pl.news
32.3K

Dwa kłamstwa za jednym pociągnięciem: kłamliwe media atakują Kardynała Kolonii

Kłamliwe media donoszą na całym świecie, że Kardynał Woelki z Kolonii pogardliwie nazwał Franciszka "starcem" i "człowiekiem bez kontaktu z rzeczywistością".

Kłamstwo po raz pierwszy ujrzało światło dzienne w anonimowym artykule opublikowanym przez serwis Dpa.com. Wspomniany portal zaliczany jest do oligarchicznych mediów niemieckich, które są złowrogo nastawione do Woelki ze względu na jego krytykę wobec Synodu Niemieckiego.

3 kwietnia Woelki zaprzeczył temu kłamstwu. Wyrażenie "brak kontaktu z rzeczywistością", którego użył przed Radą Diecezjalną Kolonii, odnosiło się do argumentów Kongregacji Biskupów [= Kardynał Ouellet], a nie do Franciszka, podkreśla kardynał na łamach Die-Tagespost.de.

Z kolei stwierdzenia "starzec" nie można uznać za obraźliwe. W lutym 2021, Franciszek zapewnił Woelki, że go popiera i że kardynał miał prawo powiedzieć to publicznie. Niemniej jednak Woelki nie wykorzystał tego, aby nie zaszkodzić Franciszkowi,

"Nie chciałem ukrywać się za tym starcem, który prawdopodobnie nie wie, jak ocenić tę zaognioną sytuację".

Grafika: Rainer Maria Woelki © Erzbistum Köln, CC BY-SA, #newsUnnqdtkciz

PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Masońska synagoga szatana już wszędzie drąży kanały piekielne !
Masoni Z USA Satanisci
podsekretarz stanu USA Victoria Nuland stwierdziła, że na Ukrainie istnieją „ośrodki badań biologicznych” i że USA starają się zapobiec, by trafiły w ręce Rosjan, którzy mogą wykorzystać je do celów propagandowych i prowokacji.
Źródło: PAP
nczas.com/…skich-laboratoriow-broni-biologicznej-na-ukrainie/
Jota-jotka
A jeśli to przynosi jakiś skutek dla Nieba to i tak czytamy:
,,Pan pochwalił nieuczciwego rządcę, że roztropnie postąpił.
Bo synowie tego świata roztropniejsi są w stosunkach z podobnymi sobie ludźmi niż synowie światłości».,,