Clicks344
CÓRKA MARYI

JEZUS: Ten człowiek powie światu, że jest Mesjaszem, i będzie popierany przez wielu czołowych światowych marionetkowych przywódców

KSIĘGA PRAWDY

piątek, 28 września 2012 roku, godz. 22.15

Moja szczerze umiłowana córko, wielkie zmiany na świecie, przepowiedziane na czas przed Moim Powtórnym Przyjściem, wkrótce będą następować, jedna po drugiej.

Czas na oszustów, którzy będą twierdzić, że przychodzą w Moim Imieniu, i przedstawią się światu, jest bardzo bliski. Tak wielu ludzi zostanie zwiedzionych i uwierzy tym fałszywym prorokom, gdy oni przedstawią się z wielką pompą.

Ale jeden z nich oszuka wielu, bo przedstawi siebie jako króla, w pokorny sposób, aby przekonać ludzi, że jest Mną, Jezusem Chrystusem. Ten człowiek oznajmi światu, że jest Mesjaszem, i będzie popierany przez wielu czołowych, światowych marionetkowych przywódców.

Przedstawią go początkowo jako niezwykłego i współczującego lidera politycznego. Będzie postrzegany jako utalentowany rozjemca, jak wam powiedziałem. Jego nienaturalne sposoby zachowania wytworzą mistyczny obraz, który będzie się wydawał pochodzenia boskiego. Jego postawny, dobry wygląd i czarująca osobowość będą przyciągać masy.

Ma się on wkrótce objawić światu, a jego pojawienie się będzie nagłe. Ci przywódcy, którzy przedstawią go jako wybawiciela, człowieka, który przyniesie kres wojnie na Bliskim Wschodzie, są szanowani w wielu częściach świata. Dlatego ten fałszywy mesjasz zostanie tak łatwo przyjęty.

Po pewnym czasie zwiększy się siła jego oddziaływania. Media będą chwalić jego umiejętności dyplomatyczne, a liczba jego zwolenników będzie wielka. Ten człowiek powie, że jest Mesjaszem. Powie wszystkim, że jest Jezusem Chrystusem, który przyszedł ponownie, aby ogłosić Swoje Powtórne Przyjście. On jest antychrystem.

Nie dajcie się zwieść ani przez chwilę. Ja, Jezus Chrystus, przyszedłem w ciele po raz pierwszy, aby zbawić ludzkość. Ale to wiedzcie. Tym razem nie przyjdę w ciele. Przyjdę jak złodziej w nocy. Przygotuję świat przez te Orędzia, ale nie podam wam dnia ani godziny, bo tego nie wiem.

Tylko Mój Ojciec zna ten czas. Ogłoszę Moje Powtórne Przyjście przed znakiem Mojego przybycia, który pojawi się na niebie na całym świecie.

Każdy człowiek, który twierdzi, że jest Jezusem Chrystusem, a który chodzi po ziemi jako człowiek, jest kłamcą.


Uciekajcie, bo on przyniesie nieopisaną nędzę i cierpienie. Jego oszustwo uśpi dusze, kierując je ku fałszywej miłości Boga. Będzie przeinaczał Prawdę. Ci, którzy pójdą za nim, znajdą się w wielkim niebezpieczeństwie.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…wych-marionetkowych-przywodcow
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…any-leading-world-figureheads/

______________________________________________________________

Orędzia o Antychryście

15.11.2010 - Powtórne Przyjście

15.11.2010 - Ogólnoświatowa Władza, antychryst i Znak Bestii

08.02.2012 - Wkrótce przyjdzie człowiek, który będzie twierdził, że jest Mną

31.07.2012 - Pozwólcie Mi wynieść was w bezpieczne miejsce z dala od wszelkiej krzywdy i uchronić od antychrysta

28.09.2012 - Ten człowiek oznajmi światu, że jest Mesjaszem i będzie popierany przez wielu czołowych, światowych przywódców-figurantów

26.04.2013 - Antychryst będzie pochodził ze Wschodu, nie z Zachodu

21.07.2013 - Przygotowują oni teraz antychrysta na jego wielkie wejście

25.07.2013 - Matka Zbawienia: Będzie się wydawało, że fałszywy prorok powstał z martwych, tak jakby wydarzył się cud

7.08.2013 - Bóg Ojciec: Antychryst jest gotowy do ujawnienia się

29.10.2013 - Matka Zbawienia: Kościół Mojego Syna stanie się siedzibą antychrysta

09.12.2013 - Antychryst będzie mówił wieloma językami, ale ani jedno słowo po łacinie nie wyjdzie z jego ust

07.02.2014 - Matka Zbawienia: Wielu będzie uważało antychrysta za bardzo świętego człowieka

15.02.2014 - Matka Zbawienia: Antychryst użyje swoich tak zwanych stygmatów, jako sposób na przekonanie, świata, że jest Jezusem Chrystusem

07.09.2014 - Matka Zbawienia: Antychryst zajmie tę pozycję, ponieważ zostanie o to poproszony

19.09.2014 - Matka Zbawienia: Strzeżcie się człowieka, który oświadczy, że jest Synem Człowieczym

27.11.2014 - Matka Zbawienia: Fałszywy kościół ciemności będzie pozbawiony życia

27.04.2014 - Matka Zbawienia: Dni poprzedzające przybycie antychrysta będą dniami wielkich uroczystości