Clicks3K
pl.news
15

Fatima oblężona przez 3500 policjantów

Sanktuarium Fatimskie jest pilnie strzeżone, aby żaden pielgrzym nie mógł dotrzeć do niego w rocznicę objawień, donoszą media.

W operacji bierze udział 3500 policjantów. Odbywa się ona w dwóch etapach. Do 12 maja policja będzie uniemożliwiać dostęp do sanktuarium, parkingów i okolic, doradzając pielgrzymom powrót do domu.

Najbardziej skomplikowane dni będą to dni objawienia (12/13 maja). Wówczas w skład sił policyjnych wejdą funkcjonariusze na koniach, psy i jednostki interwencyjne, aby chronić sanktuarium przed pielgrzymami.

Wszystkie drogi dojazdowe do sanktuarium będą zamknięte. Aljustrel, wioska trzech małych pasterzy (Łucji, Franciszka i Hiacynty), Valinhos (miejsce objawienia się w sierpniu) i Droga Krzyżowa, również zostaną zamknięte.

Grafika: © Bethania dos Santos, CC BY-NC-ND, #newsVxguxagido
woj_tek shares this
3K
Zorrro
3 tajemnica fatimska dalej jest skrywana... Mówił o tym BXVI!!!
MementoMori+++
Pielgrzymi modlić się nie mogą, a policjanci w takim zbiorowisku mogą być ? Jak zwykle zagorzałych wrogów Kościoła cechuje diabelski brak logiki podyktowany nienawiścią
Quis_ut_Deus?
Takie postępowanie ma już 100 letnią tradycję. W czasie objawień i po nich masoński rząd i administracja też przeszkadzały wiernym w dotarciu na miejsca objawień. Nie dziwmy się temu. Nihil novi sub sole!

Teraz wychodzą prawdziwe cele tej korona-wirusowej histerii: szczepienia, uderzenie w gospodarkę, a przede wszystkim walka z Kościołem. Co najgorsze, w tym wszystkim brali i biorą udział …More
Takie postępowanie ma już 100 letnią tradycję. W czasie objawień i po nich masoński rząd i administracja też przeszkadzały wiernym w dotarciu na miejsca objawień. Nie dziwmy się temu. Nihil novi sub sole!

Teraz wychodzą prawdziwe cele tej korona-wirusowej histerii: szczepienia, uderzenie w gospodarkę, a przede wszystkim walka z Kościołem. Co najgorsze, w tym wszystkim brali i biorą udział księża i szczególnie biskupi z Franciszkiem na czele, także "nasi" biskupi. I to jest novum, może nie do końca novum, bo trwa od SW2, ale wcześniej czegoś takiego nie było.
Prawda inside
Że też nasi współbracia i siostry w wierze nie widzą że to atak na Kościół... patrzą a nie widzą, słuchają a nie słyszą...
PiotrM
Masoni działaja!