pl.news
12.8K

Zgodnie z przewidywaniami: wybrany kandydat partii Boeselagera

Fra Marco Luzzago (70) został wybrany zdecydowaną większością głosów na porucznika wielkiego mistrza suwerennego zakonu maltańskiego 8 listopada. Zamieszka w Rzymie i pozostanie na stanowisku przez …More
Fra Marco Luzzago (70) został wybrany zdecydowaną większością głosów na porucznika wielkiego mistrza suwerennego zakonu maltańskiego 8 listopada.
Zamieszka w Rzymie i pozostanie na stanowisku przez rok z takimi samymi uprawnieniami jak Wielki Mistrz. Ze względu na Covid-19, tylko 44 z 56 elektorów mogło uczestniczyć w głosowaniu.
Wynik wyborów został przewiedziany przez pozostałych katolików w zakonie.
Luzzago urodził się w 1950 r. w Brescii, studiował medycynę, zarządzał majątkiem rodzinnym i pracował w przemyśle. Jest spokrewniony z Pawłem VI i został ulubieńcem partii Boeselagera, która chce przekształcić Zakon w organizację pozarządową.
#newsIdfvjmkkif
wacula25wp.pl
Rząd Polski ma rację jak i inni lekarze którzy apelują o to samo. Ale większość tutaj na glorii podpisanych , ukrywających się za tzw. nickiem ,woli wierzyć dyrdymałom ks.Knebleskiego i jemu podobnych szamanów plemiennych .To że ze wirusa nie ma albo ze jest w odwrocie i pisać obrażające głupawe paszkwile. Dooooooooo czasu....aż oko w oko spotkają się z koronawirusem. A wtedy ROZPACZ???????....