Jan Zbigniew wojan
Okazuje się, że podziemia Suwalszczyzny kryją takie bogactwo, które przeliczyć można na niemałe pieniądze, a konkretnie na ponad osiem bilionów złotych - żelazo, tytan, wanad, molibden, nikiel, chrom, hel-3, czy gal decydujący w przemyśle komputerowym. Za sprawą giełdy londyńskiej znamy wartość tych pierwiastków, gdzie, np. tytan to 20-24 tys. dolarów za tonę. Dlaczego więc Suwałki nie rosną na …More
Okazuje się, że podziemia Suwalszczyzny kryją takie bogactwo, które przeliczyć można na niemałe pieniądze, a konkretnie na ponad osiem bilionów złotych - żelazo, tytan, wanad, molibden, nikiel, chrom, hel-3, czy gal decydujący w przemyśle komputerowym. Za sprawą giełdy londyńskiej znamy wartość tych pierwiastków, gdzie, np. tytan to 20-24 tys. dolarów za tonę. Dlaczego więc Suwałki nie rosną na tytanowych fundamentach ? Być może zaczną eksploatację dopiero kiedy więcej Polaków wymrze po przyjęciu preparatów zwanych szczepionkami ! Dlaczego właśnie tam usadowiono obce wojska, a przekop Mierzei Wiślanej właśnie teraz stał się tak ważny ?
interia.pl/…lszczyznie-czy-tytaniczna-mistyfikacja,nId,5231358
Jednak to nie wszystko:
Złoża molibdenu, wolframu, miedzi pod Myszkowem (Jura Krakowsko-Częstochowska). Złoża niklu pod Ząbkowicami Śląski. Obok niklu w złożach występuje złoto i platynowce. Złoża wysokiej jakości węgla kamiennego na Lubelszczyźnie. Węgiel „zanieczyszczony” jest złotem. Złoża węgla brunatnego pod Legnicą. Złoża złota w różnych lokalizacjach głównie na terenie Dolnego Śląska. Złoża miedzi i złota w rejonie Bytomia Odrzańskiego. Konwencjonalne (nie łupkowe) złoża gazu ziemnego, lokalizacja Ziemia Lubuska, Wielkopolska i Podkarpacie. RAZEM (podsumowując tylko wartość tytanu ze złoża pod Suwałkami) 5 847 020 000 000 $ (5 847,02 mld $ = 5,847 biliona / w USA 5,847 tryliona $)
Polska w całości leży na ogromnym złożu ropy i gazu (w dodatku daleko wychodzącym w polski szelf bałtycki), bowiem twór geologiczny skał porowatych, który jest jak gąbka nasączony gazem i ropą, zaczynający się w Zatoce Perskiej, a kończący w Morzu Północnym pomiędzy Szkocją i Norwegią osiąga swoją kumulację właśnie w Polsce! Tylko, że to ogromne złoże znajduje się na głębokości 5 km – Polska zachodnia i północna i 7 km – Polska południowo-wschodnia. Te głęboko położone złoża szacowane są na 650 mld ton, co daje 4764,50 mld baryłek. Złoża Arabii Saudyjskiej oszacowane są na 265 mld baryłek!!! Eksploatacja głębokich złóż jest dzisiaj z punktu widzenia technicznego możliwa. Wartość tej ropy, biorąc pod uwagę obecne ceny wynosi – 300 163,5 mld $, czyli 300,1635 biliona $ (w USA 300,1635 trylionów $).
Polska leży wskutek unikalnego zbiegu czterech płyt tektonicznych na terenach idealnych do produkcji najtańszej i najczystszej energii elektrycznej, jaka powstaje z wyprowadzenia na powierzchnię gorących wód termalnych, albo rozgrzania wody o gorące skały do pary wodnej (geotermia) wystarczającej do napędu turbin elektrycznych.
Źródło: eprudnik.pl / pressmix.eu
Na potwierdzenie 2 filmy z profesorem Kozłowskim.
youtube.com
youtube.com

Według lutowego raportu organizacji Global Energy Monitor Chiny zbudowały w 2020 roku ponad trzy razy więcej nowych mocy produkcyjnych opalanych węglem niż wszystkie inne kraje na świecie razem wzięte. Raport wykazał, że Chiny uruchomiły w zeszłym roku łącznie 38,4 gigawatów (GW) nowych mocy węglowych, co odpowiada budowie więcej niż jednej dużej elektrowni węglowej tygodniowo. Natomiast reszta świata zleciła budowę zaledwie 11,9 GW.
W Niemczech nastąpił sześciokrotny wzrost całkowitej mocy opalanej węglem w porównaniu do roku 2019 !
Polska w „zamian” przyjmować może śmieci z całej Europy i nie tylko.
Według danych dotyczących handlu zagranicznego, największymi odbiorcami brytyjskich odpadów z tworzyw sztucznych były w 2020 r. Turcja (209,6 tys. ton, 39 proc.), Malezja (65 tys. ton, 12 proc.) i Polska (38 tys. ton, 7 proc.). A w Polsce nie wolno śmieci wywozić nawet poza województwo - bezprawie dla bogaczy ! A jeśli śmieci za dużo w jednym miejscu to robiony jest "przypadkowy pożar" i po kłopocie, a pieniądz płynie do prywatnych kieszeni kolesiów ! Czy już wiecie o co chodzi ? Bo wcale nie chodzi o jakiegoś wirusa nowej grypy, ale o kolejne przejęcie zasobów Polski !
A George Soros proponuje biedniejszym krajom pożyczkę /emisję obligacji wieczystych/, której nie trzeba będzie oddawać tylko spłacać odsetki już zawsze - najpierw doprowadza się państwa do ruiny „pandemią”, by później „z dobroci serca” wszystkim „pomóc” !
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Wieczne Odpoczywanie Amen
NARÓD POTRZEBUJE DUCHA I PRAWDY, GDYŻ
ONE PROWADZĄ NA DROGĘ DO WOLNOŚCI,
DOBRA I PIĘKNA.

NIECH DUCH ŚPIĄCYCH POBUDZI, A TRZEBA TEŻ,
JAK WZYWAŁ CYPRIAN KAMIL NORWID :

„DORABIAĆ SIĘ PRAWDY”, „SŁUŻYĆ PRAWDZIE”
ORAZ „WALCZYĆ PRAWDĄ I DLA PRAWDY”.

TO ZADANIE PODEJMUJEMY
ODKRYWAJĄC I GŁOSZĄC PRAWDĘ,
ZMAGAJĄC SIĘ O POSZERZENIE WOLNOŚCI
ORAZ UKAZUJĄC …
More
NARÓD POTRZEBUJE DUCHA I PRAWDY, GDYŻ
ONE PROWADZĄ NA DROGĘ DO WOLNOŚCI,
DOBRA I PIĘKNA.

NIECH DUCH ŚPIĄCYCH POBUDZI, A TRZEBA TEŻ,
JAK WZYWAŁ CYPRIAN KAMIL NORWID :

„DORABIAĆ SIĘ PRAWDY”, „SŁUŻYĆ PRAWDZIE”
ORAZ „WALCZYĆ PRAWDĄ I DLA PRAWDY”.

TO ZADANIE PODEJMUJEMY
ODKRYWAJĄC I GŁOSZĄC PRAWDĘ,
ZMAGAJĄC SIĘ O POSZERZENIE WOLNOŚCI
ORAZ UKAZUJĄC WARTOŚCI NARODOWE.

REALIZUJĄC DOBRA SPOŁECZNE TRZEBA NAM PRZEKŁADAĆ SŁOWA W CODZIENNY TRUD
PRACY ORGANICZNEJ „OD PODSTAW”,
JAK PRADZIADOWIE, DLA ODBUDOWY
I UMOCNIENIA WSZYSTKIEGO,
CO POLSKĘ STANOWI.

DO TEGO WZYWAMY KAŻDEGO POLAKA.
Wieczne Odpoczywanie Amen
Jan Zbigniew wojan
Na kancelarię prezydent wydano w zeszłej kadencji 880 milionów złotych, ponad 600 tysięcy dziennie !
Na spotkaniu z przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce # Duda stwierdził, że:
- jest prezydentem wszystkich Polaków
- nie nie ma Polaków, którzy na 100% mogą powiedzieć, że nie mają w swojej krwi, choćby małej domieszki krwi żydowskiej
- tylko matka jest pewna (?)
Prezydent Duda: „Poka…More
Na kancelarię prezydent wydano w zeszłej kadencji 880 milionów złotych, ponad 600 tysięcy dziennie !
Na spotkaniu z przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce # Duda stwierdził, że:
- jest prezydentem wszystkich Polaków
- nie nie ma Polaków, którzy na 100% mogą powiedzieć, że nie mają w swojej krwi, choćby małej domieszki krwi żydowskiej
- tylko matka jest pewna (?)
Prezydent Duda: „Pokażcie mi Polaka który nie ma choćby najmniejszej domieszki krwi żydowskiej” [VIDEO]
nczas.com/…ocby-najmniejszej-domieszki-krwi-zydowskiej-video/ Obraził nawet swoich przodków !
Prezydent Andrzej Duda złożył Żydom życzenia z okazji Chanuki. Zostały one zamieszczone na stronie prezydent.pl. „Niech chanukowe świece przyniosą radość i ciepło, podkreślając tę piękną tradycję, która jest nieodłączną częścią wielkiego dziedzictwa Rzeczypospolitej” – napisał prezydent Duda. Życzenia ukazały się po polsku i po angielsku.
Z okazji Święta Chanuki przekazuję społeczności żydowskiej w Polsce najserdeczniejsze pozdrowienia i życzenia. To radosny czas, który przypomina o triumfie światła nad ciemnością i dobra nad złem. Jak podkreślił prezydent, Chanuka jest nieodłączną częścią wielkiego dziedzictwa Rzeczypospolitej.
Życzenia Andrzeja Dudy dla społeczności żydowskiej w Polsce z okazji Chanuki opublikowała w niedzielę Kancelaria Prezydenta w wersji polsko- i anglojęzycznej.
"Z okazji Święta Chanuki przekazuję społeczności żydowskiej w Polsce najserdeczniejsze pozdrowienia i życzenia. To radosny czas, który przypomina o triumfie światła nad ciemnością i dobra nad złem" - napisał Andrzej Duda.
Chanuka - wskazał prezydent - "przypomina o umiłowaniu wolności, kiedy to ponad 2000 lat temu naród żydowski wystąpił zbrojnie w obronie swojej religii i swoich obyczajów. I przypomina o cudzie, który zdarzył się w świątyni w Jerozolimie po zwycięstwie powstańców".
"To nasze spotkanie i zapalenie dzisiaj świec chanukowych w każdym domu symbolizują, że Pan Bóg jest z narodem wybranym, narodem izraelskim nieprzerwanie już ponad 2 tysiące lat."
Jak podkreślił Duda, przez osiem kolejnych dni, wokół zapalonej menory, wspominana będzie poruszająca historia z przeszłości. "Życzę, by ten wyjątkowy czas spędzili państwo promiennie, w szczęściu i w zdrowiu" - dodał.
"Chciałbym, aby wszystkie świąteczne dni obfitowały w wiele jednoczących Państwa spotkań i przyczyniały się do umocnienia rodzinnych i przyjacielskich więzi. Niech chanukowe świece przyniosą radość i ciepło, podkreślając tę piękną tradycję, która jest nieodłączną częścią wielkiego dziedzictwa Rzeczypospolitej" - napisał Duda.
Prezydent złożył życzenia spokoju, szczęścia i wszelkiej osobistej pomyślności. "Świetlistej i Wesołej Chanuki!" - podkreślił.
wprawo.pl/…chanuka-jest-czescia-dziedzictwa-rzeczypospolitej/
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Bos016
Tyle luda to obejrzało przez 6 lat? Szok!
Wieczne Odpoczywanie Amen
Wieczne Odpoczywanie Amen
Jan Zbigniew wojan
Dlatego tak prędko chcą nas wyszczepić i zająć naszą bogatą ziemię ! “Zdrada, zdrada, zdrada - podstępne, zimne oczy gada !” Dlaczego nam to robią ? To w podzięce za przyjmowanie ICH z dobroci serca podczas kiedy cała Europa ICH wyrzucała ! Wiją się jak prawdziwe żmije, no i jeszcze te gadzie ślepia !
starski
Pamiętam jak ogłoszono jako wydarzenie i sukces zawinięcie do portu Gdańsk (może Gdynia?) masowca 300tys ton. Mimochodem wspominano tylko że przywiózł węgiel z Australii.
PolakDuży
Trzeba coś z tym wszystkim zrobić, ludzie muszą się o tym dowiedzieć. Najlepiej było by to na jakiś bilbordach poumieszczać w całym kraju. Tak jak reklamy telefonii komórkowej... W prostej formie, żeby przekaz był łatwy w odbiorze przez naród. Bo inaczej się nie da...
Jan Dąbek shares this
1.2M
Warto przeczytać.
mareknal shares this
1.2M
Złoża w Polsce
turysta569
O HI HI HI O HI HI HI WSZYSTKO JEST FAJNE ALE NIE Z TAKIM GLUPKOWATYM I SPRZEDAJNYM SPOLECZENSTWEM JAKI OBECNIE MIESZKA W POLSCE BO GDYBY TO SPOLECZENSTWO BYLO MADRZEJSZE NA TYLE NA ILE JEST GLUPKOWATE TO BYLO BY W POLSCE BARDZO DOBRZE BO GLUPKOWATE SPOLECZENSTWONAWET NIE POTRAFI WYBRAC LUDZI DO ZADZENIA A WIEC JAKIE SPOLECZENSTWO TAKA WLADZA I TAKIE …More
O HI HI HI O HI HI HI WSZYSTKO JEST FAJNE ALE NIE Z TAKIM GLUPKOWATYM I SPRZEDAJNYM SPOLECZENSTWEM JAKI OBECNIE MIESZKA W POLSCE BO GDYBY TO SPOLECZENSTWO BYLO MADRZEJSZE NA TYLE NA ILE JEST GLUPKOWATE TO BYLO BY W POLSCE BARDZO DOBRZE BO GLUPKOWATE SPOLECZENSTWONAWET NIE POTRAFI WYBRAC LUDZI DO ZADZENIA A WIEC JAKIE SPOLECZENSTWO TAKA WLADZA I TAKIE PANSTWO CZYLI POLSKA
EvaMariaApostel shares this
1.2M
Polska kuwejt.

1
piotrek1971 shares this
1.2M
prawda
Reniu shares this
1.2M
Bardzo ciekawe dane.
Dorota K shares this
1.2M
Bardzo interesujący artykuł na temat Bogactwa Polski
seba1234
A PiS w takim razie niszczy i skłóca naród... wiem już dlaczego... Notabene, zakładam że autora nie poniosła za bardzo fantazja o kraju miodem płynącym, tak jak to jest pokazywane w reżimowej TVP :)
drawdes shares this
1.2M
...