přemety a přeskoky v řeči dělá, jak ubohý je jeho verbální projev.
Joske
Těší mne, že tu jsou osoby, které vidí reálně. Ano, působí tu rozvratník a podle toho se s ním musí zacházet.
Joske
Nemyslím si, že by byl nasazený nějakou organizací. Když jsem byl mladý, v jistých situacích se říkalo: Největší pohromou je aktivní blbec. Tak nějak to s rozvratníkem bude.
2 more comments from Joske
Joske
Rada zkušeného ďábla. Prý užívej si důchodu. Užívej si světa. Ještě, že rozvratník nenapsal, abych se jako on rozplýval nad tělem, že je krásné. Aktivní blbci bývají nástrojem zlého. Kdyby tak tušili, jak jsou ubozí, když udílejí "duchovní" rady! Loupat cibuli a hledat v ní jádřinec opravdu nehodlám.
Joske
Ano, fantazie. S realitou nemá nic společného, proto nemohu brát tvé hloupé komentáře vážně.
Přítel
To není pravda. Opravdové náboženství nemá s fantazií nic společného. V Bibli ale jsou zmínky o fantastech. Třeba takový Jidáš. Fantazie je lež.
Barbarin
Hoki-hooki, ty jsi mimo. Přítel reagoval k věci. Ty jsi notorický lhář a neumíš nic jiného, než lhát. Neměl jsi být už rok pryč z Glorie? Aha, to byla jenom tvá fantazie. Fantazie je lež, jak správně napsal Přítel. Ty, Hoki-hooki, jsi nepřítel. Jsi satanista.
Barbarin
Ještě něco, multinickaři Hoki-Hooki. Ezopovy bajky v Písmu svatém nejsou. Nejsi náhodou autista?
fiat33
Postoj je liberálna stoka. Nič kresťanské a konzervatívne. Ten odpad iba prikryli názvom konzervatívny už som im to veľakrát napísala. Momentálne sa stali propagátorom covidu a očkovania. Keď vedia takí ako Vittek, Lettrich, saskovič kopať do christianitas, konzervatívnych katolíkov samozrejme že na rad prišiel aj magnificat. O chvíľu im nebude po vôli ani časopis Milujte sa, ruženec už nebude v …More
Postoj je liberálna stoka. Nič kresťanské a konzervatívne. Ten odpad iba prikryli názvom konzervatívny už som im to veľakrát napísala. Momentálne sa stali propagátorom covidu a očkovania. Keď vedia takí ako Vittek, Lettrich, saskovič kopať do christianitas, konzervatívnych katolíkov samozrejme že na rad prišiel aj magnificat. O chvíľu im nebude po vôli ani časopis Milujte sa, ruženec už nebude v móde, veď nakoniec už nám netreba ani chodiť do kostola lebo si chránime zdravie. ..
Peter(skala)
Ten odpad iba prikryli názvom konzervatívny
🤗
výstižnéééééééé pre zásterku, aby mohli šíriť svoje dezinformácie a bludy
Freddy Gargamel
Všimnite si jeden zaujímavý trend:
Až úplne donedávna bolo "trendy" spochybňovanie akejkoľvek autority, osobný názor bol nedotknuteľný, nadradený nad tradíciu aj každú autoritu. Neustále sme boli vyzývaní k slobode ("be free"), na ktorú nemal právo nik siahnuť.
A teraz zrazu, už od minulej jari, sa to obrátilo o 180°! Zrazu počúvame "rešpektujte autoritu", "nevyjadrujte sa k veciam, ale nechajte …More
Všimnite si jeden zaujímavý trend:
Až úplne donedávna bolo "trendy" spochybňovanie akejkoľvek autority, osobný názor bol nedotknuteľný, nadradený nad tradíciu aj každú autoritu. Neustále sme boli vyzývaní k slobode ("be free"), na ktorú nemal právo nik siahnuť.
A teraz zrazu, už od minulej jari, sa to obrátilo o 180°! Zrazu počúvame "rešpektujte autoritu", "nevyjadrujte sa k veciam, ale nechajte o nich rozhodnúť kvalifikovanejších", alebo proste "mlčte".
To sa týka aj pokoncilovej cirkvi - pokiaľ sa cirkevní liberáli potrebovali zbaviť konzervatívnejšej časti cirkvi, tak sa neustále odvolávali na "slobodu svedomia", potierali "autoritárske tendencie bigotnej, spiatočníckej cirkevnej hierarchie", ale teraz, keď už úspešne obsadili väčšinu vplyvných pozícií v hierarchii, zrazu počúvame o "nevyhnutnosti rešpektovať autority" a potrebe "podvoliť sa".
O tej autorite už počúvam v posledných mesiacoch tak často, že si pripadám ako v stredoveku. Ale v nejakom divnom, nekresťanskom stredoveku.
Joske
Upřímně řečeno, tomuto příliš nerozumím:
Kallistratos Víra je jako slupky na cibulce, ale ty slupky jsou různé, ale jádro je nejdůležitější.... Tam je skutečná víra, která si na nic nehraje a nenechá se zatáhnout do okázalosti ale žije..
Zpočátku se zdá, že autor tohoto moudra tvrdí, že víra jsou slupky. Slupky jsou různé, takže víry zřejmě také. Jenže další překvapení následuje. Cibule má …More
Upřímně řečeno, tomuto příliš nerozumím:
Kallistratos Víra je jako slupky na cibulce, ale ty slupky jsou různé, ale jádro je nejdůležitější.... Tam je skutečná víra, která si na nic nehraje a nenechá se zatáhnout do okázalosti ale žije..
Zpočátku se zdá, že autor tohoto moudra tvrdí, že víra jsou slupky. Slupky jsou různé, takže víry zřejmě také. Jenže další překvapení následuje. Cibule má jádro a to je teprve ta skutečná víra.
Inu, bujná fantazie má své vyznavače. Souhlasím s Trepifajkslem, stěhování komentáře na můj souhlas nemá žádný vliv.
Joske
Tak to je ještě horší, než fantazie o slupkách a jádře cibule.
Kallistratos Kyselina sulfenová na našich očích.... Kristova láska v našich srdcích... Vše souvisí se vším.... Panta rhei.... a vše má své spojnice a nic ničemu nemůže odporovat... Takový je Tvůrce....
Dávat do jedné roviny kyselinu a lásku, to nemohl psát člověk při smyslech. Pro dnešek to snad stačí.
Joske
Ale já tě chápu. Nemáš všech pět pohromadě. Podle toho vypadají tvé stěhovavé komentáře, ve kterých se ztrácejí některé fantazie.
4 more comments from Joske
Joske
Tak šest? Tomu se říká mít o kolečko víc. Je mi to jedno. Vůbec mi nevadí, že něco napíšeš a za pět minut to popřeš.
Joske
Ještě abys popíral, ty apredsasatoci.
Joske
A jeden, jak ty říkáš, náhraďák: apredsasatoci701 – gloria.tv
Joske
To bude asi to šesté k těm pěti pohromadě. Muž, který se vydává za ženu. Slupky různé a údajné cibulové jádro. Nevím jak kdo, ale já v cibuli jádřinec nenašel. Víru bych tam také nehledal, víra není v cibuli.
Je škoda, že sem mohou psát hlouposti takoví lidé jako Kallistratos alias apredsasatoci. Křesťané by v této těžké době potřebovali spíše povzbuzení, než fantazie hlupáků.
Trepifajksl
Je to velice hloupý článek, ale ten komentář pode mnou je mnohem hloupější.
Joske
Myslíš ten nad tebou?
Trepifajksl
Jasně. Ten co byl pode mnou a teď je nade mnou. Zřejmě nějaká nová mutace koronaviru, která nevydrží v klidu na jednom místě :-)
Janka S.
Veď ten človek,ktorý to píše je úplne vymletý. Môže sa nazývať kresťanom koľko chce, jeho slová ho usvedčujú z opaku. Všetko to, čo v článku uviedol je urážkou kresťana katolíka. Stačí sa pozrieť na foto a meno autora článku- des Jano... je to teda naozaj des a hruza ako celý "konzervatívny" Postoj.
Peter Potocky
Je to predsa jasné a priehľadné. Postoj= judeo-kresťanský nočník. Je potrebné koštatovať, že prevažná časť redaktorov v nočníku Postoj sú tzv. obrezaní kresťania. Postoj bol vytvorený z dôvodu vymývania mozgov intelektuálnejšie zmýšľajúcim katolíkom a kresťansky zmýšľajúcemu publiku. Celé ideové smerovanie nočníka Postoj od počiatku má liberálno-kresťanský kurz čo determinuje aj ideové zázemie a …More
Je to predsa jasné a priehľadné. Postoj= judeo-kresťanský nočník. Je potrebné koštatovať, že prevažná časť redaktorov v nočníku Postoj sú tzv. obrezaní kresťania. Postoj bol vytvorený z dôvodu vymývania mozgov intelektuálnejšie zmýšľajúcim katolíkom a kresťansky zmýšľajúcemu publiku. Celé ideové smerovanie nočníka Postoj od počiatku má liberálno-kresťanský kurz čo determinuje aj ideové zázemie a pôvod redaktorských adlátusov a majiteľov nočníka Postoj. Vzhľadom na to, že mnohí pozorní a mysliaci kresťanskí intelektuáli ich postupne prezreli a informovali o tom aj širšiu kresťanskú verejnosť sa bábkovodiči čo stoja za celým týmto humbukom pristúpili na rozdelenie redaktorov Postoja na liberárnejších čo zostali v nočníku Postoj a konzervatívmejší, ktorí založili nočník Štandard. Ten má za úlohu osprosťovať a usmerňovať mienku konzervatívnejších kresťanov. Je to však iba druhá hlava toho istého obrezaného draka. (Po ovocí ich poznáte)
Freddy Gargamel
Som myslel, že som jediný, čo si všimol... ehm... trošku zvláštnu fyziognómiu časti redakcie 🤭
dyk
Magnificat nie je lefebristický.
Freddy Gargamel
...a keby aj bol
Roberto 55
Po precitani clanku a aj pocas citania ma viackrat nadvihlo, kedze je tam tolko hluposti,lzi.polopravd, domyslavosti atd. Neviem kto je autor tohoto pamfletu, ale je to podla mna neveriaci alebo povrchne veriaci modernista, nedovzdelany v ziadnej oblasti ktoru si dovolil kritizovat...
Mam iba jedinu odpoved: Pozri sa ty mudrlant v akom stave je Cirkev po 50 rokoch, vacsina veriacich je presne na …More
Po precitani clanku a aj pocas citania ma viackrat nadvihlo, kedze je tam tolko hluposti,lzi.polopravd, domyslavosti atd. Neviem kto je autor tohoto pamfletu, ale je to podla mna neveriaci alebo povrchne veriaci modernista, nedovzdelany v ziadnej oblasti ktoru si dovolil kritizovat...
Mam iba jedinu odpoved: Pozri sa ty mudrlant v akom stave je Cirkev po 50 rokoch, vacsina veriacich je presne na tvoj obraz....
dyk
Postoy? :)
Toto beriem s velkou rezervou. Oni spolupracujú s takými esami ako sme, Nenávisť a pod. Pod prikrivklv pravdy šíria dezinformácie.
Nehovorim, ze Magnificat je idealny, ale sú tam veci, ktoré inde nenájdeš a hlavne upozorňujú na slo bod om urá ro v.
Na stranku postoy ani nechodim. Nezaujimaju ma ich názory. A už vobec sa nechcem nechať ovplyvňovať ich ideológiou.
...
Pozrel som si ten …More
Postoy? :)
Toto beriem s velkou rezervou. Oni spolupracujú s takými esami ako sme, Nenávisť a pod. Pod prikrivklv pravdy šíria dezinformácie.
Nehovorim, ze Magnificat je idealny, ale sú tam veci, ktoré inde nenájdeš a hlavne upozorňujú na slo bod om urá ro v.
Na stranku postoy ani nechodim. Nezaujimaju ma ich názory. A už vobec sa nechcem nechať ovplyvňovať ich ideológiou.
...
Pozrel som si ten članok a nasiel som tam manipuláciu, ktorá by mala byť už trestná:
"podporilo extrémistickú stranu Mariana Kotlebu"!!!
Doteraz mi nikto nevedel a nevie vysvetliť, v čom je ĽSNS extrémistické.
Bratia a sestry
extrémizmus je jedine zo strany súčasnej vlády
Roberto 55
Kedysi som tam diskutoval tiez, ale rychlo ma zablokovali , lebo som ich odhalil....a to globalisti satanisti nemaju radi/y.
Peter(skala)
nie si sám... a to si hovoria demokrati, či kresťania?
😲
Coburg
Toto je iba začiatok, onedlho sa to rozbehne...
Peter(skala)
Pokračovanie z článku, ktoré ma zaujalo:
"Ich špecialitou sú však mariánske zjavenia. Nie veľmi ich zaujíma názor Cirkvi. Šíria tieto rôzne zjavenia. Bez auto cenzúry, bez teologického overenia. Tieto sú pre nich často oveľa dôležitejšie ako cirkevné učenie či Biblia. Sú doslova fans. Často na takéto miesta chodia, považujú ich priam za magické miesta. Nesmie tam chýbať prameň, ktorý označia …More
Pokračovanie z článku, ktoré ma zaujalo:
"Ich špecialitou sú však mariánske zjavenia. Nie veľmi ich zaujíma názor Cirkvi. Šíria tieto rôzne zjavenia. Bez auto cenzúry, bez teologického overenia. Tieto sú pre nich často oveľa dôležitejšie ako cirkevné učenie či Biblia. Sú doslova fans. Často na takéto miesta chodia, považujú ich priam za magické miesta. Nesmie tam chýbať prameň, ktorý označia ako zázračný. Všetky tieto veci vnímajú ako nadprirodzené uistenie ich spirituality. Treba jasne povedať, že ich mariánske učenie je extrémne a hoci vychádza z cirkevného učenia, dávno s ním stratilo kontakt. Meno Panny Márie je tu nadmieru nadužívané."
blog.postoj.sk/70681/tento-prud-v-cirkvi

🤔

... napísal to, ako ked sa človek narodí, podrastie a povrchne spoznáva rôzne spolky, aj náboženské a robí si vlastný postoj voči nim, ale pritom nemá problém vystupiť verejne a povedať: "to je ten zlodej, ked ho chytíte, nebudem mať vám to za zlé."

alebo: "skumal som a som si istý, že oni su tí zlí" (vid. Kramara na TKKBS)
🤭
... tak ludí, ktorí putuju na zjavenia a beru vodu, ktoru posvätila Panna Mária - nazve niečo ako samozvaných ... a pritom sám sa stavia do pozicie samozvaného posudzovatela?!
😊
to nevymyslíš, to je život

... ako nejaký urazený týpek z Pace in teris, čo si myslí, že svoje frustácie takto uhasí :)

Meno Panny Márie je tu nadmieru nadužívané."
🤭

zrejme týpek nečíta životopisy svätých a Máriu rád vidí radšej vdialke ako pri sebe. Dufam, že mu spadnu šupiny z očí, az spadne z koňa ako Šavol, lebo ked pôjde takto dalej, tak obavy z jeho pôsobenia su na mieste.
Anna Horváthová
Ani keby sme celý život chodili po kolenách, nikdy nevzdáme úctu Panne Márii akú si zaslúži...
Mino35523
Neprekvapivo začínajúc v Postoji vzíduvšieho z *Týždňa